tuletõrje auto hankimine
#21

Landy mis nendest Land Rover tuletörje masinatest saanud on?
Ning äitäh nende ilusate piltide üles riputyamise eest siis sind Landy.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#22

see mis virunigula kirjadega on see oli sellel suvel virunigula laadal igatahes olemas ja välja ka pandud. seda ma ei tea kas töötab.korra istusin sinna sisse kah ning tõdesin et meeterüheksakümnekolmesele on see masin ivake väike Big Grin

p.s. meeldis ka järva-jaani tuletõrjebosside etteaste Big Grin
Vasta
#23

moosic Kirjutas:see mis virunigula kirjadega on see oli sellel suvel virunigula laadal igatahes olemas ja välja ka pandud. seda ma ei tea kas töötab.korra istusin sinna sisse kah ning tõdesin et meeterüheksakümnekolmesele on see masin ivake väike Big Grin

p.s. meeldis ka järva-jaani tuletõrjebosside etteaste Big Grin

Üks Landy on ka Elvas, kes otsib, see leiab.
Vasta
#24

moosic Kirjutas:see mis virunigula kirjadega on see oli sellel suvel virunigula laadal igatahes olemas ja välja ka pandud. seda ma ei tea kas töötab.korra istusin sinna sisse kah ning tõdesin et meeterüheksakümnekolmesele on see masin ivake väike Big Grin
Viru-Nigula kirjadega auto töötab ja väga hästi. Olen minagi seal sees istunud, aga see oli veel nii ammu et siis jaoks tundus see masin päris suur olema Big Grin Viimati nägin eelmisel suvel nigula vahel liikumas.
Vasta
#25

Regardman Kirjutas:..
Üks Landy on ka Elvas, kes otsib, see leiab.


eee... kas Sa mitte sama Puhja oma, ei mõtle, mis tuletõrjeteemalise näituse jaoks muuseumi ette murule veeretatud?

hulgus@muuseumikõrval ja mulle teadaolevalt Elva päästeametil LR puudub.


Vasta
#26

kaevasin nüüd üsna vana teema välja.

Aga uuriks, kas keegi teab, mis sai sellest tehnikast, mis asus päästekompaniides? teadupärast aastal 2005 pandi uksed kinni päästekates, aga seal oli kasutuses 90% vene tehnikat, mida jälle ei ole kasutuses enam üldse "päris" kaitseväes. Kas see tehnika jäi lihtsalt seisma või anti kaitseliitude kasutusse või saadeti otse vanarauda?

tartust mäletan eredalt viperi triipudega tulipunast ptr-i, mida oleks siiamaani vägev uudistada Smile

taavi@ kaevas oma "demblitööna" tartu ÜPK-s valvekaamerate kraave kunagi.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne