Teema on suletud

naljanurk 2

Vestlus kahe vanahärra vahel:
"Ega sa ei tea, mis selle Statoili uus nimetus ka on, Endel?"
"Sörkiv gei, või mis ta oligi..."


https://www.facebook.com/zoply/videos/1956607287955882/

(26-04-2017, 19:31 PM)taavi Kirjutas:  Vestlus kahe vanahärra vahel:
"Ega sa ei tea, mis selle Statoili uus nimetus ka on, Endel?"
"Sörkiv gei, või mis ta oligi..."

Aga tõlge kodumaisesse keelde? Pede ringis?

[Pilt: 401078_266472706756248_279819051_n.jpg]

(26-04-2017, 20:46 PM)sugraM Kirjutas:  Aga tõlge kodumaisesse keelde? Pede ringis?
Ma oleks isegi sellega rahul,kui keegi seletaks mulle ära mida see tanklaketi nimetus tähendab. Big Grin

(26-04-2017, 20:55 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Ma oleks isegi sellega rahul,kui keegi seletaks mulle ära mida see tanklaketi nimetus tähendab. Big Grin

Sörkiv gei, see on aeglaselt jooksev pederast.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(26-04-2017, 21:20 PM)viplala Kirjutas:  
(26-04-2017, 20:55 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Ma oleks isegi sellega rahul,kui keegi seletaks mulle ära mida see tanklaketi nimetus tähendab. Big Grin

Sörkiv gei, see on aeglaselt jooksev pederast.

Sellest sain isegi aru aga mida see Circle key tähendab?

(26-04-2017, 21:23 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(26-04-2017, 21:20 PM)viplala Kirjutas:  
(26-04-2017, 20:55 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Ma oleks isegi sellega rahul,kui keegi seletaks mulle ära mida see tanklaketi nimetus tähendab. Big Grin

Sörkiv gei, see on aeglaselt jooksev pederast.

Sellest sain isegi aru aga mida see Circle key tähendab?

Tugeva K'ga gei on lihtsalt suurem pede, mida see circle seal ees tähendab, ei oska öelda , äkki ümaramate vormidega vmsSmile

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

K-de ring või ringitäis K-sid või kõik K-d. Kütus, kohv ja veel miskit oli seal seletuses. Muidugi võib neid K-sid igaüks ise interpreteerida vastavalt oma rikutusele. Nt. Kliendi Krabisev Kassasse. Ah-jaa, Kabatšok või Kabanoss oli see kolmas.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

Päris ausalt võtta, siis lihtsalt ring ja K.
Sõnamäng - saa1x5A2!

rootsis oli juba väike poleemika ka selle statoili uue nimega. Nimelt nad tõmbasid 3 valget K tähega lippu masti , aga siis selgus, et see paistab nagu KKK

teine uuenimega asi-  coop,  paistab  cccp .

(26-04-2017, 22:08 PM)iceman Kirjutas:  teine uuenimega asi-  coop,  paistab  cccp .

Kellele paistab, kellele mitte. Big Grin

Nalja ka:
https://soundcloud.com/naised/aasta-ema

Ega kui laulu sisse on pandud, siis enam välja ei saa.

(26-04-2017, 18:54 PM)veix__ Kirjutas:  Tõestisündinud lugu. Kusagil laevas/praamis.

Õlu "Koff", oli punases ja mustas plekkpurgis, saada oli seal ainult ühes suuruses (ei mäleta kas 0,33 või 0,5 L) . Küsisin: "Palun üks must Koff". Müüja hakkas musta kohvi valama... Big Grin

Baaris N. kuldsetel üheksakümnetel paluti teenindajalt kohv koorega. Ettekandja vaatas korra imelikult ning tõi lauda Koff õlle ja piimakannu...

(26-04-2017, 21:27 PM)viplala Kirjutas:  
(26-04-2017, 21:23 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(26-04-2017, 21:20 PM)viplala Kirjutas:  
(26-04-2017, 20:55 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Ma oleks isegi sellega rahul,kui keegi seletaks mulle ära mida see tanklaketi nimetus tähendab. Big Grin

Sörkiv gei, see on aeglaselt jooksev pederast.

Sellest sain isegi aru aga mida see Circle key tähendab?

Tugeva K'ga gei on lihtsalt suurem pede, mida see circle seal ees tähendab, ei oska öelda , äkki ümaramate vormidega vmsSmile

Mida muud see circle ikka tähendab kui rõngaslihast. Big Grin

Puruks ja pool pööret tagasi!

Ma ennustan küll, et kütusemüük väheneb sellest tanklaketist kui uus nimi üles pannakse. Rolleyes

(27-04-2017, 04:06 AM)Mossemees Kirjutas:  
(26-04-2017, 21:27 PM)viplala Kirjutas:  Tugeva K'ga gei on lihtsalt suurem pede, mida see circle seal ees tähendab, ei oska öelda , äkki ümaramate vormidega vmsSmile

Mida muud see circle ikka tähendab kui rõngaslihast. Big Grin
Et siis äravenitatud sulgurlihas? Kuidagi rõvedaks kisub juba. Äkki lihtsalt "Pederõngas"?

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Intellektuaalne arutelu on jõudnud kõrgpunkti ) :

(27-04-2017, 07:40 AM)veix__ Kirjutas:  Ma ennustan küll, et kütusemüük väheneb sellest tanklaketist kui uus nimi üles pannakse. Rolleyes

Peakorteriise võiks mõni keelt oskav saata noodi,et selle nime all hakkab äri minema kehvasti...ja kohendagu vähemalt Tsirkuse võtmeks või viimases hädas ksf.poolt pakutud lihase nimega.... Big Grin

Ma arvasin, et see on mingi uus pealinna munitsipaal tankla. Sad

Selle K-tähega seoses meenub kunagine asutus KEY kaubamaja, mis millegipärast samuti paljudes elevust teikitas. Samas on meil ka linn nimega Keila...
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne