Teema on suletud

naljanurk 2

(19-07-2017, 20:36 PM)Aspelund Kirjutas:  See tekst siin on ka puhas pärl. Kahjuks aga ka reaalne elu.

http://ekspress.delfi.ee/elu/moodne-aeg-...d=78825162

Näide: "Maaülikool on minu jaoks megahirmutav. Ma ei ole vist pannud mitte ühelegi Maaülikoolis õppivale noormehele nagu like’i või ma ei ole, ma ei tea, miks, aga ma ei ole, ma lihtsalt automaatselt mõtlen, et aa, see mees on mingi traktorist või mingi. /---/ Mind hirmutab pigem see, et eee, olles nagu poliitiliselt võibolla kursis sellega, kui nagu raske on Eestis olla mingi põllumajandusharu peal tööl vaata, et siis nagu, ma ei näe sellel nagu mingit mõttekat tulevikku. / ---/ Ja mis mees see on, kes väga-väga armastaks mingit, ma ei tea, piima lüpsta või kartuleid kasvatada.“
Põllumees on ju põline rikkas, miks seda ei õppetata koolis ?

(19-07-2017, 20:46 PM)Qunts Kirjutas:  Põllumees on ju põline rikkas, miks seda ei õppetata koolis ?

Põllumees on tänane rikas, mitte põline.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Huvitav, mis tunne oleks, kui oled omal ajal saanud 25 aastakest üksikkongis ja vabaned aastal 2017?


99% isikutest sooritaks ilmselt kohemaid mõned jälgid roimad, et turvalisse keskkonda tagasi saada.

(21-07-2017, 07:30 AM)alfredo Kirjutas:  Huvitav, mis tunne oleks, kui oled omal ajal saanud 25 aastakest üksikkongis ja vabaned aastal 2017?


99% isikutest sooritaks ilmselt kohemaid mõned jälgid roimad, et turvalisse keskkonda tagasi saada.
Antud lehel trendikad ja peened tänapäevased hipsterid ja näidetena moekad meesmodellid ning ka rõivad vastava klassi inimestele. Tutvusringkonnad, rahalised võimalused ja vaba aja veetmise võimalused ja kohad juba niivõrd erinevast klassist, et 25 aastat istunud ex-vang ei lävi selliste inimestega igapäeva tasandil sotsiaalselt. Kui siis ainult teenindaja (kui rets kuhugi tööle saab) ja kliendi suhtes või siis kui roima toime paneb et vangi tagasi saada.

25 aasta järel üksikkongist väljasaanu sotsiaalne keskkond on vast ikka see ühiskonna alampool, eluheidikud, rullnokad, ots-otsaga kokkutulijad, kantpead (tööandja kui kuritegelikule teele taagsi minek) jne. kes elavad tänapäeval suht. samamoodi kui 25 aastat tagasi, nii et tema tuleb tagasi täiesti samasugusesse oma meelepärasesse tuttavasse keskkonda. Hipsterid ja moetrendid teda tõenäoliselt ei ohustaks. Big Grin

Kihistumine on viimastel aastatel ka Eestis veel eriti silma jäänud kuna on hakanud ka meile "gated community"-id tekkima. Sinna satub rets ka kas nt. torumehena (aus töö) või siis öösel vargile minnes (ebaaus töö) ning sealsete elanikega otseselt ju ei suhtle sest lihtsalt pole midagi ühist Big Grin

No ära ütle. Vähemalt pealinnas on selle põneva seltskonnaga igapäevast kokkupuutumist rohkem kui küllalt, ilma et ise kuhugi lillemaale neid otsima peaks minema. Ise vahest salamisi loodan, et ehk läheb sihuke asi pikapeale üle, aga ega kindel saa olla. Tunnistan ausalt, et kui peaks kitsamas liftis mõne sellise seltskonnaga omavahele jääma, tuleks hirm peale küll. Jah tean sedagi, et arstiteadus on välja uurinud, et tavatingimustes see asi õhu kaudu levida ei tohiks, aga ikkagi oleks veidi kõhe.

Blender motosae meestele.. Big Grin Big Grin

https://www.facebook.com/GadgetsWorldCat...445103716/

Eile ühe vene telekenalilt laenatud anektoot:

  Poeg läheb isaga sauna ja lahtiriietades isa "vemmba" nähes ,ütleb et sull on päris tõsine arsenal.

  Isa kostb vaid , kui sa vaid teaks kui suur "vemb" on sinu emal.

Kas nüüd nali (enda pihta)aga  Big Grin kobras otsib kodu ehk juhtumised Wõro linnas


kommentaariks: Kas loomake pani nii kõvasti pidu,et jalutab pohmakaga kodu või tuli järjekordselt,närimise retkelt ja eksis veidi ära.
Big Grin Big Grin Big Grin


Põnev pakkumine veebisügavustest.

Collins White · Owner asutuses Self-Employed

Kas teil on võlg? Kas teil on vaja koguda sularaha tervishoiuteenuste kulude katmiseks või võlgade tasumiseks või rahalise jaotuse korral? Oota! Mõelge, kuidas müüte oma neerut valikul. Kui soovite täna oma neeru müüa. Sõnumit meile kohe. Neerud on ostetud maksimaalselt $ 900,000.00US dollarit. Rahvuslik sihtasutus ostab praegu tervislikke neere. Minu nimi on Dr Paul Michael, ma olen neeruvabariigi riiklik haigla nefroloog. UBTH Haigla on spetsialiseerunud neeruhaiguste ravile ja tegeleme ka neerude ostmise ja siirdamisega, kellel on vastav doonor. Asume Indias, Kanadas, Suurbritannias, Türgis, USAs, Malaisias, Lõuna-Aafrikas, Eestist jne. Kui olete huvitatud neerupealiste müügist või ostmisest, võtke meiega ühendust e-posti teel: doctorcollins3@gmail.com Vajad Geniune doonorid Ootan teie vastuseid ... Parimate soovidega Dr Collins


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Nagu tšuktš Družbaga metsas.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

Võidad teepikkuses ja ajas, kaotad Maksuametile!!!

Veel pole maha löödud

Kannika toit


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Jakuutias mängiti sõda.

[Pilt: file.php?id=37803&mode=view]

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

(24-07-2017, 21:52 PM)Aspelund Kirjutas:  Jakuutias mängiti sõda. ...
sry, see polnd sõjamäng, üles võeti terve kinu va itlerlaste vägitegudest!

Naljast kaugel nali.
Meil just Ka....u P...s Lasnakal akende all pommiähvardus.
[Pilt: 0111157549f60db.jpg]
Krt.räägin naisele ,et ISIS ründab ,tema ei teist nägugi ,koob edasi Smile

(25-07-2017, 18:19 PM)linnuke Kirjutas:  Krt.räägin naisele ,et ISIS ründab ,tema ei teist nägugi ,koob edasi Smile

Õige kah, mis sest vanast Egiptuse jumalannast karta... Cool
https://et.wikipedia.org/wiki/Isis

OK:kuna naljaleht ,siis olgu Isis jumalanna .....minu kirjapildis ikka ISIS SadEhk siis ise teate ju ,kes....

Täna tuli meilile nii ilus pakkumine, et kahju vaid endale hoida.


Kõik, mis vajad, et naised sinu järele hulluksid!

Peenise suuruse muutmise geel Titan Gel, mis on osutunud tõhusaks peenise ümbermõõdu ja pikkuse suurendamisel erinevate vanuserühmade seas, on väga orgaaniline toode. Omades kõiki vajaminevaid vitamiine ja mikroelemente, aktiveerib see loomuliku mees hormoon testosterooni tootmise ja soodustab paremat vereringet genitaalides. Titan Gel töötab kergelt ja kiiresti ning selle toime kestab igavesti.

Klõpsa si‌ia ja õpi par‌imaid se‌ks‌inippe!

PÄRIS LOOD:

JOONAS, 43 AASTAT VANA
"Ma olen alati vaeva näinud, et muuta oma pere elu paremaks. Kahjuks ei suuda ma piisavalt oma naist rahuldada. Me seksime ainult nädalavahetustel ja see on väga igav, pealegi kaebab ta, et ei tunne midagi ja et ta ei ole kunagi orgasmi saanud. Siis mu sõber soovitas mul proovida Titan Geli. Olin lihtsalt tulemustest šokeeritud. Vaid viis päeva pärast kasutamist, hakkasin märkama, et mu peenis oli pikem ja paksem, vähemalt + 4 cm ! Nüüd magan ma oma naisega igapäev ja vahel isegi terve öö. Ta on väga õnnelik! Ta silmis on jälle sära ning ta on rohkem aktiivne ja isegi paistab noorem. Mu elu muutus täielikult!! "

Nädala eripakkumised

Eco Slim - Kaalu langus ühe kuuga 10-12 kg - Klõpsa si‌ia -50%

Goji Cream - La pelle del tuo viso sarà luminosa come una volta!  - Klõpsa si‌ia-50%



Olen alati neid "tegime seda terve öö läbi" jutte väikese respektsiooniga kuulanud.
Ise jään tavaliselt kohe peale "seda" nagu karuott talveunne : )

Alfredo - suurelt on ju kirjas, et peale tablakate sisse viskamist(või oli see nüüd geel mida tilule määrida)magab ta terve öö. Ja tihtipeale koos oma naisega. 

Äkki on tegu hoopiski miskisuguse prostamol uuno sarnase asjaga, et määrid peale(või viskad sisse) ja pitsitus väheneb  niipalju, et enam ei pea öösiti ärkama...

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne