Teema on suletud

naljanurk 2

Pildike naaberfoorumist:
[Pilt: DGoXwrHXsAA84-T.jpg]

Sõiduõpetus abikaasa poolt Venemaa moodi Big Grin (Vaja suts keelt mõista ,aga saab ka selleta aru)algab 11.30.

https://youtu.be/HHAR_tq8OyU

Su proua on üsna ropu suuga või fantaseerid niisama?

Ma olen kuskilt vene sfäärist kardulate kohta mingit taolist anekat kuulnud, sellega seoses väike analoogia ka pähe tekkis. Nii ropu suuga ei ole ta muidugi, aga on asju mida välja ei öelda ja eks ma enda rikutuse piires investeerisin selle koleda osa juurde.

Lihtne ja lollikindel retsept, kuidas tugevaks saada(kirjutasin raamatust maha)

1.Otsige endale piisavalt ruumikas koht ning võtke sisse mugav asend, sportlik riietus loomulikult. Mõlemasse kätte haarake kott, mis mahutab 2 kilo kardulaid, sirutage käed külgedele välja ja hoidke senikaua kui saate. Püüdke vähemalt minut sellises asendis olla ja seejärel lõdvestuge.
2.Korrake harjutusi järjekindlalt igal päeval ja te avastate, et suudate seda aina kauem teha.
3.Mõne nädala pärast tõstke koormust ja võtke 5 kilo kardulate jaoks mõeldud kotid.
4.Seejärel proovige 10 kilo jaoks mõeldud kottidega ja mõne aja pärast olete  kindlasti jõudnud tasemele, kus suudate vabalt toimetada isegi 15 kilo kardulate jaoks mõeldud kottidega.
5. Kui olete saavutanud eelmainitud taseme, siis alustage harjutustega algusest, kuid selle erinevusega, et proovite nüüd kottidesse ka õige koguse kardulaid panna.

Õhtulehest. Alfredo jutu teemaga sobib.
«Palju õnne, mister Gorsky!»

Kogu maailm teab, mida Neil Armstrong Kuule astudes ütles. Kuid ainult NASA juhtimiskeskuses kuuldi sõnu, mida ta Kuult lahkudes ütles: «Palju õnne, mister Gorsky!» Kaua arvati, et tegu oli mõne Nõukogude kosmosetegelasega. Kuid nüüd on teada, et ta pidas silmas hoopis juhtumit lapsepõlvest. «Vanahärra Gorsky on surnud. Ja ma võin rääkida,» ütles Armstrong neli aastat tagasi. Mees seletas, et need sõnad meenutavad talle 1938. aasta juhtumit. Tulevane astronaut oli poisike ja mängis koduõues. Siis kuuliski ta, kui naabrimehe Gorsky naine käratas mehele: «Seksi! Sa tahad seksi! Siis saad, kui see naabripoiss on Kuu peal!»

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

Veel ämerika nalja:

http://publik.delfi.ee/news/inimesed/jer...d=79319394

Tõeline Briti huumor, kes mõistab, see mõistab.
Kuna antud portaalil on komme pealkirjasid muuta (uus artikkel, uued klikid) siis ka peamisest lausest koopia:

Jeremy Clarkson jättis suitsetamise maha: ma olen viimase kahe päevaga kolm inimest ära tapnud. Üks oli Uberi juht, tema ei loe

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Üle hulga aja pani kergelt muigama küll

Tahad saada vähem kui tunni ajaga väga heaks autojuhiks?
Vaata liviko.ee

"Proua, kas te enne tagurdamist peeglisse ei vaadanud?" küsib kannatanu pärast kokkupõrget.
"Vaatasin küll, minu soeng ja meik olid täiesti korras," kõlab enesekindel vastus.


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Sportsumps


Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Kaks kitarristi astuvad prooviruumi ja üks räägib teisele,
kujuta ette, hängisime vennaga ringi ja juhtus kuidagi niimoodi, et me suudlesime
Kuule, see on ju päris rõve?
Täiesti p...s jah, isegi ei tea kuidas niimoodi juhtus?
Nagu öeldakse, kuis isa ees, nii pojad järgi
Sa ütlesid seda nii ilusti, vennas
Travis vaikis endiselt, las räägivad kitarred

Elust enesest.
Täna hommikul tegi ülemus meile töö juures ettepaneku, et vähendab meie palka 20% tagasiulatuvalt (st ka augustikuu eest). Me meestega polnud nõus. Ülemus mõtles veidi ja tegi uue ettepaneku - vähendab meie palka 40% tagasiulatuvalt (ta olla enne arvutusvea teinud). Me polnud ka sellega nõus. Siis pakkus ülemus, et jätab augusti palga rahule, aga vähendab meie palka alates septembrist 50%. Me nüüd mõtleme selle asja üle mõned päevad, äkki ongi hea pakkumine.
Päriselt ongi nii, ma ei valeta!!!

(04-09-2017, 22:27 PM)kr8nik Kirjutas:  Elust enesest.
Täna hommikul tegi ülemus meile töö juures ettepaneku, et vähendab meie palka 20% tagasiulatuvalt (st ka augustikuu eest). Me meestega polnud nõus. Ülemus mõtles veidi ja tegi uue ettepaneku - vähendab meie palka 40% tagasiulatuvalt (ta olla enne arvutusvea teinud). Me polnud ka sellega nõus. Siis pakkus ülemus, et jätab augusti palga rahule, aga vähendab meie palka alates septembrist 50%. Me nüüd mõtleme selle asja üle mõned päevad, äkki ongi hea pakkumine.
Päriselt ongi nii, ma ei valeta!!!


Meile pakuti kunagi palgatõusu 1/4, me haritud inimesed nagu oleme, polnud rahul, nõudsime kohe 1/8 tõusu!

aga kui tõsiselt, siis...#¤%&/@£$!!!

(04-09-2017, 22:27 PM)kr8nik Kirjutas:  Siis pakkus ülemus, et jätab augusti palga rahule, aga vähendab meie palka alates septembrist 50%. Me nüüd mõtleme selle asja üle mõned päevad, äkki ongi hea pakkumine.
Pakkuge, et teete 50% vähem tööd ka(ntx ainult pool päeva või terve päev, aga vasaku käega) ja diil!

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Võibolla see ongi palga vähendamise põhjuseks.
Aga kui pole siis augusti kuu palk rahule jätta on parim diil...ja rohkem mitte midagi teha

tere,tean et nõuka ajal kes metsas kahemehe saega saagisid said poole päeva palga päeva töö eest,mehed läksid ülemustega raksu,et miks pool tasu,ülemus seletanud et seni kui teine tõmbab saagi anda poole siis vastaspool puhkab ju.

(04-09-2017, 22:27 PM)kr8nik Kirjutas:  ....
Täna hommikul tegi ülemus meile töö juures ettepaneku, et vähendab meie palka 20% tagasiulatuvalt (st ka augustikuu eest).
...

See on päris hea anekdoot riigis, kus enamik ettevõtteid on hädas kaine, elementaarse mõtlemisvõime ja ausa töötaja leidmisega.

Tema nimetab meid lollideks väljapressijateks, kes tahavad tema firmat tühjaks lüpsta.
Tegelikult tahame me ainult seda palka saada, mis meile töölepinguga ette nähtud on.
See on nii totter, et kuidagi ei suuda naeru pidada.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne