Teema on suletud

naljanurk 2

Ma juba kahjatsen,et omal ajal mõnda virtsapütti ei soetanud. Kuumaks trööbatud rahvale oleks lootus selline massin ulme hinnaga maha parseldada. Big Grin

Miks meil midagi sellist vahvat ei korraldata,roosa maja saaks uue ilme Big Grin

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983

(18-01-2018, 22:31 PM)viplala Kirjutas:  Mingi meeleavaldus lätis. Kes täpsemalt teab võiks kommida.

Lätiga pole seal midagi pistmist, 2014 November Prantsusmaa
Põllumeeste protestid keskonnanõuete karmistamise vastu... olid mitmes linnas korraga ja sitta lasti ikka rohkematest masinatest
Seal olid loosungid kõrval a.la "Kui sitta põllule panna ei tohi, siis võtke endale!" Big Grin

Turvauks...

https://youtu.be/XoUg94gvLdM?t=2s

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA

No on ikka uks.
Ma arvan,et turvalisem oleks panna  ilma lukuta vineer uks ette
Ja kirjutada silt uksele,et uks on lahti,siis arvatakse,et midagi võtta nagunii ei ole...

Vot see on JOKK süsteem! Müts maha ajude ees Smile

http://maaleht.delfi.ee/news/maaleht/elu...d=80833165

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Kloogarannas on ka üks "laev" või "majakas" päris veepiiril. Ega ta seal tegelikult kedagi ei häirigi. Ja ükski kuts ei köhi. Ehk tegelikult on asi siiski selles, et me ei ole nii kadedad, kui odavast alkost lõputult pohmas lätlased : )

(19-01-2018, 10:11 AM)h2rra Kirjutas:  Turvauks...

https://youtu.be/XoUg94gvLdM?t=2s

Päris hea ju,kui põnn koolis ukse võtme ära kaotab siis saab ennast konserviavajaga tuppa lasta Big Grin

(19-01-2018, 19:33 PM)janek p Kirjutas:  
(19-01-2018, 10:11 AM)h2rra Kirjutas:  Turvauks...

https://youtu.be/XoUg94gvLdM?t=2s

Päris hea ju,kui põnn koolis ukse võtme ära kaotab siis saab ennast konserviavajaga tuppa lasta  Big Grin

Mul kodus sama uks ees. Sitaks odav oli ja näeb siiani päris viisakas välja.Ainuke mure paigaldades oligi see et neid paganama lukukeeli sigapalju ja kui mehhanismis miskit tuksi läeb siis lahti enamp ei saa.
Nüüd siis tean et kui häda käes - piisab konserviavajast  Big Grin

6-7 aastat tagasi olin ühes tuntud ehituskaupadega kauplevas kaupluses tööl,siis üks kolleeg demonstreeris seda ühe katkise ukse peal,päris naljakas oli siis,aga kui tohutult neid osteti joppenpuhh Big Grin

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983

Ma ostsin sellise katlamajale. Mahtus kategooriasse metalluks. Aga peab hästi ettevaatlik olema, et läbi ukse kogemata ei astu. Kuid jah, see luku värk on küll selline nagu oleks tegu panga turvauksega.

Aquila captas non muscas.

Kui arvestada asjaolu, et korralik lukk maksab rohkem kui see uks, siis see uks on oma hinna eest väga hea diil.

Rubriigist Darwini auhinna kandidaadid.


Keeleseadusest tulenevalt tõlge kah.
Mul on kõigest p----ui
mul on ohutustehnikast p---ui, vahet pole on see O2 või CO2 balloon.
Paljugi mis nad räägivad, tahan lõikan siin relakaga,
tahan virutan haamriga...
Big Grin

edit. video maha võetud vist
FB link https://www.facebook.com/100000748019076...788086770/

Montaaz, aga hea.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

Selline jama elust enesest.
Pauku ei käinud.
Kuid aastal 84 ,Lapsepõlves autobaasis.
Käis vanametalli lõikamine ja korraga võttis voolikultele tule sisse ja hakkas paukuma.
Mina olin vaid abiline,Kuid keevitaja ei kaotanud närvi keeras gaasi kinni.
Usun,et oli atsetüleen ,ei mäleta -
Võis ka propaan olla.
Kõik jooksid väga kiiresti ja kaugele.
Tegelikult ei tea siiani miks nii juhtus.???
Ja olen kuulnud ka ,et hapnik pidi paugu panema,kui õlidega kokku satub.
Kas sellel ka tõepõhi all on?Proovida just ei tahaks.
Vanasti kodus keevitasin küll gaasiga,kuid siiani elan!

(22-01-2018, 23:01 PM)Roland Kirjutas:  Selline jama elust enesest.
Pauku ei käinud.
Kuid aastal 84 ,Lapsepõlves autobaasis.
Käis vanametalli lõikamine ja korraga võttis voolikultele tule sisse ja hakkas paukuma.
Mina olin vaid abiline,Kuid keevitaja ei kaotanud närvi keeras gaasi kinni.
Usun,et oli atsetüleen ,ei mäleta -
Võis ka propaan olla.
Kõik jooksid väga kiiresti ja kaugele.
Tegelikult ei tea siiani miks nii juhtus.???
Ja olen kuulnud ka ,et hapnik pidi paugu panema,kui õlidega kokku satub.
Kas sellel ka tõepõhi all on?Proovida just ei tahaks.
Vanasti kodus keevitasin küll gaasiga,kuid siiani elan!


See paugu panek hapnikuga puhas jama ,tubis venkud katsetasid kah ja ei pand mingit
pauku Toungue

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV

(22-01-2018, 23:22 PM)impreza Kirjutas:  See paugu panek hapnikuga puhas jama ,tubis venkud katsetasid kah ja ei pand mingit
pauku Toungue

Tee siis ise proovi - räägitakse ju, et venkud teevad kõike halvasti... saad oma paugu ka kätte

Mul oli väga halb võimalus näha, mis mu isa käega juhtus kui hapniku ballooni reduktor oli oletatavalt õliga kokku tehtud koostamisel. Täpselt ei olnud seda enam ka võimalik tuvastada kui pauk oli ära käinud aga selline kahtlus jäi üles. Randmesse põles paari cm läbimõõduga auk, ülejäänud käsi õlani oli tõsiselt põlenud. Kui on huvi - võid ju proovida aga tee seda üksinda. Ja pärast kui käsi otsa jääb koos sõrmedega ning närvid ka enamjaolt toimivad, siis võid öelda, et jõhkralt vedas. Kui nii hästi ei lähe siis saad paugust invaliidsuspensionile. Paar kuud saad igaljuhul kätt mitmed korrad päevas salvi ja sidemetega katta. Noh, kui on mida katta muidugi.

Vanametalli bisnessiga tegeledes olen ise kaks lõikajat laiali lasknud, esimese omast lolusest sest sulametalli pritsis torule peale ja põletas messingile augu sisse, tõmbas leegi sisse aga sain kraanid kinni, teine kord oli pikk meetrine pits mis täiesti ootamatult tule sisse lasi, seekord jõudis tuli baloonini millel siis klapi kinni lõi... Tegin tunnise lõuna enne kui jätkasin.  

Paar propaani balooni oleme nolkidena kraanipidi mulla sisse pistnud ja tule ümber teinud,  jurakas käib nii kõva mõnesaja meetri kaugusele pole mõistlik autot parkida ja ise võiks ammugi veel kaugemal olla. Tuumaseen käib korralik taeva alla  Big Grin 


Ohutustehnika insener põhjas mainis et ideaaltingimuses on võimalik baloon kuni 7km kaugusele lennutada kui hooletu oled. Atsetüleen arvatavasti siis. Hapnik ja propaan-butaan vast nii võimekad ei ole.   Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Korraliku paugu peaks saama nii et vötad kaks hapniku ballooni,üks täis ja teine tühi.
Sellesse tühja kallad mingi liitri öli sisse ja ühendad mölemad balloonid omavahel,
selles milles öli sees jätad avatuks ja täis ballooni avad siis kaug juhtimisega muidugi Big Grin
Selles venkude videos kaeti suur hapniku balloon maa sisse kaevatud augus täielikult
kaltsudega ja kallati paar kanistrit öli peale..Kraani avamine toimus kaug juhtimisega..
Susises see hapnik seal tühjaks aga ei pauku ega isegi vingu ei hakand ajama...
Lihtsalt ölise kaltsuga pauku ei tule..
https://www.youtube.com/watch?v=NGmUgYFpfzc

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 4 külali(st)ne