Teema on suletud

naljanurk 2

Natuke Miilitsa nalju isa Augusti suust:

Vene ajal siis juhtus Viljandis selline lugu. Sõitnud üks tsiklimees Suur-Kaare tänava ühte õue ja palunud peremehe käest luba panna oma mootorratas kuskile nuka taha peitu. Tal lube polevat ja miilitsad võivad trahvi teha. Peremees lubas lahkelt,et lükka aga ratas maja taha peitu. Mees ise läinud linna peale asju ajama. Peremehe nimi olnud  Aidula ...-miilitsainspektor. Nii,et mees lükkas oma tsikli otse herilasepessa..... Big Grin Aidula ise olla seda lugu teistele töökaaslastele ja sõpradele rääkinud.


Teine lugu oli selline,et üks tuntud militsionäär oli linnas maja ehitanud vaikselt. Iga kord,kui keegi vahele jäänud siis pakkunud välja,et saad load tagasi kui tood mul paar koormat kruusa,laudu,kive või muud ehitusmaterjali..... Maja kerkinud ladusalt. Big Grin  Kuna rikkujaid oli 60-ndatel palju siis ei olnud mingit muret. Kõike liikus ja piisas ainult heast juhusest. Kõik osapooled  olid rahul.

T.

Naljakat pole siin muidugi miskit, lihtsalt karsklased surevad nagu kärbsed... 

https://sobranna.postimees.ee/4484255/te...-nooremalt

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Seesuuret ... kui siin juba miilitsate peale jutt läks, siis panen ka ühe pildi.
See peenem sau on tavaline puust treitud, aga miks too teine, mittepuidust nõnda palju jämedam on?

   

See teine on taskulambiga. Sai ka pimedas auto kinni pidada. Vöödid helendasid ja otsa pealt sai vaadata lube ja autot.

(07-05-2018, 23:20 PM)motamees Kirjutas:  See teine on taskulambiga. Sai ka pimedas auto kinni pidada. Vöödid helendasid ja otsa pealt sai vaadata lube ja autot.

Vastus vale. On veel pakkumisi? Vihjeks - naljanurk ... ikkagi.

Mul meenub selle miilitsasauaga lugu üheksakümnendate alult, kus kaks toonast ärimeest armastanud aegajalt koos napsu võtta ja teinekord selle käigus ka vähe tülli keeranud. Kord tõdeti hommikul, et sõprus ei ole kannatada saanud, küll aga lõi küllakutsuja külalisele plastist miilitsasaua pähe puruks ja külaline olla peremeest kõhust tõsiselt hammustanud...

Jämmeda saua sees on ehk puutumatu tagavara viina või konjakit peidus?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Just. Jämeda sisse peab mahtuma pool liitrit külmarohtu!
Kuuma kohvi pole sinna mõtet valada, termos see ei ole. Big Grin 

   

Minu isa oli omal ajal "ühiskondlik". Neile mingeid relvi kätte ei jagatud, ainult puust treitud sauad olid. Aga selline sau olnud mõne vägivaldseks kippuva roolijoodiku ohjeldamisel vägagi edukalt kumminuia aseaineks Cool .

Puruks ja pool pööret tagasi!

Sellest, et isa ühiskondlik oli omal ajal, ma nüüd küll kõva häälega ei räägiks...

Pole teab mis auasi...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(08-05-2018, 08:59 AM)mlsluik Kirjutas:  Sellest, et isa ühiskondlik oli omal ajal, ma nüüd küll kõva häälega ei räägiks...

Pole teab mis auasi...

Ma lisaks niipalju,et töö ja töötegemine on iga riigikorra ajal auasi. Iseasi on see,kuidas keegi ennast üleval pidas ja inimestega käitus. Ma ei teeks inimesi maha pelgalt sellepärast,et ta "kuskil" töötas.

T.

Noo vot siis tulebki tööd teha selle asemel et vabal ajal teisi....

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(08-05-2018, 08:59 AM)mlsluik Kirjutas:  Sellest, et isa ühiskondlik oli omal ajal, ma nüüd küll kõva häälega ei räägiks...

Pole teab mis auasi...

Ei tea miks? Kas praegune roolijoodik erineb millegipoolest 1985 aasta roolijoodikust? Või peame seda roolijoodikut kes 1985 aastal umbjoobes olles süütud inimesed surnuks sõitis nüüd hoopis vabadusvõitlejaks pidama?
No ilmselt muidugi oli tegemist represseerimisega kuna siis  pandi süüdimõistetud roolijoodik vähemalt reaalselt Pärnu vanglasse aga nüüd viiakse nn noored lootustandvad rallimehed hoopis koju toibuma.

Me ei räägi mitte roolijoodikust vaid nuiaga isehakanust kelle on vähem õigusi (mõnikord ka mõistust) kui politseikoeral.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(08-05-2018, 09:08 AM)mlsluik Kirjutas:  Noo vot siis tulebki tööd teha selle asemel et vabal ajal teisi....

No mida? Selgita täpsemalt.

(08-05-2018, 08:59 AM)mlsluik Kirjutas:  Sellest, et isa ühiskondlik oli omal ajal, ma nüüd küll kõva häälega ei räägiks...

Pole teab mis auasi...

Noh, kuidas võtta... Oleks mõni ühest teeservast teise vänderdav krusa või traktor jäänud omal ajal rajalt maha võtmata, poleks võibolla mind, sind või mõnd teist foorumlast praegu siin sõna võtmas. Isa räägitud lugudest on meeles nii naljakaid kui üsna kõhedaks võtvaid juhtumeid, nt. ärandatud GAZ 51 jälitamine GAZ 69-ga tolmusel kruusateel . Kiirus 100 ligi, mõlemast autost üritatakse võtta viimast... Lõpuks keeranud autovaras veoka mauhh! külg ees risti teele ette ja üritanud jooksu panna. Joogist pehmetel jalgadel ta kaugele ei jõudnud. Aga ega palju ei puudunud ka sellest, kui jälitajad oleks suure tolmupilve tõttu teel risti seisvat veoautot liiga hilja märganud ja sellele täie hooga sisse sõitnud. Küllap sellele pätt lootiski. Kui selline kaabakas sauaga üle küüru sai, siis ma ütleks küll, et igati asja eest.

Millalgi kuuekümnendate aastate keskel saanud osad Põllumajandusvalitsuse autod raadiojaamad peale. Minu isa 69 oli üks neist. Nendega saanud omajagu nalja. Tol ajal teedel veel kiirusepiiranguid polnud, aga lausa arutult ja ohtlikult kihutajad korjati rajalt siiski maha. Tihti olid sellised tegelased joogised ka. Või siis juhiloata. Või ka mõlemat korraga. Nii  juhtuski korduvalt, kui mõni "madallendur" (või peaks ütlema, potentsiaalne enesetapja) oma Jawaga hirmsa kiirusega tuli, inspektor tõstis saua, kihutaja aga ainult irvitas ja kimas edasi: sittagi sa oma villisega mulle järele saad! Suur olnud aga üllatus, kui kilomeeter-paar eespool teine ekipaaž risti üle tee tõmmatud jämeda köiega juba ootas... "Kuidas te küll teadsite?" olnud kinnipüütud kihutaja esimene reaktsioon. Autodevaheline raadioside oli tollal veel niivõrd uus ja tundmatu asi.

Üldiselt nondel aegadel ühe-kahe õlle mehed pääsesid puhtalt, eriti veel, kui jätkus oidu toorest sibulat või küüslauku peale hammustada või kohviuba närida. Alkomeetreid polnud ja haiglasse joobeekspertiisi niisama igaks juhuks ei veetud kedagi, selleks pidid ikka juba täiesti selged lõhnad juures olema ehk siis tänapäevases mõistes juba kriminaalne joove.

Puruks ja pool pööret tagasi!

(08-05-2018, 12:27 PM)Mossemees Kirjutas:  ... nt. ärandatud GAZ 51 jälitamine GAZ 69-ga tolmusel kruusateel . Kiirus 100 ligi, mõlemast autost üritatakse võtta viimast...

No ma saan aru, kui ärandati ralli 51, aga jälitaja ju polnud rallikaga.
Naljanurk ikkagi...

(08-05-2018, 14:17 PM)motamees Kirjutas:  
(08-05-2018, 12:27 PM)Mossemees Kirjutas:  ... nt. ärandatud GAZ 51 jälitamine GAZ 69-ga tolmusel kruusateel . Kiirus 100 ligi, mõlemast autost üritatakse võtta viimast...

No ma saan aru, kui ärandati ralli 51, aga jälitaja ju polnud rallikaga.
Naljanurk ikkagi...
No see Gazi spidokas näitas oma kogemuste järgi seda kiirust pluss-miinus 50 kilti siia sinna (seier viskles nagu noore mehe m..n jaaniööl...), lisaks käib kruusa peal ratas ka pidevalt ringi ja nii need kangelasmuistendid sünnivadki.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)

No mina olen TA bussiga 90 kätte saanud. Allamäge vaba käiguga. Väga hirmus oli.

Jooksid mõlemad masinad 100 välja,mis siin imestada. Kadunud onu lasi omalajal uuel 69-al kepsud kotti kuna laskis ka sajaga. Ta oli ka GAZ-51 veepütiga sõitnud ja samamoodi Viljandi-Vastemõisa kruusateel oli minu vennale näidanud sõidu ajal,et sada juba sees. Big Grin
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne