Teema on suletud

naljanurk 2

Mehed, traktorid on korras kõigil? Kambjas on üks kuldsete kätega remondimees:

[Pilt: 554799_439970932720946_53330301_n.jpg]

(25-08-2012, 14:42 PM)zazik Kirjutas:  Kambjas on üks kuldsete kätega remondimees:
Hellade kätega remondimees! "Maksta võib ka natuuras"... no aetakse daam ilmselt kanali peale! Big Grin Massaažiõliks on äratöötanud TAP või Nigrool...


Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Kambja mees pani vähemalt hinna paika, muidu küsiti juba niipalju et ehmatas... ja polnudki enam asja.

http://www.etsy.com/listing/96789773/moskvich-tomato-seeds-organic-heirloom?ref=sr_gallery_1&ga_search_query=moskvich&ga_view_type=gallery&ga_ship_to=ZZ&ga_min=0&ga_max=0&ga_includes%5B0%5D=tags&ga_search_type=all Big Grin

Anekdoot sõbralikust foorumist:

Reisilennuk teeb 180-kraadise pöörde ja lendab jalad ülespoole.
Stjuuardess:
„Rahunege, piloot tilgutab endale tilgad ninna ja edasi lendame nagu tavaliselt!“

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Mitu Jenson Buttonit sõidab Postimehe andmetel F1 sarjas?

1. Jenson Button (McLaren) 164
2. Sebastian Vettel (Red Bull) 140
3. Mark Webber (Red Bull) 132
4. Kimi Räikkönen (Lotus) 131
5. Lewis Hamilton (McLaren) 117
6. Jenson Button (McLaren) 101
7. Nico Rosberg (Force India) 77
8. Romain Grosjean (Lotus) 76
9. Sergio Perez (Sauber) 47
10. Michael Schumacher (Mercedes) 35
11. Felipe Massa (Ferrari) 35
12. Kamui Kobayashi (Sauber) 33
13. Nico Hülkenberg (Force India) 31
14. Pastor Maldonado (Williams) 29
15. Paul Di Resta (Force India) 28
16. Bruno Senna (Williams) 24
17. Jean-Eric Vergne (Toro Rosso) 8
18. Daniel Ricciardo (Toro Rosso) 4
19. Vitali Ptrov (Caterham) 0
20. Heikki Kovalainen (Caterham) 0
21. Timo Glock (Marussia) 0
22. Charles Pic (Marussia) 0
23. Narain Karthikeyan (HRT) 0
24. Pedro de la Rosa (HRT) 0


Veel pole maha löödud

Tõsises automüügiportaalis - tõsine auto müügis -
http://www.docs.ee/index.php?mobid=166582004&page=newinfo&lang=est&locat=0&hash=b224d846a8caccf75d2e9e547ecd0042&pageNumber=1

"Mulgimaal seal on hea elada...."

[Pilt: 21405811a6959a_l.jpg]

[Pilt: 214058134c51ce_l.jpg]

(09-09-2012, 12:21 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  "Mulgimaal seal on hea elada...."

[Pilt: 21405811a6959a_l.jpg]

[Pilt: 214058134c51ce_l.jpg]

see ei ole midagi, kui ma kevadel armatuuri maha võtsin, avastasin sellise asja armatuuri alt Big Grin

Kunagi käisin Viljandist Belarusi toomas.Kaup juba tehtud ja raha makstud ja vaja ainult ära sõita Võrru.
Hommikul 6 ajal siis kohale, käima ja minema ja nagu päike tõusis kuskil Sangaste kandis hakkas nende mesilase näoga lindude kontsentratsioon kabiinis kiiresti tõusma ja kui laest soojenduse pealt kaane maha võtsin tuli sealt välja 20cm läbimõõduga üllatusmuna, mis läks laiali ja tegi jupiks ajaks edasisõidu võimatuks.
Tegin siis kõne sõbrale et toogu 6 potti Dihlofossi ja paar tundi pärast massimõrva jätkus sõit kodu poole.

(09-09-2012, 12:21 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  "Mulgimaal seal on hea elada...."
...laulsid Viljandi rajooni seatalitajad.

Puruks ja pool pööret tagasi!

(09-09-2012, 14:00 PM)moskiito Kirjutas:  
(09-09-2012, 12:21 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  "Mulgimaal seal on hea elada...."

[Pilt: 21405811a6959a_l.jpg]

[Pilt: 214058134c51ce_l.jpg]

see ei ole midagi, kui ma kevadel armatuuri maha võtsin, avastasin sellise asja armatuuri alt Big Grin

Mul oli möödunud kevadel rekka kabiinis selline asi. Jätsin masinale 2mm praod akende vahele, pooleteise nädala pärast naastes oli selline väike pallike tekkinud riiulisse. Õnneks oli tühi, sumilasi sees polnud.

Paluks mitte kaevata igasugustele volinikele, aga panin paar asja maakeelde. Nimelt fishki.net-ist naisjuhtide foorumi pärleid.

Öelge, kus saab juhilube osta? Minul on olemas,aga kõik küsivad,et kust ma ostsin. No, et lihtsalt teaks.
Kuhu saata need, kes küsivad? Mulle nimelt kingiti load.

Mees räägib, et kindalaekas olevad naiste püksikesed on vajalikud plokikaane poleerimiseks. Öelge,
kas ma peksin ka soetama ühed sellised kindalaekasse, või sobivad meeste omad sama hästi.

Rinnad ruulivad! Reaalselt roolida segavad. Ja mõõdikuid ei näe.

Olen juba kaks aastat rooli taga, aga mitte kordagi ei ole rahuldust saanud juhtimisest. Andke juhiseid.

Kas keegi teab, kuidas suretada mootor välja? Kiiresti!!!

Kust saaks signale uusi meloodiad tõmmata?

Eile sõitsin terve päeva avatud kapotiga ja mitte üks raisk ei öelnud.

Veel leiab sarnaseid ütlemisi sealt ja koos illustreeva materjaligaRolleyes

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!

Arvasin just natuke aega tagasi et olen kõike näinud, aga siis... Aurumootoriga Jalgratas

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Seokest relva omale küll kerade alla vilistama ei tahaks.
Aurul ja hullul pidi nii hirmus jõud olema, et kui korra laamendama hakkab, siis ....Big Grin
Aga muidu on lahe aparaat.Cool

(14-09-2012, 17:47 PM)tcumen Kirjutas:  Seokest relva omale küll kerade alla vilistama ei tahaks.
Aurul ja hullul pidi nii hirmus jõud olema, et kui korra laamendama hakkab, siis ....Big Grin
Aga muidu on lahe aparaat.Cool

Aurul ja hullul on kõva jõud küll, aga mis siis kui hull auru all on?

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(15-09-2012, 12:23 PM)mlsluik Kirjutas:  Aurul ja hullul on kõva jõud küll, aga mis siis kui hull auru all on?
Siis on asi vist püstihull.Big GrinBig Grin

(15-09-2012, 18:24 PM)tcumen Kirjutas:  
(15-09-2012, 12:23 PM)mlsluik Kirjutas:  Aurul ja hullul on kõva jõud küll, aga mis siis kui hull auru all on?
Siis on asi vist püstihull.Big GrinBig Grin

Natukese auramise ja rõhu tõstmise järel pole enam püsti....

loll on loll olla.

Moskvich vs kass [Pilt: lowit.jpg][Pilt: 099310089dff90.jpg] Mul hakkab juba looma Big Grin

Peale meditsiinilist haridust interneti kaudu otsustasin ka aidaa öelda siis eesti enrgia elektrikasutamisele, et aga õlle ja viinapudelitest õhu väljapumpamine vaakumini osutus võimatuks ja ka ressurssi ehk pudeleid jäi kõvasti puudu, otsustasin tuuliku kasuks! Sain siis meie külahullu ehk endise kolhoosi väetislenduri käest ühe lennukimootori geneka ning peale pikki ponnistusi lajatasin ta ka korstna otsa! Eks muidugi undamist ja kärinat oli palju aga raadio ja kaasaskantava teleka sain käima ning kõik oli ilus kuni sügisel vaja ahju kütta! Korstnakuumusele ei pidanud vist juhtmestik vastu ja tuli see monstrum sealt alla võtta ning moraalseks leevenduseks kiskusin ka genekast vase välja ning tegin kohe papiks! Sealtsamast metallikokukast ostsin aga vase eest saadud rahaga jalgrattaraami, mida nüüd siis väntamegi kordamööda ahjutule paistel õhtuti - TÄITES vana ZIL-i akut...Nüüd olen ka enda teooriale tõestuseks aru saanud, miks vanad eestlased õhtuti ketrasid! Olime nõiarahvas ning tehes kuiva trenni - nägime juba ette, mis saatus meid ootab!
(internetist)

_____________________________________
Kuldsete kätega soss-sepp.

Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne