Teema on suletud

naljanurk 2

Lahendasin ristsõnu, tütreke mängis samal ajal nukkudega. 
"Nii, keha osa vööst allpool...neli tähte....P, U ja S olemas, neli tähte..."
"Issi, see on puus."
"Õige, tütreke, palun ulata mulle kustukumm."

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(22-09-2017, 15:08 PM)viplala Kirjutas:  Lahendasin ristsõnu, tütreke mängis samal ajal nukkudega. 
"Nii, keha osa vööst allpool...neli tähte....P, U ja S olemas, neli tähte..."
"Issi, see on puus."
"Õige, tütreke, palun ulata mulle kustukumm."

Naiss, biieii. Nagu ütleks ännipäll Big Grin

_______________________
Koledate Kastikate Klubi

Läksime naisega linna ja käisime poes. Kui me välja tulime, kirjutas MuPokas parkimistrahve. Me läksime tema juurde ja ma ütlesin: "Ole nüüd ikka, ära kiusa vanureid!" Ta ignoreeris mind ja jätkas trahvikviitungi kirjutamist. Siis ma nimetasin teda "värdjaks". Ta jõllitas mulle otsa ja kirjutas järgmise trahvi kulunud rehvide eest. Selle peale kutsus minu naine teda põmmpeaks.
Ta lõpetas teise trahvi kirjutamise ja pani selle kojamehe alla esimese kõrvale. Seejärel jätkas ta järgmiste trahvide kirjutamisega.
Nii jätkus see veel umbes 20 minutit. Mida rohkem me teda solvasime, seda rohkem trahve ta kirjutas. Lõpuks ta lõpetas, irvitas meie poole ja jalutas minema. Siis tuligi meie buss, me läksime selle peale ja sõitsime koju.
Me otsime alati autosid, millel on valimiskampaania kleepsud. Me püüame iga päev natuke nalja saada. See on pensionieas väga oluline! [Pilt: 1f609.png];)

[/url]
[url=http://meeldib.postimees.ee/2017/10/ole-nuud-ikka-ara-kiusa-vanureid/]

 

Religiooni tekkelugu, lühidalt kokkuvõetuna.
Kahjuks puudub eestikeelne tõlge ( seda oleks ka väga raske kadudeta tõlkida)  ja vajalik on idanaabri mittenormatiivse sõnavara valdamine.

Tasuta sõidu koolitus

Rahvagunzti pärlid:

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Kahele venelasele antakse Eesti kodakondsust – saab see, kes esimesena tänavaposti otsa ronib. Käskluse peale hakkavad mõlemad kiiresti posti otsa ronima. Üks jõuab esimesena ja hakkab teist jalaga alla peksma: "Минэ витту, сибул!"

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(06-10-2017, 14:29 PM)viplala Kirjutas:  Kahele venelasele antakse Eesti kodakondsust – saab see, kes esimesena tänavaposti otsa ronib. Käskluse peale hakkavad mõlemad kiiresti posti otsa ronima. Üks jõuab esimesena ja hakkab teist jalaga alla peksma: "Минэ витту, сибул!"

 Eks sellest on erinevaid variante liikvel olnud.
Ma mäletan sellist, mil viimase fraasi kohal: "Kuhu sa krdi tibla trügid!"


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Esimene lõiguke on üpris vahvalt välja kukkunud

Kõik rohelisi valima Big Grin



Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(10-10-2017, 14:42 PM)viplala Kirjutas:  Kõik rohelisi valima Big Grin
Kes tahab koos Savikaga kinni minna?
https://poliitika.postimees.ee/4271413/p...1463651504

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Tütreke saatis Canaaridelt sellise sõnumi;
PS Õllesõpradele – purk õlut maksab 24 senti, mingi 16-pakk maksis 1 eur midagi. Nii juhtub, kui alkoaktsiisi ei ole.
No peab minema proovima ,ehk odavam koos päikesega ,kui Lätist. Smile

(13-10-2017, 02:25 AM)linnuke Kirjutas:  Tütreke saatis Canaaridelt sellise sõnumi;
PS Õllesõpradele – purk õlut maksab 24 senti, mingi 16-pakk maksis 1 eur midagi. Nii juhtub, kui alkoaktsiisi ei ole.
No peab minema proovima ,ehk odavam koos päikesega ,kui Lätist. Smile

Hmmmmmmm..... Ma juba armastan seda maad Big Grin

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Eelnevast kumab kerge loogikaviga.
Kui purk on 24c, siis 16pakk=eur-midagi, ei klapi kuidagi, mis sest et hulgi odavam.
Seal maksab ju vesi ka rohkem, pluss purk ja villmine : )

(13-10-2017, 07:09 AM)alfredo Kirjutas:  Eelnevast kumab kerge loogikaviga.
Kui purk on 24c, siis 16pakk=eur-midagi, ei klapi kuidagi, mis sest et hulgi odavam.
Seal maksab ju vesi ka rohkem, pluss purk ja villmine : )

Vast ikka 6-pakki mõeldud. Mingiit 16-pakki ei ole kohanud.

Sulaselgelt kirjas, et 16-pakk ehk siis sõnadega üks kuus-pakk.
Lugeda ei mõista vä?  Big Grin

kas ka tegelikult mul plaanis nov minna ja just valin et kõik hinnas ja saaks vabalt õlut juua

(13-10-2017, 16:07 PM)Janka Kirjutas:  Sulaselgelt kirjas, et 16-pakk ehk siis sõnadega üks kuus-pakk.
Lugeda ei mõista vä?  Big Grin

Huumorinurgas ei sobi vist jah detailset numeroloogilst analüüsi tegema hakata : )

Eilases Maalehes oli huvitavat lugemist, tooks sealt väikese lõigu esile, loodame, et Luik.H.H lubab.

Intervjuu Anne Paluveriga, Andrus Veerpalu maailmameistriks saamise puhul.

Toomas Kall, edaspidi T. K.: Näitleja Anne Paluver, kuidas teie oma sugulase võidule kaasa elasite?
Anne Paluver, edaspidi A. P.: Mis sugulase?
T. K.: Andrus Veerpalu on ju teie sugulane?
A. P.: Ei ole.
T. K.: Lihtsalt nimekaim?
A. P.: Ei ole nimekaim ka.
T. K.: Kuidas ei ole, te olete ju Paluver?
A. P.: Aga mul on ühe e-ga.
T. K.: Vabandrust.
A. P.:Veerpalun.

Fb "Pilkaja"-st.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne