Teema on suletud

naljanurk 2

Kolhoosi tuleb uus tööline, kes olevat juttude järgi Venemaa kõige kõvem keevitaja.
Antakse töö kätte, et vaja keevitada ära ader.
Keevitab ära ja poole päeva pärast ader tagasi, keevitab uuesti ära ja poole tunni pärast ader jälle tagasi. Kolhoosi töölisel läind närv mustaks ja küsinud:

“Mida sa seal Venemaal kurat keevitasid?!”
“Allveelaevu keevitasin, aga need ei tulnud kunagi tagasi…”

Link on jälle selline poolkinnine, logimist või usulahu liikmeks hakkamist tungivalt soovitav larakas katab pool ekraani. Mul seda lõustajama ei ole ega tule. Kas mõnede vahvate asjade lihtsurelikele normaalselt vaadeldavaks tegemine on väga keeruline?

See post on ka tegelikult nali. Päevast päeva oma piltpostkaardile auku sisse kratsida üritavad kodanikud irvitavad praegu ilmselt mu üle nagu Toots Visaku üle - mis mees sina oled, pole veispuuki.

EDIT: aeglane olen, jutt keeduneegri lingist muidugi

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(15-11-2017, 16:10 PM)h2rra Kirjutas:  ... ja seep on kah käeulatuses...  

https://www.facebook.com/100001726344346...410335622/

Täiesti tavapärane praktika suguvõimetuse suurendamisel.

(15-11-2017, 22:27 PM)alfredo Kirjutas:  
(15-11-2017, 16:10 PM)h2rra Kirjutas:  ... ja seep on kah käeulatuses...  

https://www.facebook.com/100001726344346...410335622/

Täiesti tavapärane praktika suguvõimetuse suurendamisel.

Kumb siis, kas enda pesemine või neegri pesemise vaatamine?

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(15-11-2017, 23:32 PM)viplala Kirjutas:  
(15-11-2017, 22:27 PM)alfredo Kirjutas:  
(15-11-2017, 16:10 PM)h2rra Kirjutas:  ... ja seep on kah käeulatuses...  

https://www.facebook.com/100001726344346...410335622/

Täiesti tavapärane praktika suguvõimetuse suurendamisel.

Kumb siis, kas enda pesemine või neegri pesemise vaatamine?

Point on selles ,et mida tihedamini ta endale vett pähe loobib ,seda kauem saab ta seal katlas istuda ,ilma et keema läheks.Kuskil oli jutt siin füüsika reeglitest... Big Grin Big Grin

(16-11-2017, 02:21 AM)linnuke Kirjutas:  
(15-11-2017, 23:32 PM)viplala Kirjutas:  
(15-11-2017, 22:27 PM)alfredo Kirjutas:  
(15-11-2017, 16:10 PM)h2rra Kirjutas:  ... ja seep on kah käeulatuses...  

https://www.facebook.com/100001726344346...410335622/

Täiesti tavapärane praktika suguvõimetuse suurendamisel.

Kumb siis, kas enda pesemine või neegri pesemise vaatamine?

Point on selles ,et mida tihedamini ta endale vett pähe loobib ,seda kauem saab ta seal katlas istuda ,ilma et keema läheks.Kuskil oli jutt siin füüsika reeglitest... Big Grin Big Grin
Vesi ehk keema ei lähe aga kausi põhi kuumeneb ikka kontaktist tuleleegiga päris kenasti. Ei ole välistatud, seal on põhja asetatud mingi rest või midagi muud sarnast, mis otsekontakti ära hoiab. Seda me ju ei näe.

Pärnu-Ikla maanteel juhtus raske liiklusõnnetus, kui mopeedauto põrkas kokku metsloomaga.
Auto deformeerus täielikult ja kaks kannatanut tuli autost välja lõigata ning viidi raskes seisundis Pärnu haiglasse.
Ettejooksnud jänes vigastada ei saanud. Big Grin

(16-11-2017, 10:42 AM)2715 Kirjutas:  Pärnu-Ikla maanteel juhtus raske liiklusõnnetus, kui mopeedauto põrkas kokku metsloomaga.
Auto deformeerus täielikult ja kaks kannatanut tuli autost välja lõigata ning viidi raskes seisundis Pärnu haiglasse.
Ettejooksnud jänes vigastada ei saanud. Big Grin

Jänes pöördus maniküürija juurde küünelaki uuendamiseks. Mokk oli sünnist saati lõhki.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

(16-11-2017, 10:42 AM)2715 Kirjutas:  Pärnu-Ikla maanteel juhtus raske liiklusõnnetus, kui mopeedauto põrkas kokku metsloomaga.
Auto deformeerus täielikult ja kaks kannatanut tuli autost välja lõigata ning viidi raskes seisundis Pärnu haiglasse.
Ettejooksnud jänes vigastada ei saanud. Big Grin

No see mopeedauto teema Annely "osakonnas"pikalt lahatud.Upitaks aga teemat. Rolleyes


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Koeraomanik läheb veterinaari juurde ja räägib:
"Mu koer ajab kogu aeg mopeedautosid taga ja haugub seejuures kui hullumeelne. Kas te
saate ta sellest terveks ravida?"
"See pole haigus," seletab veterinaar, "kõik koerad ajavad autosid taga."
"Seda küll, aga minu oma püüab nad kinni ja matab aeda maha," kurdab omanik.

Kui juba vanade naljade ümbertegemiseks läks...
Miks peab mopeedautost väljumisel kindlasti turvavöö avama?
Nii suure seljakotiga ei mahu poodi sisse...

Justjust.
Ma oma sõpra külapoe parklas kohates püüan ka alati suunata jalgrataste hoiukahvlite vahele. Irvitab sinder, saab naljast aru.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Lada omanik oli läinud VAZ Service-sse murega, et autol väntvõll vist pooleks. Servicemees küsinud kuidas käima said. Lada omanik vastnud, et esimese otsa lõin vändaga ja teise otsa panin starteriga. Big Grin

See pooliku vända nali polegi tegelikult nali. Mul kunagi töökaaslane sõitis miskise vana japside diiselbussiga ning kurtis et juba tüki,at aega on mootoris mingi klõbin sees. Tegeles ta siis klappide, nukaga, mõõtis õlisurveid, timmis pritset jne. Kuni lõpuks võttis alt lahti ja avastas et vänt oligi pooleks. Kusjuures purunemiskoht polnud sile lõige vaid selline astmega tänu millele vedas mootori ilusti ka käima. Eest rihmarattast tõmmates oli ainult vändal telglõtk selline suuremapoolne Smile ning purunemiskoht seda klõbinat tal siis tekitaski.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)

automoto foorumlaste malendid
[Pilt: attachment.php?attachmentid=319832&d=1511271679]

Boss ütleb sekretärile: "Ma tahan sinuga keppida, teen seda väga kiiresti. Ma viskan 1000 eurot maha ja selle ajaga kui sa kummardud ja selle raha üles korjata jõuad, olen ma lõpetanud."
Sekretär mõtleb hetke ja helistab oma mehele ning räägib loo ära. Mees ütleb: tee seda, aga küsi 2000 eurot ja korja raha nii kiirelt maast üles, et ta ei jõua end veel lahtigi riietada.
Seega naine nõustub. Pool tundi läheb mööda, mees helistab ja küsib: "Mis toimus?" Naine vastab: "Krdi kaabakas kasutas münte, alles korjan neid!"
Big Grin

(21-11-2017, 10:18 AM)Walter Kirjutas:  See pooliku vända nali polegi tegelikult nali...

2.5TDS BMW E34 sõitis meil siin ka omal jalal veel hea ports kilomeetreid kui lõpuks töökotta aeti, läks uus vänt sisse ja sõidab senini. Üks keps sai ka ära vahetatud.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Nii ka saama...

   

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

https://www.cvkeskus.ee/view_jobad.php?job_id=506660&w=1
Valmisolek töötada vahetustega 24/7 Big Grin
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne