Teema on suletud

naljanurk 2

Jama ikka küll!

Kallis abikaasa!
Kirjutan Sulle selle kirja teatamaks, et jätan Sind maha! Olen olnud Sulle hea mees juba 7 aastat, aga pole mitte midagi vastutasuks saanud. Viimased 2 nädalat on olnud täielik põrgu…Su ülemus helistas mulle ja teatas, et Sa ütlesid oma koha üles, ja ausalt öeldes oli see minu jaoks viimane piisk karikas… Eelmisel nädalal töölt koju tulles ei märganud Sa isegi seda, et mul on uus soeng, et ma olin õhtusöögiks valmistanud Su lemmiksöögi ja et mul olid jalas tu...ttuued siidist bokserid…
Sa sõid 2 minutiga oma õhtusöögi ära ja läksid pärast seebikate vahtimist otsejoones magama. Juba ammu enam ei ütle Sa mulle
 nii või naa on meie abielul nüüd lõpp. Nägemist!
Sinu eksabikaasa
NB! Ära proovigi mind otsima hakata! Ma kolin koos Su ÕEGA teise linna elama. Ilusat elu Sulle!
—————————————————————————————————————————
Kallis eksabikaasa!
Sinu kirja leidmine oli parim osa minu päevast. On tõsi, et oleme abielus olnud juba 7 aastat, kuigi Sina oled küll heast mehest väga kaugel…Ma vahin igal õhtul oma seebikaid, sest need summutavad natukesegi Sinu pidevat virisemist ja nurisemist. Ja ma MÄRKASIN eelmisel nädalal Su uut soengut, aga esimene lause, mis mul seda nähes pähe kargas, oli: “Sa näed välja nagu plika!” Kuna mu ema õpetas mind vaikima sellistel hetkedel, kus mul pole midagi ilusat öelda, siis ma olingi vait ega kommenteerinud Su soengut…Ja kui Sa valmistasid õhtusöögiks mu lemmiksöögi, siis ilmselt ajasid Sa mind sassi mu ÕEGA, sest ma lõpetasin sealiha söömise juba 7 aastat tagasi…
Mis puudutab neid uusi siidist boksereid…Pärast seebikate vaatamist kobisin kohe magama, sest nägin Su bokserite küljes olevat 50-eurost hinnasilti ja lootsin kogu hingest, et tegu oli kõigest süütu juhusega, et mu õde oli just sama päeva hommikul minult 50 eurot laenanud…Vaatamata kõigele sellele armastasin ma Sind ikka veel ja olin valmis kõigest väest üritama, et meie abielu päästa. Ja kui ma kolmapäeval võitsin lotoga 500,000 eurot, siis teatasin oma ülemusele, et lahkun töölt, ja ostsin meile kahele piletid Jamaicale. Aga koju jõudes olid Sa juba läinud…Ma usun, et kõik siin elus juhtub mingi kindla põhjusega. Loodan, et Sinu elu jätkub nüüd täpselt nii, nagu Sa alati unistasid. Mu advokaat kinnitas, et tänu Sinu kirjutatud kirjale ei pea ma Sulle sentigi maksma.
Ole tubli!
Sinu eksabikaasa, ropult rikas ning vaba ja vallatu!
NB! Ma ei tea, kas see on kunagi jutuks tulnud, aga mu õde Laura kandis veel mõned aastad tagasi nime Laur…
Loodan, et see pole Sinu jaoks mingi probleem.

Tundub, et 'aeglane eestlane' on kanda kinnitamas peale läti ka mujal maailmas Big Grin


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(04-03-2018, 23:02 PM)viplala Kirjutas:  Tundub, et 'aeglane eestlane' on kanda kinnitamas peale läti ka mujal maailmas Big Grin

venelastel on neid uimase eestlase nalju olnud ju aastakümneid. No kas või see: Eestis on ringliikluse märgi all lisatahvel: Mitte üle kolme korra. Seda mäletan juba sügavast nõukaajast, ca 1975-1980.

(05-03-2018, 00:16 AM)honkomees Kirjutas:  venelastel on neid uimase eestlase nalju olnud ju aastakümneid. No kas või see: Eestis on ringliikluse märgi all lisatahvel: Mitte üle kolme korra. Seda mäletan juba sügavast nõukaajast, ca 1975-1980.

Huvitav kust see alguse on saanud? Naljadel on ju alati mingi põhjus. Kas me olemegi tegelikult sellised, et pläägutame ja kaagutame liiga palju enne kui üldse viitsime midagi tegema hakata, või kui üldse viitsime? Ülimalt laisad ja et seda kompenseerida, käib enamus teemas lihtsalt suvaline targutamine, et tööaega täis saada. Äkki seal on siiski mingi iva?

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

no kasvõi aeglane kõnemaneer võrreldes slaavlastega, juba see teeb neile palju nalja. Venelased kirjutavad anekdootides kogu eestlaste teksti 3-4 kordsete täishäälikutega nagu "оооочень быыстро!" jms.

Tundub, et 'aeglane eestlane' on kanda kinnitamas peale läti ka mujal maailmas [Pilt: biggrin.gif] 
 

Eks ta taoliste videode levitamise  kaudu kinnsitubki . Ei oma metsandusest erilisi  teadmisi ,kui isegi minu arvates ei ole eestlastel  sellel videoga mingit pistmist.Ilmselt võiks  selle üllitise pealkirjaks  vabalt panna ka "Pohmakas fiskarimees Tambovi oblastist  (lõbus)"

Hea viplala, tee selline lihtne katse.

Seadistad näituseks oma viplafoni diktofonireziimile ja räägid sinna täiesti tavapärases rütmis suvalist või eesmärgipärast teksti peale. Juttu üle kuulates saad teha järelduse, kas oled ikkagi eestlane, või siis mitte. Mina sain aimu, et ega need naljad päris tühjast kohast tekkinud pole.

Tööjuures räägiti sellist leedukate nalja eestlaste kohta:

Õige eesti mees peab tegema elus ära 3 asja.

(05-03-2018, 12:56 PM)Mart Laanelepp Kirjutas:  Tööjuures räägiti sellist leedukate nalaj eestlaste kohta:

Õige eesti mees peab tegema elus ära 3 asja.

See tegi päeva, tänud!  Big Grin

Üks tuttav  ,kes on aastaid Tenerifel poodi pidanud ,rääkis loo kuidas tema juures müüjana töödanud Brasiilia tüdruk oli imestanud ,et kas need hispaanlased ongi kõik niisugused rahulikud ja tuimad inimesed.

Kaks eestlast käivad koos metsatööl ja suurt midagi omavahel ei räägi. Ühel päeval ütleb esimene mees: “Mul suri eile koer ära…” Teine ei vasta midagi, töötavad vaikides edasi. Õhtul teatab teine mees: “Ma homme ei tule!” Esimene küsib: “Miks?” Teine vastab: “Ah tead, see koera jutt hakkab ka juba ära tüütama…!” 

_____________________________________
Kuldsete kätega soss-sepp.

Eestlaste aeglus ja venelaste saamatus koos ühes vene anekdoodis.

Мы ведем свой репортаж с футбольного матча сборных России и Эстонии.  Итак, 10—я минута матча, на поле появляется сборная Эстонии.  Счет по прежнему 0:0 

© http://anekdoty.ru/pro-estoncev/

Umbes sada lehekülge tagasi oli see teema juba käsitlusel ;Wink Järelikult ikka aktuaalne.

Panin seltsimehe "kõne federaal kogule" käima. Mida ma kuulen, nõuka aeg olid viisaastakud, nüüd venemaal uued ajad ja "kuusaastakud" Big Grin venemaal on edasiminekud Big Grin

Vanasti oldi siis ilmselt "laisemad".Oli 5 aastak  kahega ,nüüd 6 aastak Big Grin Big Grin

Teemaks perenaistele :Koduabiline Big Grin (ketra 1 pilt allapoole)
https://www.facebook.com/zdenka.hamplova...022956895/

(06-03-2018, 01:17 AM)linnuke Kirjutas:  Tee (ketra 1 pilt allapoole)

Tee parem hiireklõps muuvi peal, sealt võta 'Show video URL' siis kopi... nüüd siin foorumis vali ülalt rea pealt 'Lisa video' ...välja vupsanud aknas vali ülemisest valikust 'lõustaraamat' või juutuub vms kus su muuvi pärit on ja paste see kopitud link sinna alla reale, saad edaspidi siia kinunäidise kohe.


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(06-03-2018, 01:37 AM)viplala Kirjutas:  
(06-03-2018, 01:17 AM)linnuke Kirjutas:  Tee (ketra 1 pilt allapoole)

Tee parem hiireklõps muuvi peal, sealt võta 'Show video URL' siis kopi... nüüd siin foorumis vali ülalt rea pealt 'Lisa video' ...välja vupsanud aknas vali ülemisest valikust 'lõustaraamat' või juutuub vms kus su muuvi pärit on ja paste see kopitud link sinna alla reale, saad edaspidi siia kinunäidise kohe.

Info teinekord kallim kui.... Smile Tänud

See on lihtsalt nii hea... ja tõsi muidugi ka Smile


[Pilt: 16999189_823745997773830_438825466470267...e=5B48FB91]

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(06-03-2018, 01:59 AM)viplala Kirjutas:  See on lihtsalt nii hea... ja tõsi muidugi ka Smile


[Pilt: 16999189_823745997773830_438825466470267...e=5B48FB91]

Mille kuradi pärast Geitsi Bill veel tööl käib ,Aga" käib" ju. RolleyesIseasi ,kui vara Ta nüüd ärkab...Smile
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne