datsun 120a coupe
#1

Küsimus olex siuke et ka Datsun100a on mõtet ehitada ja kas neid juppe liigub ka kuskil????????Cool
Vasta
#2

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: pobi
Küsimus olex siuke et ka tatsun100a on mõtet ehitada ja kas neid juppe liigub ka kuskil????????Cool
nii palju kui mina tean ja minu andmed kinnitavad(viimased andmed) siis pole sellist autot olemas:lol aga sellist tean küll ,datsun 100a ..Wink osasid peaks olema saadaval küll nii palju kui kuulnud/näinudCoolWink

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#3

Niipalju kui kulub enam ei ole . Osade asjadega hakkab tuugaks minema. Keegi otsis Datsun Cherrile mingit mootori vidinat ja enam ei olnud saadaval. !00A veel vanem ju.
Vasta
#4

Siinseal ikka vedeleb teisi. Foorumiski pakuti ühte tükk aega, tasutagi ei tahetudSmile

Kas me sellist Eestit tahtsimegi?
Vasta
#5

MEREAKADEEMIA JUURES SEISAB TIHTI ÜKS MODIFITSEERITUD 100A DATSUN PUNANE
PERIS UHKE NÄEB VÄLJACool
Vasta
#6

Tsitaat:MEREAKADEEMIA JUURES SEISAB TIHTI ÜKS MODIFITSEERITUD 100A DATSUN PUNANE
PERIS UHKE NÄEB VÄLJA
eelmine omanik õppis küll seal, aga uue kohta ei tea (antud masin vahetas kevadel-suvel omanikku).
ise arvasin kah, et tegemist on 100a-ga, aga eelmine omanik (kes masinat ehitas) ütles, et oli 100f (netist ei leia kah midagi selle kohta!).
mootor (ja ilmselt ka veermik mingis osas) on vähemasti sellel masinal (olgu ta siis 100a või 100f...) Nissaniga ühine. Aga näiteks tagumist küljeklaasi oli kevadel antud masinale raske leida!

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#7

seda katkise klaasivarianti ma suvel viimati nägingi, aga nina oli ikka sellel sportlik ja ajastu hõngulineCool
Vasta
#8

mul kodus seisab selline peris korralik teine mootorile sai ka kap rem tehtud 1500 ekku ja vii minema dok ka olemas
Vasta
#9

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: tai
mul kodus seisab selline peris korralik teine mootorile sai ka kap rem tehtud 1500 ekku ja vii minema dok ka olemas
Mis aasta?
Palju teha vaja on, et asi ametlikult sõitma saaks?

EDIT!
Kus asub?
Vasta
#10

Säänsed vanad Datsunid hakkavad haruldaseks muutumaWink
Datsunid olid eestis esimesed lääne autod...
Vasta
#11

Kui Eesti olex vanametalli kokkuostud seadusega keelatud, olex vanade masinate hinnad ikka kõvasti odavamad ja mõned saax isegi tasuta.iBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Vasta
#12

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: mossepower
Kui Eesti olex vanametalli kokkuostud seadusega keelatud, olex vanade masinate hinnad ikka kõvasti odavamad ja mõned saax isegi tasuta.iBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Ei ei nad võiksid olla osaliselt tasulised autode jaoks!! las veavad ylejäänud sodi sinna!!
Vasta
#13

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: mossepower
Kui Eesti olex vanametalli kokkuostud seadusega keelatud, olex vanade masinate hinnad ikka kõvasti odavamad ja mõned saax isegi tasuta.iBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Mõned aastad tagasi tõsteti NORRAS vana auto \"Jahvatamisse\" andmise puhul hinda e.preemiat mida maksti omanikele
5000-6000.NOKi mis muutis LADAde tomise eestise/venesse mõttetuks kuna pea iga\"roobi\"eest küsiti sama raha mis riik maksis.
Odavamaks ei lähe siin elus midagi,ainult
Maksud ja surm on kindlad mis meid saadavad & ootavadSad
Vasta
#14

Pärnus sõidab 2 100A ringi sinine ja punane niiiet neid ikka liigub veel

milleks 4x4 kui olemas on kraz 6322
Vasta
#15

varuosadeks saab siit minu kodukoha, kadrina, ligidalt ka yhe kollase 100a. kui pilte on vaja, võin need ka teha.

Pots ja postivahe.


Vasta
#16

pärnus selle sinisega on midagi juhtunud--parempoolne ukseklaas ja tiivanurk viga saanudSad kurb(pean silmas seda,mis mais on) Loodan ,et viga pole korvamatu
Vasta
#17

Viljandis olen mitu korda näinud liikumas sinist isendit,ei saa just eriti korralikuks nimetada,kuid samas romu ka pole.Teine selline,kerge avariiga ja oranzi värvi,vedeleb juba aastaid Viljandis ühe romula nurgas.Mulle on endalegi see aretis meeldima hakanud,kunagi tahaks sellise omanik olla:bounce
Vasta
#18

Plõksisin täna sellest romulas vedelevast isendist mõne pildi ka,ehk on kellegil kasu.NB. ma pole kindel et tegu just 100A-ga on,pole spetsialist.Romula väraval oli silt \'\'ajutiselt suletud\'\',kuid omaniku number on mul olemas,kui kellegil huvi tekib.
Vasta
#19

lisasin oma rividesse veel yhe datsuni niiet päästkem eestis kõik 100A\'d

niiet kel jubinaid vaja ikka saab

milleks 4x4 kui olemas on kraz 6322
Vasta
#20

Hõljuk Kirjutas:Plõksisin täna sellest romulas vedelevast isendist mõne pildi ka,ehk on kellegil kasu.NB. ma pole kindel et tegu just 100A-ga on,pole spetsialist.Romula väraval oli silt \'\'ajutiselt suletud\'\',kuid omaniku number on mul olemas,kui kellegil huvi tekib.
See peaks 120A olema, Aasta oli siis 1993 kui sellist tumepunast värvi Datsunit omasin Rolleyes
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne