datsun 120a coupe
#21

Nüüdseks jah teada,et see 120A on,ka teised on seda öelnud.Muide,kas kellegil siin foorumis on ka Datsun 100A igapäevasõidukiks või ka niisma õuenurgas(peale Tai siis)?Neid veel suht vähe liikvel,nii et oleks huvitav infot omada.
Vasta
#22

seda Datsunit ma hiilisin alles hiljuti,juhipoolne nurk on ühe lahmaka saand.Hõljuk,kui viitsid siis tee sellest vanast mersust ja punasest Ascona B\'st ka pilte
Vasta
#23

haapsalus vedeleb ka üks datsun 120 y-a
Vasta
#24

Oli endalgi 90nenda algul üks 100A sihuke Datsuni roheline ja liikus hästi kuni sidur tuksi läks! (Hiljem oli Datsun Cherry 120 universaal ja see oli nii enam vähem, uus omanik pani pambusesst sellega kuskil Keila kandis 1996.)
100A-l see hüdraulika ütles kuskilt üles vms. viga ja ma müüsin ta maha, pole kunagi enam näinudSad
Üldiselt hakkavad vanad japsid mobilistide seas populaarseks muutuma!Kuna nad odavad olid ( ja on) on neid hulgi hävitatud ja seda mida vähe, läheb ikka huvitavaks! USAs näiteks on vanad japsid nii mõnelegi meeltmööda! Kuigi enamus muidugi neid ei hinda! Aga eks püüdke kuskilt leida Datsun Laurel C 230 Coupe. Igati mõnus ja suur sport kupee ja odav ka. Aga mida põle, seda põle!

Lisan ühe huvitava 100A pildi!

Just a man!
Vasta
#25

Kui keegi sõidab Narva poole siis Viitna bensiinijaamas seisab juba pikemat aega üks Datsun, umbes sama nagu pildil. Rohelist värvi, näeb veel üsna hea välja.
Vasta
#26

mul seisab niisama datsun cherry 120a hakkan vist seda ehitama,kui keegi endale ei taha
Vasta
#27

saadaval oleks datsun 120 78a, sõidukorras, kerge kõks ees ja taga, dokid olemas, hind 5000.-eek
Vasta
#28

njah kui pakkumiseks läks siis minulgi paar 100a üle niiet kui huvi siis võib yhendust võtta

milleks 4x4 kui olemas on kraz 6322
Vasta
#29

kuidas nimetatakse kahe uksega sellist datsunit nigu on sellel pildil mille kalevpoeg on lisanud, üks selline seisab tallinnas Ühes kohas

Parimat, Sander
Vasta
#30

datsun 100a
Vasta
#31

Datsunit pole ma isegi EMEX\'is näinud, ju vist hakkavad teised igalt poolt otsa saama. EMEX\'is on juba järjekord Ladade, Sierrade, Asconade, Kadettide ja teiste selliste käes. No muidugi rohukamara alt välja kaevatud Mossesid ja Zapakaid vedeleb seal ka.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta
#32

Kas keegi on näinud datsunit riikliku nr iga 010 ADT ,
kui on äkki keegi annab teada 5130943
Vasta
#33

Endalgi oli 1994 aastal 100 Amprine. Sai ostetud Kadaka autoturult. Ja mis kõige naljakam: müüja jutu järgi oli selle auto omanik Soomes kirikuõpetaja (juba siis see müüt müüs!)
Endal olnud veel 120AFII ja Cherry 140A.
Neid kõiki kolme oli (vähemalt) neli varjanti: 2-ukseline, 4-ukseline, sport mudel \"Coupe\" ja universaal. Eriti kihvtid olid universaalkerega ja Coupe 100 Amprine Datsun.
Vasta
#34

mul on kodus 120a tehnikale ja vene rauale ehitatud bagi, mis liigub väga hästi. kere läks rauaks aga mingi vanem mootor vedelb nurgas, vist 1000 ccm,pole kindel.see võib olla 100a oma,kurat teab.mootor on korras ja tõõtas u 2 a tagasi.
Vasta
#35

kuulge mehed olen siin foorumis suhtpuht uus tegija,aga keegi pajatas siin ennist sellisest datsunist nagu 120a(see peaks olema siis datsun 120a coupe).mul selline on kodus ,olukord on väga ront ,enamus juppe on olemas ja mootorit pole,aga see selleks.Kas see 120a on tagant niuke lauge taga otsaga(luugiga) ja ümmarguste tuledega?nimelt otsiks sellisele autole doonorit.Kahjuks ei ole mul enda omast pilte teile näidata siis oleks nagu selgem pilt.See 120a coupe peaks olema 100 amprise niiöelda sportvariant(mootor on 1,2-ne mitte 1,0).Kui keegi teab millisest autost on täpselt jutt siis palun andke teada kust niisukest datsunit saada on.
Vasta
#36

See kiri nüüd siis rohkem hõljukile mõeldud. Märkasin sinu granada pilte ,oled sa ise ka klubi liige(mina olen)või niisama fännad seda ägedat autot.sul mõnda ghia varianti müügis pole?
Vasta
#37

Tere .
tegelikult olen sellel teemal ka kirjutanud selles foorumis kyll aga teise nime(unustasin parooli) all ja tglt ei leidnud ka seda vana teemat yles.Ootan siis jätkuvalt veel sellise auto kohta informatsiooni.Või ehk on kellelgi pakkuda sellist isendit.
http://lehto-media.com/cgi-bin/search_v4...vusto=null
See auto peaks siis nägema välja selline nagu sellel aadressil.Endal vedeleb yks samasugune risu aianurgas.Tahaks sellest teha kunagi sõitvat autot.Oleks siis vaja doonorit sellisele autole.
Samas ka tuleb meelde mulle ,et yks minu tuttav rääkis mulle siin foorumis olevat yleval mingi aadress u. 50 000 autoga lammutusest? Kas oskate mind ka aidata selles kysimuses.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne