Avataridest
#1

Tulenevalt minu oskamatusest probleemi lahendamisel, ei tööta avataride foorumisse uploadimine.

Samas mõnes muus serveris oleva pildi näitamine avatarina töötab foorumi poolelt kenasti.

Niiet kui sa oled selline inimene, kellele meeldib kõike alati tasuta saada, siis ära palun postita oma muresid zone.ee, pilt.ee, album.ee ja muudes vastavates kohtades asuvate piltide avatariks panemisel foorumi buglisti. Nende probleemide vastu on minul isiklikult ainult üks töötav soovitus - kulutage see väike summa ja hankige endale korralik teenus. Serverimaailm, Zone tasuline osa, Data Telecom, etc etc.

Kui see avatar nii tähtis on, siis leiate leidliku tehnikainimesena kindlasti mingi muu lahenduse ka, kõike netis leiduvat on mõttetu siin üles lugema hakata.

Ma teen kõik, et see avataride uploadimine ükskord korda saaks, aga hetkel lahendus veel ei paista.

Jesper
Vasta
#2

Ise ma jagasin selle juba ammu ära ja linkisin mujalt, kus see püsib mitte ei kao, pilt.ee-st ja mujalt tõesti ei tasu linkida.
Kes natuke asja jagab saab hakkama!

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#3

Avataride üles laadimine töötab jälle.

Avatar ei tohi olla (see puudutab ka väljast lingituid):
- üle 140 piksli laiune
- üle 200 piksli kõrgune
- animeeritud
- ebaoriginaalne (soovitav on kujutada seal oma tehnikat või midagi muud endaga seotut, lihtsalt netist leitud \"lahedad\" pildid ja võõras tehnika ei ole teretulnud)
- inetu
- muul viisil moderaatoritele ebameeldiv.

Kui reeglid ei meeldi, siis mina isiklikult kedagi enam privaatsõnumite kaudu hoiatama-paluma-manguma ei hakka, nagu siiamaani olen teinud, tagajärjed saavad olema kiired ja vahetud.
Vasta
#4

Aga minult on sellinne jama, kui laen avatari oma arvutist! http://www.zone.ee/kasparikraam/untitled.JPG?2

Vasta
#5

kapa Kirjutas:Aga minult on sellinne jama, kui laen avatari oma arvutist!
praegu sul ju pilt zonest tuleb - ning on täitsa olemas!

...muidugi jah, niiiiii pikka-kirjut failinime ei maksa säilitada - kui failinimi on 8baiti/tähte, on kindel, et ta ikka igaltpoolt probleemideta läbi läheb Smile
Vasta
#6

Teet, meil on siiski 21. sajand, 8+3 failinimed on sooooo 1990\'s Smile Täpitähtede ja tühikutega võib veel probleeme tulla, aga mitte pikkusega.

Antud juhul on selle image1 probleem see, et ta on Paint Shop Pro enda sisemises formaadis, mis on piisavalt haruldane selleks, et browserid seda ei toetaks. Salvesta see .png või .jpeg formaati (vali Save As ning siis sealt File Format vms) ja proovi uuesti.
Vasta
#7

Tegin väikese paranduse selle screenshotiga... Mingi jama...kas ma ise siis ei näe oma avatari või mis?

Nüüd on suur segadus...http://www.zone.ee/kasparikraam/untitled.JPG?2
Vasta
#8

kapa Kirjutas:Mingi jama...kas ma ise siis ei näe oma avatari või mis?
tegelikult tegid sa kõik õieti.
jama on lihtsalt selles, et mingi moderaatori arvates oled sa kusagil liigselt suud pruukinud - ning oled tõstetud kasutajagruppi, kus avatari kasutamise \"privileeg\" puudub.

tuleb sul mõni kuu kannatada - siis on lootust kasutajagrupi vahetusele.
Vasta
#9

Olgu, tean. Läksin jah ükskord liiale..

Aga nüüd olen alles Jutupaunik...mm, ennem (paar nädalat tagasi) olin veel Kasutaja.

Igatahes vabandan.
Vasta
#10

Sa kae, praegast on avatar täitsa omal kohal! (ptüiptüiptüi)
Vasta
#11

küsin siis siin teemas uuesti:
miks minu avatar pole nähtav, kugi on siin foorumis üleval?
Vasta
#12

Uploadi uuesti. Vanad läksid kaduma.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne