Fiat 126
#1

Servus
Mul selline probleem, et seisab garaazis selline pisike ratastega tugitool nagu fiat 126, aga vat oleks vaja uut mootorit sellele, kuna õli immitseb igalt poolt kust saab.
Kas kellegil ei seisa kuskil kuuri all või on järsku näinud kuskil sellist isendit seismas?
Vasta
#2

Äkki lihtsam sellele tihendikomplekt leida?

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#3

Aspelund Kirjutas:Äkki lihtsam sellele tihendikomplekt leida...

... või ise teha. Volga poes on igas paksuses paraniiti saada Smile

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#4

no tihendid võin ju jah ise teha, aga siis kui midagi veel üles ütleb? -siis teen ka konservipurgist ja mäk aivari noaga uue? Smile
Mõte oleks ikka selline, et nagu oleks doonorit vaja... Smile
Vasta
#5

karta on et eestist selle doonori leidmisega tekib raskusi...
kuna me nüüd suures \"sõbralikus\" el-is elame siis on piirid lahti ja poolamaa ootamas...
Vasta
#6

doonori võid ka hiljem leida, kui suuremad probleemid tekivad. Ja mis seal niiväga ikka läbi läheb sellist, mida remontida või asendada ei saa? Veepumpa oleks ehk kõige raskem remontida või asendada mootori lisadest, aga seda ei peaks ju õhkjahutusega autol olema.
Ja tihendite vahetust on varem või hiljem ka doonoril vaja.

Aga ka doonoreid peaks leiduma päris hulgem. Viimasel ajal olen 126 rohkemgi näinud kui numbri võrra suuremaid 127.
Hint: Neti otsingust tuleb muuhulgas välja ka üks müügi kuulutus mitte väga ammusest ajast, 23.veebruarist. asukoht, tõsi küll, saaremaal.
Vasta
#7

kui vaja, siis mult saaksid varuosi
Vasta
#8

No mure endisel alles, ja enamus inimesi ei tee ka 126 ja 127 vahet. Kurb aga tõsi.

Ma siis kordaks küüsimust et ega keegi ei ole leidnud kuskilt garaazi nurgast ühte sellist isendit?
Vasta
#9

siit oled küsinud omale tihendisarja? http://www.arwidson.ee/
Vasta
#10

Mind ei morjendagi tihendid vaid mul on kolvi rõngad puudu.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne