võrrile magneeto
#21

kalev60 Kirjutas:sae küünal ei tea mul tappis sureti ta nii ära et vool on aga säded pole teise küünlaga aga sõitis küll,aga võib-olla oli mul lihtsalt väheke jama küünal ka.

Ole hea - kui Sa midagi tahad siin foorumis teistele edasi öelda, siis pane oma mõte kirja selliselt, et teised võiksid Su ütelustest ka aru saada. Minule jäi Sinu väidetu igatahes täiesti segaseks, sest eiratud on kõiki kirjavahemärke, õigekirjareegleid, lause-ehituse baastõdesid ja muud säärast.

Arvesta, et Su arvamus jääb aastateks kõikidele netikasutajatele kättesaadavaks.

Kui Sa oled muutunud oma väljaütlemise arusaadavaks, siis kustutan ma siit oma käesoleva märkuse.


Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#22

No eks ma proovi ennast edaspidi parandada ega eestikeel pole mu tugevaim külg.
Arvamus oli selline ,et sureti lõhkus mul sae küünla ära.
Kas asi on suretis või oli see küünal juba enne vigane?

miks osta kalleid plassmass junne kui vana venetehnika ka kohale veab?
Vasta
#23

mina istutasin magneetole hammaka otsa selliselt, et mul oli üks vana väntvõll, lasin ketaslõikuriga parempoolsest otsast umb 0,5cm paksuse \"viilu\" ; selle kruvisin magneeto otsa ja üllatuseks mulle see sobiski sinna, siis panin kiiluga hammasratta magneeto külge ja kruvisin mutri veelkord otsa, alla panin loomulikult suure seibi mille tegin 20sendilisest, millele oli auk keskele puuritud, panin magneeto 3mm paksuse pleki abil omale kohale aga ennäe imet magneeto oli tuksis, siis mõtlesin et ostan uue, uus maksis nii 700 eegu ringis, siis mõistsin et mõtekam on teha võrri enda süüde korda ja nii ma tegingi Smile
Vasta
#24

mina ostsin traktori magneto (külapealt) ja külge panin ta 1 ots sinna kaane külge poldiga ja teine ots vedruga pingesse vastu siduri hammakat ,aga see pisike hammakas ikka halvasti mul kinni ,viskab-selleks vedrut kasutasingi .liigub ta nii üles alla,aga töötab.

rahvusvahelist vedude kaugsõidu raskeveoki juht
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne