Uus hobiajakiri
#1

Tänane BNS edastas sellise uudise:

Endised Autolehe tegijad toovad turule hobinduse ajakirja

TALLINN, 16. märts
Sel nädalal jõuab müügile endiste Autolehe ajakirjanike Priit Veski ja Alvar Valendi poolt välja antav hobindust käsitlev ajakiri Hobiklubi.

Valend ütles kolmapäeval BNS-ile, et tegemist on hobiajakirjaga, kust lugeja
saab korraga mitme huviala info. Ajakirja rubriikideks on motoklubi, autondus
hobinduse pilgu läbi, uunikumid, veehobi ning vaba aeg üldisemas mõistes.
Hobiklubi esimene tiraaz on 8000 eksemplari ning ajakiri hakkab ilmuma
kuukirjana.

Ajakirja kirjastab selle aasta alguses loodud Hobi Kirjastus OÜ, mille
omanikeringis on ka Alvar Valend ning Priit Veski.

Asp
ei ole seotud


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#2

[Pilt: 16_03_050032.jpg]

www.temeko.ee Raudselt Kindlaim
Metallaiad- ja väravad
Metall- ja tuletõkkeuksed
Metallkonstruktsioonid
Vasta
#3

Väga hea uudis! Saab kerge südamega Autolehe ostmata jätta.
Vasta
#4

Väga vahva. Ehk taas nisuke leht kust midagi lugeda ka on, mitte ainult uudiseid jälgida.

loll on loll olla.
Vasta
#5

Päris asjalik, huvitav artikkel kroomimisest. Kas keegi teab , miks on ajakirjal metallsangad? Köitmiseks mappi? Kas on loota spetsiaalse hobiklubi kõvade kaantega mapi ilmumist, kuhu siis aastajagu ajakirju sisse mahub.
Vasta
#6

Kas see tuleb alles või juba müügil.
Vasta
#7

Motorexilt saab 25.- tk.
Vasta
#8

Täna Motorexil oli pakkuda,kuid ise ei sirvinud ning herr Veski liikus seal ka ringi.Enne viskan pilgu peale,siis mõtlen,kas osta...
Vasta
#9

Härra Veski sõnul on metallsangad just nimelt ajakirja säästmiseks. Ei pea kokku köitmisel läbi ilusate piltide auke lööma.Smile Huvitavat lugemist on tõesti üksjagu.
Vasta
#10
Question 

Jesper Kirjutas:Väga hea uudis! Saab kerge südamega Autolehe ostmata jätta.

???

millest selline vastumeelsus eesti ainukese kodumaise autoajakirja suhtes? kui autod ei meeldi, siis muidugi iseasi. aga kui mul isiklikult tuleks valida eestis ilmuvatest auto- ja tehnikaajakirjadest üks, siis oleks see kahtlemata \"Autoleht!\"

\"Hobi Klubi\" pole veel jõudnud uurida, ehk on seegi päris huvitav. Purjetamisalast infot liigub vähe küll...

Lugupidamisega,

ka:rel

________________________
IZ 2125 "Kombi" '81
Skoda Octavia Combi 1,6 Elegance '02
Vasta
#11

Mind huvitavad autod, aga ei huvita asjad nagu:
- keegi Kristi Timmer ei remondi oma autot ise
- mis plaati peaks kuulama Hyundai Sonatas
- kuidas mõnitada Saab Turbot, kattes roostet aerosoolvärviga
- milline autoteemaline arvutimäng oli populaarne umbes 10000 aastat tagasi
- kuidas kunstiandeta teismelised end läbi fotomontaazhi teostavad
- mis autoga sõidab David Beckham
- ristsõna
- värvilised pildid 50-st tavalisest seeriaautost

... seega ei kuulu ma enam Autolehe sihtgruppi.
Vasta
#12

nende etteheidetega pean osaliselt nõustuma. aga arvan, et see on pigem sellepärast, et on võimatu teha ühte ajakirjanumbrit, kus 100% artiklitest meeldiks 100%- le lugejatest.

ja muide, saab turbot mõnitas aerosoolvärviga minu mäletamist mööda just meie uue hobiajakirja üks omanikest ja asutajatest, härra veski.

Lugupidamisega,

ka:rel

________________________
IZ 2125 "Kombi" '81
Skoda Octavia Combi 1,6 Elegance '02
Vasta
#13

Jesper Kirjutas:Mind huvitavad autod, aga ei huvita asjad nagu:
- keegi Kristi Timmer ei remondi oma autot ise
- mis plaati peaks kuulama Hyundai Sonatas
- kuidas mõnitada Saab Turbot, kattes roostet aerosoolvärviga
- milline autoteemaline arvutimäng oli populaarne umbes 10000 aastat tagasi
- kuidas kunstiandeta teismelised end läbi fotomontaazhi teostavad
- mis autoga sõidab David Beckham
- ristsõna
- värvilised pildid 50-st tavalisest seeriaautost

... seega ei kuulu ma enam Autolehe sihtgruppi.

No aga millest sa ikka kirjutad kui ajakiri ilmub 4x kuus...kahjuks on autoleht enda sisukusest palju kaotandSad

M 411 60.a.,M410 60.a.,M401 56.a.,M403 64.a.,
M 424 64.a.,M423 62.a.,GAZ M20 48.a.,Opel Kadett B 71.a.,
Vasta
#14

Huvitav kus saaks peale Motorexi seda uut ajakirja osta? Käisin täna jälle Motorexil, kuid unustasin Autolehe punktist läbi käia.

edit: ajakiri käes ja väga positiivselt meelestatud

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta
#15

Mina ostsin Lõunakeskuse ajaleheputkast, tükk aega oli seletamist, et mida ma tahan, aga kätte sain. Küllap see jõuab lähiajal igale poole, kui juba pole jõudnud.
Vasta
#16

Nägin antud objekti nõmme keskuse kassimarketi ajakirjaletis. Sirvisin ja lugesin ülevaatlikult kohapeal, ei ostnud kuna ei pidanud vajalikuks. Minu isiklik arvamus asja kohta on, et tegu on järjekordse TM tüüpi ajakirjaformaadi klooniga, mis ei süvene korralikult ühtegi teemasse vaid kirjutab populaarteduslikult kõigest, mis võiks \"keskmist eestlast\" huvitada, et võita võimalikult suur üldrahvalik lugejaskond ja tiraaz. Samuti jättis minu jaoks soovida osade (originaal) piltide kvaliteet ja kogu layoudi tohutu hüplikus ja oma näo puudumine. Eks asi ole muidugi paljus ka selles, et eestis lihtsalt on nii väike spetsiifilise ajakirja turg, et lihtsalt tuleb seepi toota...
Saan aru, et müüdav reklaampind on see, mis ajakirja elus hoiab... aga plastmassist spoilereid müüva tuuningfirma reklaam ja jutud vanadest sõidukitest ühes ajakirjas näitab minu jaoks piisavalt toimetuse suhtumist ja seda, et mina selle ajakirja sihtrüm ei ole ega saagi olema...

Vabndan oma arvamuse omamise pärast.
Vasta
#17

Tegelikult võiks puritaanidele suunatud ajakiri, mida on sellise \"toimetuse suhtumiseta\" lootusetu ära majandada, vabalt võrguväljaandena ilmuda. Ma ainult ei kujuta ette, kust sellise ettevõtmise jaoks autoreid leida...
Vasta
#18

Äkki keegi oskab öelda palju üldse on raha vaja et ajakirja välja anda? Ega summa vist väike ei ole aga siis võiks ju Automoto foorum ka oma ajakirja teha neile kellel puudub interneti kasutamise võimalus/oskus?
Vasta
#19

Raha peab olema kõvasti,eks täpsemalt teavad muidugi tegijad.
Paber+autorid ei taha ka näljapajukile jääda+trükkimine koos eeltööga+levikulud+100 muud kuluartiklit.
Samas on praegune Eesti lihtsalt selline riik,kus müüb pahatihti ainult selline kraam,mis sobib võimalikult laiale massile (reklaamiostja on huvitatud võimalikult laiast auditooriumist).
Ning Automotost leiaks igasugu teemasid,millest ka paberil kirjutada rohkem kui küll,kuid nagu öeldud,money talks...
Vasta
#20

No milleks seda paberit vaja on. Automoto foorumit külastatakse iga päev üle 3000 korra, Hobiklubi tiraazh on 8000. Seega levikult ei jää me eriti alla.

Öelge ainult, kust võtta inimesi, kes midagi kirjutaks. Vabatahtlikke on?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne