Planeta 5 kiiremaks...
#1

Kas on mingeid vanarahva tarkuseid kuidas saaks planeta 5 kiirust tõsta?
Vasta
#2

ette suurem hammasratas.kõige lihtsam \"tjuuning\"
Vasta
#3

ma olen sel teemal küll suht nuub..aga kas mingi teise masina karpa midagi paremaks ei tee? mitte just kiirust aga võimsust või kiirendust?
Vasta
#4

Mu uus IZ Planeta 5 tahtis küll lendu tõusta ja rohkem ei julgenud keerata kui spido järgi 125 sees oli! Mis tast enam \"tjuunida\"?
Vasta
#5

no mul on 88a planeta ja ise olen sõitnud 110km/h+-10 spidoka osuti hakkas sel kiirusel juba hüppama...
Vasta
#6

GAD Kirjutas:no mul on 88a planeta ja ise olen sõitnud 110km/h+-10 spidoka osuti hakkas sel kiirusel juba hüppama...

Kas ise sadulas juba piisavalt ei hüpanud, et juurde tahad?
Vasta
#7

ja muuseas selle hammaka vahetusega kaob ju jõud kiiruse arvelt nii et see jääb ära.mul oleks just vaja võimsust hoida + saada kiirust juurde
Vasta
#8

Kas sa siis ei tea, et IZ paras 60-70 km/h sõitiseks?
Vasta
#9

suveks plaan osta mingi uuem lääne tsikkel aga enne tahaks vanast viimast võtta ja 120 on vähe...
Vasta
#10

Oled õigel teel! Kui 120 vähe, siis aitab Kawasaki kindlasti!
Vasta
#11

aga hetkel tuleb planetat veel piinata..jätaks selle heameelega alles metsavahel rallitamiseks aga võiks natuke niiöelda\"tjuunida\" kaSmilekas planeta spordi karpa või mingi muu jupp ei aitaks asjale kaasa?
Vasta
#12

GAD Kirjutas:...planeta spordi karpa...
Arvan, et piisavalt PL Spordi omanikke kes seda karpat ihaldavad seega Planeta 5 omanikele neid vast ei jätku.
Vasta
#13

mul käpp seesSmile saan vast ikka.aga kas on sellest abi? mingites teistes vanemates teemades räägiti et pandi planetale spordi karpa ja tõmbas 2 käiguga tagarattasse..
Vasta
#14

Aga kuhu sul kiiret on? Juba 90 km/h sõites selline ebameeldiv tunne, et tuul tahab pealt maha raebida!
Vasta
#15

GAD Kirjutas:mingites teistes vanemates teemades räägiti et pandi planetale spordi karpa ja tõmbas 2 käiguga tagarattasse..
Mu stock PL 5 rebis niisamagi 2 käiguga hästi!
Vasta
#16

aga 90 oligi suvel keskmiseks kiiruseks ja sellega juba nii harjunud et ei saagi enne kiirusest aru kui spidokat vaadates.
Vasta
#17

Siis ikkagi soovitan Kawa kasuks otsustada ja hetkel igavuse peletamiseks millegi muuga tegeleda.
Vasta
#18

Kawa tuleb alles suvel ja praegu piisavalt igav et mingi sellise ajaga tegelda
Vasta
#19

sry ajasin enne sassi selle spordi karpa jutu-see oli hoopis cz karpa ja 56-el
Vasta
#20

mõõdud vähe teised või mis?räägid tõsiselt või niisama suusoojaks?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne