AMF-i kokkutulek 2005.
#1

Suveni küll veel mõned kuud aega, aga ega ta tulemata ei jää. Võiks vaikselt arutama hakata, et kas ka sellel suvel kokku saame? Igasugused arvamused teretulnud!
Terv.Jaanus
Korra sai kohal käidud-igavesti lahe oli!
Vasta
#2

Jaanus Kirjutas:... kas ka sellel suvel kokku saame?

Võiks ikka, aga kuu-poolteist tahaksin enne kindlalt aega teada. Muidu on võib-olla see mul juba kinni.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

Sven pani möödunud suvel ette teha väike \"tuurilaadne\" kokkusaamine. Ehk siis natuke enam aktiivset tegevust ning vähem päise päeva ajal peesitades õlle lakkumist. IMO hää idee - kuna minagi näiteks kohe kuidagi ühe koha pääl ei püsi ning niisama \"lakkumine\" koleda ajaraiskamisena tundub Big Grin
tõsi, Svenist sain aru, et ta päris midagi talveralli-laadset mõtles, aga kardan, et nii organiseeritud/hästi ettevalmistatud ettevõtmise vedamiseks ei leia me inimressurssi.

ringiliikumis-variant eeldab aga kulutusi - arvata võib, et juba kütuse osas oma 500-1000eek per ekipaazh (+kulutused eri Maarjamaa otsadest kohalejõudmiseks). On see mõeldav? Ning üldse - kuidas mõte tundub?
...mulle oleks huvitavaks regiooniks Ida-Virumaa - nii kaevanduste kui muu tööstuse poolest. Usun, et meie \"laia profiiliga\" tehnikahuvilistele oleks seal palju kaeda.

teet,
viskas oma eksprompt-mõtted letti
Vasta
#4

Võiks teha nii, et võtame mingi paikkonna vaatamisväärsused kokku (ideid saab kasvõi teemast \"Kohad, mida Eestimaal külastada\"), teha neis ühe päeva jooksul ringreis (ilusti kolonnis näiteks) ja siis õhtul ... noh, õhtune tegevus.

Ja Ida-Virumaa on hea idee.
Vasta
#5

Ärme unusta ,et järve-jaani peab ka kindlasti minema ....vanu eesti filme vaatama Wink....nu saun ja värgid ka Wink
Vasta
#6

Ise olen käinud ühe ürituse raames Punamäe piirivalve kordonis seda kod.Sedovi (vabandan kui nimi valesti on meelde jäänud) muuseumi kaemas. Igasugu sõjaaegset ninni nänni seal kuhjaga. Militaarhuvilistele seal vaadata kui palju. Võiks oma tuttavate kaudu uurida kuidas sinna ekskurssija saaks korraldada.
Terv.Jaanus
Vasta
#7

Eks selle väikese automatka jaoks tuleks siis juba praegu nt. igakuiselt 100 krooni kõrvale panna ja siis peaks suveks ilusti bensiiniraha olemas olema. Ja ega nüüd igaüks ka oma autoga ei pea tulema...
Vasta
#8

Jaanus Kirjutas:Ise olen käinud ühe ürituse raames Punamäe piirivalve kordonis seda kod.Sedovi (vabandan kui nimi valesti on meelde jäänud) muuseumi kaemas. Igasugu sõjaaegset ninni nänni seal kuhjaga. Militaarhuvilistele seal vaadata kui palju. Võiks oma tuttavate kaudu uurida kuidas sinna ekskurssija saaks korraldada.
Terv.Jaanus

Ma teenisin seal aega. Piisab, kui ette helistada ja aeg kokku leppida.
Vasta
#9

Max 1000eek masina kohta kulutusi ei tapa, kui mitu kuud ette planeerida Smile

wax tuuri poolt
Vasta
#10

Asi võiks lõppeda Järwa-Jaanis.Sääl jäi sügisel veel palju vaatamata ning sinna wahepääl ka paljutki lisandund.Muidugi kui pererahwas nõus on.Ise oleks tulija aga mingit 2 näddalit etteteatamine oleks kena.Siis saaks oma sõidugraafikud tolle järgi paika.
Vasta
#11

Aga seoks asja Vanasõidukite suursõit 2005-ga ?
Et mingil hetkel siis uunikumi omanikud sõidaksid ka paraadil ja siis lõpus toimuks meie kokkutulek.
Vasta
#12

Õnnitlen Regardman´i 1000. postituse puhul! Võtkem eeskuju. Ja viimane ettepanek kah asjalik. Võiksime ju tõesti peale Suursõitu maha istuda ja varjupaigas \"kokkuvõtteid teha\". Mida arvatakse?
Vasta
#13

Ka mina oleksin huvitatud kokkutulekust. Ettevõtmine võiks olla küll ühepäevane ja ühe ööbimisega, kuid tasuks teha marsruut mida pidi kõik koos liikudes jõuaksime näiteks Järva Jaani.

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta
#14

kui ida virumaale tulete, siis tasuks külastada kohtla kaevanduspark muuseumi sääl palju asju mida vaadata.kui vaja, siis on ööbimiskoht ja saun ka olemas
Vasta
#15

Mina ka kindlasti kokkutulekul käsi ja Järva-Jaani lõpppunktina pole ka üldsegi paha mõte sest seal vaatamist ja tegevust jätkub ning väga meeldiv ja sõbralik pererahvas seal Smile

174 Jaapanlast kapoti all
Vasta
#16

Oleks ka sellise mõnusa tuuri poolt mis õhtuks Järva-Jaani jõuaks. Siis väike muljete vahetamine ja seitse kuradit.
Loodan, et kokkutulek ei satu 11 juunile, siis on meeletult raske valik.

MB 260E W124
G3 GTI
Nissan Qash Ai-Ai
Vasta
#17

mingi aeg on ju vanasõidukite sõit, mis läheb sõidab ka virumaa läbi ja jõuab kaarega lõunaeestist keskeesti... võiks ju selle üritusega ühineda. teeme omale lõpuks need kuradi särgid ka valmis. oleks ju hulka toredam ja rahvast ka rohkem...

edit: link
Vasta
#18

Mul on selle vanasõidukite sõiduga seoses küsimus, usun et siia teemasse sobib see paremini. Kuhu maale seal piir on tõmmatud? Nagu ma korraldajate jutust Uunikumi all aru olen saanud, siis latt seatakse ikka pisut kõrgemale, kui Vanasõidukite Talverallil, ehk siis sõidul osalemiseks peaks omama mitte lihtsalt vana autot, vaid originaalkorras või taastatud vanaautot? Kindlaid kriteeriume on kindlasti raske seada, aga mina isiklikult ei tahaks ebaviisakalt käituda ja end ning oma autot originaali väärtustavale üritusele toppima hakata.

Või lüüakse seal rahvas kuidagi lahku, et paremad sõidukid eksponeeritakse kuidagi eraldi ning \"toetajaliikmed\" saavad osaleda, lihtsalt seisukohtades pargime oma vankrid hoovi poole ja kolonnis \"esirinda\" ei trügi?
Vasta
#19

Seoses kokkutulekuga, on tekkinud mul väike probleem. Nimelt olen juba valmis kirjutanud avalduse tööandjale, et saada piisavas koguses puhkuse päevi sellesinaseks ajaks, aga avalduse esitamist pärsib vaid üks, mul sääl peal kuupäevad märkimatta. Ühesõnaga küsimus selles, et kas keegi oskab mainida midagi selle kohta. Kas Unicu mehed võtavad meid sabas sörkima ja me saame oma kokkutuleku suursõidu varjus vaikselt ilma kärata ära pidada? Või on meil omaette minngi kokkutulek ???


(suvi juba prõmmib uksele)
Vasta
#20

Seltsimehed! Küsimus: Kas ma tohin oma 51a-ga ka kaasa lüüa?
Nii , auto on 74. a (kapitali kast, tagatuled plastikust ümmargused).
Kas tagavara ratta asukoht oli 74. a nagu gas 52-l,53-l?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne