mis tsikli suunatuled need on?
#1

niisiis selline mure:
Sain täna 4 korraliku suunatuld. Maha on nad keeratud õppesõidu jawa 634 pealt. Samas jawaga ma neid ei seosta.
KAs keegi tunneb ära mis masina omad need on IZ???

Hea oleks kui ma saaksin ka teada täpse, margi.

Pildid on aadressil:
http://www.zone.ee/raivokuusik/listedfil...need%20on/


ettetänades,
Unimüts

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#2

meenutavad kangesti minski omasi, kindel poleSmile
Vasta
#3

Ma pakun kas minsk või voshod, neil sarnased mõlemal...
Vasta
#4

Täpsustaks siis veel niipealju, ees väidab et tehtud CCCP, ning taga on (80), mis võib tähendada aastat.

Minsk, kas keegi saaks panna üleks minski pildiSmile oleks eriti, kuna siis asi kindel ning saab edasised käigud teha.

Küsimus kas see on norm, et vool tuleb peale vaid + pealt, massi saab ta raami küljest.??

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#5

unimüts Kirjutas:Küsimus kas see on norm, et vool tuleb peale vaid + pealt, massi saab ta raami küljest.??

ida päritolu rataste puhul nii tavaliselt ongi. vähestel vist oli kaks juhet ja see oli ka seetõttu, et suunatule ja raami vahel oli vibratiooni vähendamiseks kummipuks

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#6

siin pilt, tunduvad kyll sarnasedWink
http://www.pilt.ee/photo/361107/7306507
Vasta
#7

Vabandan modede/adminide ees, et siin see teema sellise suuna võtab, soov oli saada ikka teada kelle suunatuled need on.

Teiseks müük-- nende väärtus on nii väike, võimalik vahetus jawa 638/634 suunatulede vastu ,või rehvi (3,25*18\") vastu.Võivad olla kasutatud.
Edasine tekst vahetuse alal tehke palun ES kaudu.


Sooviks ikka 100% kinnitust kelle omad nad on? Minski vennad kas te tunnete need ära.


On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne