UUS PÄÄSTEAKTSIOON - IKARUS-66
#41

Minu rahakoti sünnipäew alles 2 näddali pärast aga siis tuleb ka midagi minu poolt.Aga toda kogumisaiga wõiks pikendada küll,ütest kuust jääb vist weits väheks(siis annaks järgmine kõrd jälle).
Vasta
#42

Et teeme ühisliisingu?

Vaatame, mis 30. aprill toob, siis vaatame edasi.

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#43

Ettekanne olukorrast:

kris: 350.-
potsataja103: 300.-
Delia Reimann: 150.-
subaru_turbo: 150.-
isandpauk: 100.-
valdo: 250.-

Kokku 1300.-

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#44

Toetan üritust , sellised päästeaktsioonid on ju hädavajalikud!Süda ihkaks sellist bussi endale taastamiseks, aga praegu on niigi nn vanarauda kordategemist ootamas.Kui busiijuhti vaja on, siis olen käsi (load taskus sügelevad).
Vasta
#45

Äkki saaks hinna 25k peale tagasi ?
Vasta
#46

Arvata on, et saab hinda alla. Kui näiteks saame raha kokku üle vanarauaekvivalendi ehk oleme võimelised enam maksma, kui EMEX, ja vend ikka asja EMEXile loovutab, ei taha ta pärast enam elada. Sest oht mõne tulivihase uuniklase poolt ärasöödud saada kujuneb liialt suureks.
Vasta
#47

Soobel Kirjutas:...Sest oht mõne tulivihase uuniklase poolt ärasöödud saada kujuneb liialt suureks.
Aga kas asjaosalist ennast on keegi võimalikust sündmuste käigust informeerinud?
Vasta
#48

Soobel Kirjutas:Arvata on, et saab hinda alla. Kui näiteks saame raha kokku üle vanarauaekvivalendi ehk oleme võimelised enam maksma, kui EMEX, ja vend ikka asja EMEXile loovutab, ei taha ta pärast enam elada. Sest oht mõne tulivihase uuniklase poolt ärasöödud saada kujuneb liialt suureks.
Ma hästi ei usu ,et omanik niimoodu teeb.Austatud Muuseomipapa sõnade järgi on tegemist korraliku kodanikuga.Kui me isegi saaks kamba pääle kokku 6000 oleks hea.Aga kas on võimalus toda bussi järelmaksuna maksta?Ma olen tollest bussist väga huwitatud ja oleks siiralt kahju kui AMF tollest ilma jääks.See oleks nagu meie ühine buss või mis Te arvate?
Vasta
#49

Nojah, meie saame pakkuda veidi kõrgemat hinda, kui EMEX ja omanikul on võimalus masin maha müüa kellegile teisele, kes rohkem maksab. Turg või midagi sarnast.

Ulmekirjanik Osvald Soobeli alias P.J. poolt 333krooni HansaKontole!

Tehke järele!
Vasta
#50

Ja ühisbussi idee oleks ka hea. Et siis buss jääks JärvaJaani ja kui korda tehakse, saaksid \"aktsionärid\" teda muidukodanikest odavamalt rentida?
Vasta
#51

Ei soovi kurja kaela aga enne müüakse too buss Lätti või Soome.Viimati nimetatus ringi sõitmas üks siitmailt juba wene ajal ostetud LUX.Buss ideaalses korras,nägin toda Tamperes 97-98 aastal .
Vasta
#52

Soobel Kirjutas:Ja ühisbussi idee oleks ka hea. Et siis buss jääks JärvaJaani ja kui korda tehakse, saaksid \"aktsionärid\" teda muidukodanikest odavamalt rentida?
Mina küll ei pretendeeri tollele,et saaks seda 66 odawamalt rentida.Kui see IKARUS kunagi korda saab ,pole välistatud ,et ma tollega ühe sõidu teen.Samas teadmiseks,kuna bussis puuduwad minu teada istekohad saab tollega sõita ka C kat lubadega.Aga vähem kognetule soovitaks enne järgi mõelda kui säänse varanduse rooli istuda.Mul küll olemas ka D load ja sõidukogemust bussiroolis aga natuke ikse põed kui mulle too 66 juhtida antaks. Mulle piisab juba tollest ,et see buss Eestisse jääks ja hoitud saab.
Vasta
#53

Rahakotis toimuvast:

kris: 350.-
potsataja103: 300.-
Delia Reimann: 150.-
subaru_turbo: 150.-
isandpauk: 100.-
valdo: 250.-
Soobel: 333.-
kris: 33.-

Kokku 1666.-

Sampo pangal vahetasin eile parooli, mille tänaseks unustasin. Esmaspäeval teen lahti.

Seega, kes samposse raha kannavad, hiljemalt esmaspäeva õhtul annan aru.

Soobeli üleskutse \"Tehke järele!\" ootab järgimist!

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#54

Sillul õigus, kuid kolm kuut said vahepeal armsaks. Viga parandatud

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#55

Nonii! Neli \"Lauakat\" ja jupike vorsti ohverdet püha ürituse nimel Big Grin

loll on loll olla.
Vasta
#56

Kas see Soome Lux on Eestis ostetud? Mina omal ajal mõtlesin veel kus see on seal tekinud.

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#57

Oleks seda võimalust varem teadnud, oleks nii saanud äkki Leedu raudteelt endise tööpunalipu ordeni laureaadi R.Kaiki isikliku veduri Tu2-139 välja osta?
Tegelikult on muuseumraudtee seda veduirit mitu korda noolinud, algul seisis see aia ääres ja küsiti 3000USD, meie ajasime papi kokku ja läksime masinat proovima, peale sõitu selgus, et oli liiga hea vedur ja hakati 10000USD küsima, meie läksime kõrvad lontis minema.
Hiljem vist aeti ka 10000USD kokku (Selja taga oli ka EestiRaudtee põhjatu rahakkott) ja rünnati uuesti ja jälle jäi mingi känd jalgu, sedapuhku vist ei lubatud asja Leedust välja müüa...
Viimase aja kohta ei tea, osa vedureid olla Panevezises ära lammutatud, osa pidi oksjonile pandama, 139 vist sõidutab praegu turiste...
Vasta
#58

proovin kah mida arvele panna
Vasta
#59

Soobel Kirjutas:Oleks seda võimalust varem teadnud, oleks nii saanud äkki Leedu raudteelt endise tööpunalipu ordeni laureaadi R.Kaiki isikliku veduri Tu2-139 välja osta?
Tegelikult on muuseumraudtee seda veduirit mitu korda noolinud, algul seisis see aia ääres ja küsiti 3000USD, meie ajasime papi kokku ja läksime masinat proovima, peale sõitu selgus, et oli liiga hea vedur ja hakati 10000USD küsima, meie läksime kõrvad lontis minema.
Hiljem vist aeti ka 10000USD kokku (Selja taga oli ka EestiRaudtee põhjatu rahakkott) ja rünnati uuesti ja jälle jäi mingi känd jalgu, sedapuhku vist ei lubatud asja Leedust välja müüa...
Viimase aja kohta ei tea, osa vedureid olla Panevezises ära lammutatud, osa pidi oksjonile pandama, 139 vist sõidutab praegu turiste...
Kas tollega on huvi TU2 -139 vastu lõppenud või asi susiseb edesi?Kui asi lõppenud on siis kahju .Sääl peaks wist Eesti vedureid weel olema?
Vasta
#60

Katsu sa ise mingitelt udupeadelt midagi osta. Öeldakse esmalt et müüme 3000ga, lähed, 3000 näpus sinna, saadetakse tagasi, kuna äkki tahetakse 10000, lähed koju tagasi, siis helistatakse, et vahest ikka ei müü 10000ga, sab odavamalt ka. Lähed 10000ga, siis öeldakse, et seda me siiski ei müü, müüme hoopis selle... Aga äkki ikka ei müü ka...
Mulle meenutab see pigem lolli nalja või pigem mõnitamist.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne