o: toyota hiace manuali
#1

kus oleks sees 79a isendi elektri-skeem

tänud
Vasta
#2

kõlbaks ka tõmmisena...
Vasta
#3

põhjus, miks mul seda skeemi vaja läheks, on väga lihtne:
panen mina suuna sisse või sisevendika kõige kiirema peale või tagurpidikäigu tuled (kõik millel on suht väike takistus), siis hakkab hõõgumma või plinkima ka akulaadimistuli, kuigi laadimispinge on normaalne. ei oska lambist välja ka mõelda millest...
Vasta
#4

margus16 Kirjutas:põhjus, miks mul seda skeemi vaja läheks, on väga lihtne:
panen mina suuna sisse või sisevendika kõige kiirema peale või tagurpidikäigu tuled (kõik millel on suht väike takistus), siis hakkab hõõgumma või plinkima ka akulaadimistuli, kuigi laadimispinge on normaalne. ei oska lambist välja ka mõelda millest...
Väga seda moodi asi, et kusagil on massiühendus kehv ja siis hakkab massi juurde kiskuma. Siis tavaliselt juhtuvad sellised seletamatud asjad
Vasta
#5

valdy Kirjutas:Väga seda moodi asi, et kusagil on massiühendus kehv ja siis hakkab massi juurde kiskuma. Siis tavaliselt juhtuvad sellised seletamatud asjad
põmst peaks siis kõigi nende tarbijate, milledega see probleem tekib,  massiga apusti olema...
mingi varjant on, et miskiks otstarbeks on vale koha pealt matsu võetud ja siis jookseb mass läbi mingi tarbija... niru otsida kui "targad elektrikud" asjast üle käinud(27a jooksul pole neid vist mitte vähe olnud) ja skeemi ka pole Sad
huvitav kus asub paagi näidiku andur?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne