kole õnnetus valge Audiga
#1

nii,et siis kurb syndmus leidnud aset... kes teab seda audit ning on kiirendustel käinud...

R.I.P Audi 200TQ Sad

ja kaastunne Hannesele:haige

http://ls.lord-darksite.org/album12

Vasta
#2

Jah olen seda audit muidu näinud,päris kenake oli aga nüüd mahakandmisele,kahju. Sad,mis sellega täpsemalt juhtus on kellelgi infot
Vasta
#3

Nägin ja lugesin ka kuskil netis. Vist oli tegemist veoautost möödasõiduga ja siis läks käest ära (libe). Hea, et juhile midagi erilist ei juhtunud (vist sisuliselt puhtalt tuli loost välja). Auto olevat põlema ka korra vist läinud. See kõik on kuulu tasemel, mina täpsemalt ei oska õelda.
Vasta
#4

auto põrkus jah mõõdasõidul kokku veoautoga,siis lendas vist põllule..roolis oli Hannese naine Mailis..õnnetuses keegi viga ei saanud...selle kohta ei tea midagi,kas auto syttis..
autost on ka kahju..
yks kolme kiireima auto seast eestist...Sad
Vasta
#5

pilt kiirenduselt:

http://www.hot.ee/commer6/audiwssierra.jpg


kiirendavad: Audi 200TQ ja Ford Sierra Cosworth Turbo,...fordil on rekka turbo ja ca. 500hjBig Grin
Vasta
#6

teame... teame... see juhtus ju päris minu kodu naabruses... suvel tapakiirendusele võistlema mindud sai siis sellel teelõigul on ikka 250 kah kulgetud...
Vasta
#7

Tasa sõuda- kaugele jõuad!

Land Rover S II A max. speed 83 km/h
:???

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#8

loomulikult olin mina tagaistmel turvavöödesse ennast aheldanud...
Vasta
#9

tõsiselt või?
Vasta
#10

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: svenson
loomulikult olin mina tagaistmel turvavöödesse ennast aheldanud...

olid audis ve:???
Vasta
#11

mis audis...

suvel ikka... ühes teises masinas... ah ma niisama rääkisin suusoojaks antud teelõigust...
Vasta
#12

Jube wärk. Kusjuures asjaosalised on veel kuraasi täis. Kui rekka asemel oleks mõni inimesi täistuubitud väikebuss tulnud, siis oleks vist uus autoavarii laibarekord sündinud
Vasta
#13

Kunagi paar aastat tagasi saadeti mind (politseiameti) esindajana tartu mnt avariile kus VW Sharan põrkas kokku veokiga. 4 inimest kohapeal surnuks. Tõesõna ega siin pole kiidelda millegagi. Kui ikka näed kuidas inimesed suvekummiga või siis pensionieas talverehviga lume sees tuisus uisutavad. See VW oli kah möödasõidul. (libatakso). Kurb. Kõige jõhkram oli muidugi see kui TV uudistegurud seal laipade vahel keksisid ja suuri plaane võtsid ja kommenteerisid kui hea materjal. Ei pidanud neid politseilint ega ka liikluspolitseinike suusõnaline keeld, enne ei taganetud kui ühele neist kättega kallale mindi.

Eks seekord Audis olnud võivad hakata seda päeva teiseks sünnipäevaks pidama...

Dodge Journey Cool
Vasta
#14

tunnen kaasa...juhtub
Vasta
#15

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: TacjaZ
Kunagi paar aastat tagasi saadeti mind (politseiameti) esindajana tartu mnt avariile kus VW Sharan põrkas kokku veokiga. 4 inimest kohapeal surnuks. Tõesõna ega siin pole kiidelda millegagi. Kui ikka näed kuidas inimesed suvekummiga või siis pensionieas talverehviga lume sees tuisus uisutavad. See VW oli kah möödasõidul. (libatakso). Kurb. Kõige jõhkram oli muidugi see kui TV uudistegurud seal laipade vahel keksisid ja suuri plaane võtsid ja kommenteerisid kui hea materjal. Ei pidanud neid politseilint ega ka liikluspolitseinike suusõnaline keeld, enne ei taganetud kui ühele neist kättega kallale mindi.

Eks seekord Audis olnud võivad hakata seda päeva teiseks sünnipäevaks pidama...

eks ta muidugi õige ole.Ega enne asjale tähelepanu ei pöörata kui keegi ennast ribadeks sõidab.Mis puutub ajakirjandusse siis töötasin pool aastat matusebüroos(mõrvad,avariid jms.)ja sain selgeks,et ega enne mõistus pähe ei tule kui:
a)annad pasunasse
b)näitad talle 15a poissi kellel aju teeääres põõsas
c)küsid kas ta tahab järgmine olla

aga Audist on kahju.Kena kiire auto oli.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne