Tartus alu keevitus
#1

niisiis väike mure.
olen niikaugele jõudunud et saanud, et treisime planeta valul sisu välja ja jawa rummul pealt maha et nad üksteise sisse mahuksid.
Nüüd siis Küsimus, kas keegi oskab soovitada, kus Tartus tehakse alu keevitust?
Oleks vaja paar head punkti peale panna, et ikka 100% kindel oleks.
Pikka keevitust ei ole vaja detail on 18tolline velg puhas alu ja rumm.

Kes oskabsoovitada saatku Es või helistagu 5199 1837
Raivo

Iga inf, kus tehakse Tartus või selle ligidal on teretulnud.
Ps töö peab saama tehtud paberimajandusega tegeleda ei tahaks.Smile


On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#2

Trans-Remi ja (Dia-Diagnostika) garaazide juures. E-kaubamajast 200 m Turu tn poole ja paremale Teet 56251076.


Powesteel -- linna poolt tulles Tähe tn mööda jõuad ringteeni, ja selle ületad, siis asub Ringteel Jalaka ja Tähe tn vahel, aga mitte \"näoga\" Tartu poole vaid Võru poole. Seega Tähe Ringtee ristist sõidad Ringteed mööda üles Võru tn poole ca 50 m ja siis keerad vasakule (paralleelselt Tähe tn-ga)ka umbes 50 m, siis vasakule (Ringteega paralleelselt, aga Tähe tn poole) 50 m jõuadki kohale. aadress oli vist midagi Ringtee 27, aga ta pole Ringtee suunas, vaid majade taga 56251076.

Sry, segaselt sai, käisin aasta tagasi, sinnasõitu raske kirjeldada. Vast toimivad veel.

NB! Kui ära käid anna siin kindlasti teada, mul omal ka vaja lasta keevitada, või kui mõne uue koha leiad.
Vasta
#3

Ei ma ise tartu kodanik ja tunnen ka veidi ikka linna 20 aastat siin elanud.

Tänud kenule võtan ühenudust.

Kas rohkem kohtasid ka teatakse keegi hinda teab?

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#4

Tarbus ka. Väravast küsid, sealt juhatatakse kusagile hoovi(garaazhi)
Vasta
#5

Tarbus?? sa mõtled mida? Taga võrumaantee äärset Tarbus firmat. Turu tänava lõpus, peale sepaturgu vä.
Seal kus on connexi bussipark, seal on ka tarbus vä?

sorry et niipalju lolle küsimusi kuid tunnen tartu linna tänavate järgi mitte selle järgi kus midagi asub just.

Pean uurima asja, igatahes. Velg juba ootab keevitamist.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#6

See ongi Powersteel. Tarbusi kõrval. Ma ei tea, kas ta praegu toimib. Umbes aasta tagasi toimis. Võttis vist midagi 90 kr mahamurdunud starteri keevitamise eest. Ma lähen teisipäeval või kolmapäeval ise ka sinna.

unimüts Kirjutas:Tarbus?? sa mõtled mida? Taga võrumaantee äärset Tarbus firmat. Turu tänava lõpus, peale sepaturgu vä.
Seal kus on connexi bussipark, seal on ka tarbus vä?

sorry et niipalju lolle küsimusi kuid tunnen tartu linna tänavate järgi mitte selle järgi kus midagi asub just.

Pean uurima asja, igatahes. Velg juba ootab keevitamist.
Vasta
#7

hmm eks siis pean ise ka sinna viima asjad, kuid ennem vaatan kudias mu veljeke alla sobib et liiga palju ei viskaks.

Valud jawale alla seda pilti ei näe just igapäev.
Saaks siis veel kuskilt selle viimase paagialuse gondli ka oleks ring täis see oleks lahe.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#8

Mo nii, käisin ise ära.
Maja küljes on märk Ringtee 27, märgi juures on trepp ja värav, lähed läbi värava otse, siis veel ühest väravast läbi ja paremat kätt ongi alukeevitus.
Avatud E T K 7--15.30
Vasta
#9

Tohib ka küsida palju sa lasid keevitada ja mis hinnaga. Kuskilt olen kuulnud, et aeg maksab, mitte kui palju keevitatakse.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#10

Eks mõlemad maksavad, nii aeg, kui kulumaterjalid, nüüd oli vähe keevitada ca 5 cm ja 15 minutit -- 30 kr. Eelmine kord 20 cm ja pool tundi 90 kr
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne