Mis mosse?
#1

Mis on selle mosse mudelinr. - näeb välja nagu 423 ainult et kahe uksega ja läbinisti metallist tagaosaga?

Kas me sellist Eestit tahtsimegi?
Vasta
#2

430, kui on 407 baasil.
432, kui 403 baasil.
Vasta
#3

Kuidas ma sellest aru saan, mis silmatorkavamad erinevused neil kahel on?

Kas me sellist Eestit tahtsimegi?
Vasta
#4

0liver Kirjutas:Kuidas ma sellest aru saan, mis silmatorkavamad erinevused neil kahel on?
Vahe nagu 407 ja 403-gi.403 üleminekumudel 407 -lt 408-le.Mõlemiga toodeti paraleelselt.
Erinevused.Pidurid,esisild,roolimehanism,siduri ajam,esimene poolraam.Kui 403 kapoti avad siis märkad,et ka sisemised plekid rattakoobastes totaalselt erinevad 407 omadest.Sarnanevad 408/412 omadele,aga mitte siiski samad.Aga see 407 ja 403 erinevuste teema on ju siin foorumiski suisa tüütuseni läbikirjutatud ja lahatud
Tervitades,flanagan
Vasta
#5

Nojah. Ega mina kui totaalne võhik mosse asjades ei teadnud et 430 ja 432 erinevused on samad nagu 403 ja 407.

Kas me sellist Eestit tahtsimegi?
Vasta
#6

Moskvich 407
Moskvich 430
Moskvich 403E
Vasta
#7

No poetan ka tarkuse tera, et esimeses postis mainitud isend on Moskvich 430


Henry

sai vist kõik öeldud
Vasta
#8

Tõesti selline nagu martti antud lingil see \"Moroshenoe\".

Kas me sellist Eestit tahtsimegi?
Vasta
#9

Juhul kui tegu M 430-ga(see Morosenoje) siis see juba suhteliseslt haruldane Moskvitch, õigemini polegi teisi enam kuskil alles, ainult üksikud vrakid. Siis kui sul võimalus selline mosse hankida või siis olemas, soovitan taastada põhinedes originaalile, sellise tuunimine oleks lausa kuritegu Wink Abi võid saada kasutaja Henry-lt kelle samasugune mosse olemas on(oli?).
Vasta
#10

Sellest mossest ei tee enam midagi...

Kas me sellist Eestit tahtsimegi?
Vasta
#11

Ma olen osaline kuriteos.
430 on täitsa olemas ning töö tema kallal käib.
Tasa ja targu nagu öeldakse. Kui mitte füüsiline siis vähemalt mõttetöö
Paraku on nii, et ajajooksul on minu 430est saand multi.
On 403e, 407, 423 jne.
Ei saa minukäes ka temast originaal 430et
Paljudel emotsionaalsetel jne põhjustel.
Vabandan foorumlaste ees.

To: Oliver
Saad sa teha fotod ja need mulle saata või juhendada kuidas ma antud isendini jõuaksin.
Võibolla siiski midagi annab teha

henry automoto ee

sai vist kõik öeldud
Vasta
#12

0liver Kirjutas:Sellest mossest ei tee enam midagi...


kunagi vist wax oli nõus midagi hinge moodi asja maksma sellise asja eest. või ma eksin.


aga kui võimalus ja tegu tõesti 430-ga siis osta ära ja taasta tõesti , kuna selline asi ikka tõeliselt haruldane kogu maailma juba

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne