Autokool
#1

Öelge, armas rahvas, noh ütleme kogemuste põhjal, kus on Tallinnas korralik (väga heade õpetajatega ning hea läbivusprotsendiga) autokool? Peaks nagu lõppude-lõpuks papirenid kah korda seadma, kaua ma ilma lubadeta sõidanBig Grin Ja hää oleks, ku te kogemused piirduksid lähima kolme-viie aastaga, mis vene-ajal olid - seda ma tean isegiRolleyes
Vasta
#2

Ega kool ega õpetaja sulle tarkust kulbiga pähe pane.
Ise peab mees olema.

Arvatavasti sul soov \"B\" kat. loale saada.

Ise nühkisin möödunud sügisel \"Haja\" autokooli pinki.
\"B\" meeste kohta ei tea aga \"A\" õpetaja Aivar Kuivkaev jättis kustumatu positiivse mulje. (Ta vist annab \"B\" ka) \"E\" oli selline nibin-nabin nuriseda kannatab. (sestap ei hakka nimesid nimetama)

Henry

sai vist kõik öeldud
Vasta
#3

Kalju autokool näiteks on korralike sõidu- ja teooriaõpetajatega, uued autod ning teooriakursused eri aegadel (hommik, õhtu, nii 2 kui 3 korda nädalas). Nüüd kui lisandus käibemaks hindadele, pole eriti hinnas erinevust. Igal pool on ühtlaselt kallis.
Odavamad väikesed koolid on tihti sellised kus kuus on vaid korra uus teooriagrupp, ning kui käid tööl ja/või koolis, ei pruugi selle ajad sobida. Ka on õpetajat raskem vahetada (sellest oleneb palju, sest neid kes hakkavad \"isat\" mängima ja niisama norima, leidub).
Oleks muidu Odiumi soovitanud, kuid sealne korraldus on nii et sul läheb ikka päris palju raha, eksamil läbikukutamine on mõnelgi juhul toimunud.
Vasta
#4

Kalju autokool on tõesti selline vägagi korralik autokkool, autod on uued,sõiduõpetajad ka head, samas paljunõudvad ja tänu sellele, väga tõenäoliselt saad ka ARK-i eksamid ühe korraga tehtud nagu mina. Minu sõiduõpetaja oli Silvar.
Vasta
#5

Kalju autokooli mina valida ei soovitaks, sest ise sain sealt väga negatiiivsed kogemused..... Kuigi teooria tunnid olid väga heal tasemel tuli mul sõiduõpetajaga kaua jageleda(nime ei nimeta), kuid samas sain ka ARK\'i eksmamid esimese korraga läbi... Ka tuttavatelt tagantjärgi küsides olen kuulnud sellest koolist ainult negatiivseid muljeid....:S
Samas ei ole kuulnud ühtegi halba sõna Plekk-Liisu autokooli kohta Smile
KUID SEE ON AINULT MINU ARVAMUS!!!!!!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne