Päästeaktsioonid peale Ikarus 66-t
#21

Enda raha jätaks ka tulevaste ostude tarbeks ning minu arvates võiks siis esmase laksuna need kaks TA-d ära päästa.Nagu J-Jaani varjupaiga kodukalt näha,kumbagi tüüpi pole seal esindatud...
Ning üks mõte veel:vähemalt üks KAZ-608 \"Kolhida\" tuleks püüda ka järeltulevatele põlvedele säilitada ja taastada,ehk õnnestuks kuskilt ka mõni selle tüübi enam-vähem komplektne masin veel saada?!?
Vasta
#22

Ise ei ole annetanud (vabandan, kuid pole võimalust hetkel).
Üks selline Kolhida on pakkuda koos käruga, kuid omanik nõus müüma ainult kahekordse vanarauahinnaga ja see läheks päris kalliks:
http://www.hot.ee/andres22/1.JPG
http://www.hot.ee/andres22/2.JPG
Vasta
#23

andres22 Kirjutas:Ise ei ole annetanud (vabandan, kuid pole võimalust hetkel).
Üks selline Kolhida on pakkuda koos käruga, kuid omanik nõus müüma ainult kahekordse vanarauahinnaga ja see läheks päris kalliks:
http://www.hot.ee/andres22/1.JPG
http://www.hot.ee/andres22/2.JPG

Selline Hiida+käru peaks olema kokku kuskil 5-6 tonni.Küllaltki kallis jah,tuleks praeguste hindade juures ca 20k EEK...
Vasta
#24

mina jätan samuti oma osaluse tulevatele projektidele! (millisele täpselt selgub siis kui on varjandid kindlad) ning soovitan teistel sama teha Wink
Masinaid mida päästa on palju ja rohkemgi veel , aga vast siiski oleks otstarbekas päästa esmajärjekoras eesti oma toodang , miks mitte alustada kahest pakud TA-st. Teiste riikide toodangut on vast säiltatud ka tootja riikedas aga kes meie TA-sid päästab ? eks ikka meie ise Smile Nende 2 TA hind ei ole ka nii soolane.
Minu arvamus on , et päästetud masinaid tuleks ka kindlasti kuskil eksponeerida , kui mitte kohe siis kindlasti peale restaureerimist . Täiseti sobiv koht on ju muusiumipapa kartulamaa Wink
Edu asjaosalistele,
märt

dumat nada a ne prõgat
Vasta
#25

Minule teeb ikkagi muret asjaolu ,et teada ei ole ühtegi restaureeritud või vähemalt päästetud Ik 620 Eestis (ja minu arvates on suht kehv lohutus ,et Ungaris neid vast ikka on.) ning seega annan oma esimese eelistuse Sürgavere Ikarusele. Iseasi muidugi ,kas omanik on üldse nõus müüma ,kuid võin mõni päev seal ka ära käia.
Enam-vähem komplektne KAZ-608V koos poolhaagisega aga Olustvere lähedal.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#26

Regardman Kirjutas:
mossepower Kirjutas:Ei ole küll anntetaja ja pole õigust kobiseda, kuid minu arvamus:
Nagu näha tekkisid 3 suurt haruldust nüüd Ikaruse asemele:
1)Ta-Leivaauto
2)Ta-6
3)Ikarus 620
x ,y ja z on ju põhimõtteliselt olemas. Nüüd piaks antud isendite hinnad järgi uurima.
TA-3763 4000.-
TA-6 3000.-
Ikarust tuleb uurida, kui omanik annab.
Selle rattabussi Ikarus 260.37 kohta saatsin meili firmale ja ootan täiendavat infot.
OK ,püüan Sürgaveres ära käia ja 620 omandamisvõimaluste kohta uurida ,samuti ka Olustvere KAZ-608V kohta.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#27

Kahjuks pole mina veel annetanud, kuid avaldaks soovitust luua AUTOMOTO.EE FOND kuhu võiks teha suvalisi annetusi lisaks olemasolevale summale ja kui aegajalt tekib mingeid päästmist vajavaid objekte saaks sealt osalejate hääletusel finantse kasutada.Samas võiks kord kuus FONDI balansi aruanne kajastuda foorumis omaette teemas. Siis oleks säänsetel annetajatel ka võimalus kaasa lüüa kel sissetulekud ebastabiilsed ja kes elavad kaugemal ja ka välismaa lobitöö (foorumiväliste inimeste seas) võtab kauem aega aga kust lõpuks ikkagi rahakest ka laekub loodetavasti. See tekitaks sihukese tugevama klubilise hinge ka foorumisse ja mine tea mis asjast välja koorub kauges tulevikus. Samas kui summa suuremaks kasvab oleks vahest isegi midagi erilist võimalik päästa/osta foorumlaste poolt!

Just a man!
Vasta
#28

Kui Ikarust ei saa, mis siis ikka. Et ostu meie eest keegi teine sooritab, ei oma tähtsust, sest kogumise eesmärk oli tõepoolest bussi säilitamine ja Eestisse jätmine. Ja kui ettevõte kinnitas, et nii saab olema, siis on kõik väga bueno...

Kui nüüd küsida, mida senise summaga edasi teha, siis järjekordsete TA-de päästmine poleks üldse paha idee (ikkagi kodumaine toodang), täitsa vastuvõetav on ka mõne KAZ-i ost (pole jupp aega taolist sõitmas näinud).

Kui aga päris aus olla, siis on mul jupp aega hingel kripeldanud ZIS-127 (oli see nüüd Pärnus või Viljandis?) ning selle edasine käekäik. Keegi foorumlane (vist Regardman) ütles mulle kunagi, et senised omanikud on huvitet bussi omaalgatuslikust restaureerimisest ja ei nõustu seda ära müüma - isegi Tartu restauraator Heino Jaanus pidi bussist suu puhtaks pühkima. Aga uuriks õige järele, kas üldse ja milliste summade eest oleks võimalik eksemplar ära osta - praeguste omanike tegevus näikse olevat suht-koht uimane... Või on kellelgi lootustandvamat infot?

Võib-olla on ZIS-i ost loll mõte, sest too võib üle mõistuse kallis olla, aga idee on vähemalt välja käidud ja üheskoos saaks midagi ära teha...
Vasta
#29

Kurat!!!
Olen neli päeva arvutitest eemal olnud, tuju läks kohe ära vahepeal toimunust lugedes.
Ise näeks parima alternatiivina Ikarus-620 päästmist (kuna sellise bussiga on seotud palju lapsepõlvemälestusi), järgmise võimalusena ZiS-127 päästeaktsiooni. Tagasimaksmine on küll see kõige viimane asi.
Vasta
#30

Sillu idee huvitaw ja ehk ka teostatav.Ainult toda bussi vist soidukorda enam es saa.Samas kena kui tolle alles jatta saaks.Pean siin kull vahepeal rahasid liigutama,( mitte koike annetatud summat)loodan ,et pahaks ei panda aga alati nous uuesti materiaalselt toetama.
Vasta
#31

Minuteada ei ole 127 müüdav. Olen kahest kohast seda inffi kuulnud.
Mina alustaks korraliku kerega TA-6 -st. On ju vana ninaga TA-6 busse, millel korralik kere, allesühe käe näppude jagu või vähemgi...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#32

valdo Kirjutas:Minuteada ei ole 127 müüdav. Olen kahest kohast seda inffi kuulnud.
Mina alustaks korraliku kerega TA-6 -st. On ju vana ninaga TA-6 busse, millel korralik kere, allesühe käe näppude jagu või vähemgi...
Nimetatud TA-6 seisab Sämis juba vähemalt 2 aastat sama koha peal. Olen seda juba siis märganud aga alati olen sealt sõitnud mööda bussiga ja polnud võimalust sinna pildistama minna.
Vasta
#33

PETSS Kirjutas:Sillu idee huvitaw ja ehk ka teostatav.Ainult toda bussi vist soidukorda enam es saa.Samas kena kui tolle alles jatta saaks.Pean siin kull vahepeal rahasid liigutama,( mitte koike annetatud summat)loodan ,et pahaks ei panda aga alati nous uuesti materiaalselt toetama.
Kuidas Sa seda nii täpselt tead ,et sõidukorda ei saa??? Isegi mina näituseks ei tea sedagi ,kas tal mootor peal on ,ehkki käisin Regardmaniga kohal.Rolleyes

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#34

minuarust on mõtetu neid niimoodi kokku osta ja sinna nn muuseumi mädanema viia.Raha ju ikka ei ole kellegil ,et neid korda teha ja sooja kohta seisma panna.Ma arvan ,et need autod tuleks müüa kõik erakätesse,kus nad vähemalt korda tehtaks.
Vasta
#35

Raha tagasi ei taha, aga järgmise päästeobjektina annaks oma hääle Ikarus 620-nele. Ka minul on sellega seotud varased lapsepõlvemälestused. Mäletan tohutut vibratsiooni salongis, kui mootor peatustes tühikäigul mürises ja kuidas liikuma hakates uksed kinni räntsatasid. Oh jah.
Samas, kui enamus otsustab TA või millegi muu kasuks, siis ei vaidle vastu - peaasi, et midagi päästetud saab.
Vasta
#36

Mina ka raha tagasi võtma ei hakka,läheb edasi järgmisele ettejuhtuvale päästeobjektile.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#37

lauri_L Kirjutas:minuarust on mõtetu neid niimoodi kokku osta ja sinna nn muuseumi mädanema viia.Raha ju ikka ei ole kellegil ,et neid korda teha ja sooja kohta seisma panna.Ma arvan ,et need autod tuleks müüa kõik erakätesse,kus nad vähemalt korda tehtaks.

Leia siis need erakäed, kellel on raha neid korda teha ja Eestis säilitada. Selles ju probleem ongi, et ostjaid ei ole, kuna kellelgi pole võimalusi (rahalist, kohta, aega jne) tegeleda.

Muuseumis need asjad vähemalt säilivad praegusel kujul (ei satu emexisse) ja arvan, et kui mõnel usaldusväärsel huvilisel tekib huvi restaureerida, siis muuseumipapa selle vastu ei võitle. Teatud tingimustel loomulikult.
Vasta
#38

lauri_L Kirjutas:Ma arvan ,et need autod tuleks müüa kõik erakätesse,kus nad vähemalt korda tehtaks.
Kuule, kas Sa oled kasvõi ühe mopeedi restaureerinud? Kui jah, siis Sa ju tead, mis selline tegevus maksab.
Mis SA arvad, kuskohast neid veokaid, busse ja autosid praegu päästetakse? Enamuses ikka erakätest, sest Eesti inimestel ei ole raha sellise luksusega tegeleda. Näituseks selle 620 korralikuk restaureerimise eelarve on vähemalt seitsmekohaline number ja töötundide arv võib minna 5000 teisele poolele. Kui võtta aluseks Levateki Lux, siis peaks seda veel aastakese tegema, meeletu hulga juppe juurde otsima ja ostma ning alles siis hakkab täisoriginaal looma. Ja selle bussi tegijad ei olnud mitte teadmatuses piinlejad ega ka vaene ettevõte. 85% originaalsust on minimaalne tase, sealt bussi puhul juba 95% peale minemine tähendab geomeetrilises progressioonis kulude kasvu. Ainuüksi seesmiste polsterduste õige materjali otsimine võib maksta Volga restaureerimise raha. Täna ei ole sel bussil originaalpolstrid. Ja veel lugematu hulk pisidetaile, mis ei ole õiged.
Ja näiteks selle Zis-127 puhul tuleb hakata restaureerijatel otsima ja taastama istmete peatugesid. Kure Hans ehk selle konkreetse bussi vana juht, eemaldas peatoed(segasid reisijate vaatevälja) ja tänaseks need kadunud.
Ehk kokkuvõte: kuidagimoodi võib eraisik sellised riistapuud sõitma saada, kuid restaureerimisega pole enamikul juhul siis tegemist. Selliseid eraisikuid, kel mõnedsajad tuhanded vanatehnika jaoks üle on, leiab Eestist käputäie. Ja need mehed on üldiselt uuniklastel ka teada. Kui nüüd päris ausalt vaadata hästi restaureeritrud vanatehnikat, mis viimastel aastatel teedele ilmunud, siis karm enamus nendest on firmade kaudu abi saanud. Kas otseselt, kui autoomanik ise on rikka firma boss-omanik või vähe kaudsemalt(saab ruume, riistasid, matrjale jms. kasutada). Ma ei räägi Mossedest-Volgadest-uuematest Mersudest, vaid edevatest kallistest autodest või tõsiharuldustest. Hetkel kõige rajum kodugaraazis õhtuti töö kõrvalt restaureeritud sõiduk on Pappeli Dodge. Kuid ka selle juures on Tõnise tööandja abistanud, liivapritsitöödega nimelt. Teine 100% ise ja täielikult restaureeritud edev auto on Didõki Citroen. Aga see on juba nii uus, et osade otsimine ja nende saadavus ei ole võrreldavad 40-50 aastat vana auto omaga. Väga hea restauratsioon on ka Sporditähe Mersu, kuid ka siin pole tegu eraisiku koduse tööga.
Eks neid häid restauratsioone hakkab vaikselt tulema(on ju teada, mis kodudes vaikselt toimub), kuid karm enamus eraisikute tipptasemel töödest on hetkel veel veoautod. Raju Raivo tööd näituseks. Aga krusa, reisibussi või 40te limusiini restaureerimiste hinnavahed võivad olla kordades. Täna me räägime restaureerimise juures hinnaklassist 20-100 tuhat, mujal ilmas restaureeritakse rahanumbrites 200 000 - 1,2+ miljonit.
Vasta
#39

Sillu Kirjutas:
PETSS Kirjutas:Sillu idee huvitaw ja ehk ka teostatav.Ainult toda bussi vist soidukorda enam es saa.Samas kena kui tolle alles jatta saaks.Pean siin kull vahepeal rahasid liigutama,( mitte koike annetatud summat)loodan ,et pahaks ei panda aga alati nous uuesti materiaalselt toetama.
Kuidas Sa seda nii täpselt tead ,et sõidukorda ei saa??? Isegi mina näituseks ei tea sedagi ,kas tal mootor peal on ,ehkki käisin Regardmaniga kohal.Rolleyes
Lihtsalt selline mote kais peast labi. Sa oled sealkandis rohkem liikvel,kui aega saad void ju jargi uurida ,mis seisukorras tolle kone on.Ja millised on omaniku plaanid.
Vasta
#40

no muidugi ei ole inimestel raha,et neid vanasid autosi korda teha.Aga siis võiks parem koguda pappi ja teha sinna muuseumisse kasvõi kruusa pinnase kus need autod seisaks või mingi algelise katusealuse kasvõi.Praegusel kujul mädanevad need lihtsalt ära ja emexi protsess lükkub 10aastat edasi.Kui sinna kasvõi kruusa pinnas tehtaks ja need risud pukkidele tõstetaks,et tuul alt läbi käiks. Saadaks isegi raha ja võiks appi minna.Mina pakun välja ,et algatuseks võiks need pakkudele tõsta,selleks ei ole vaja palju raha.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne