vajan LIIVAPRITSI abi !!!
#1
Exclamation 

Niisiis olen jällegi fakti ees ,et ilma liivapritsita läbi ei saa ja tuleb mingisugune endale hankida.. kui milline?

Ise pole neid eriti uurinud ja kuskil pole neid isegi müügil näinud?

Oleksin tänulik kui keegi seletaks nendest natuke ,soovitaks mõnda ja oskaks öelda kust neid ka leida võib?
Ja kui kellelgi endal miskit pakkuda siis andke teada!



Ette tänades ,Inz
Vasta
#2

Mida ja kui suures mahus pritsida vaja?
Vasta
#3

Täpsemalt oleks vaja puhastada mõned mootorrattad ,mis oma tegemisjärge ootavad. Järelikult siis tuleb valida vist miski väiksema joaga..?
Ja kuidas üldse selle liivakuluga lood on eri pihustatavusega liivapritsidel?
Ja palun öelge siis ikka kust neid leida võib ! ,sest eks ma võiksin siis poemüüjaltki uurida.. ja ma loodan ,et äkki on tartus ka mõni selline pood.
Vasta
#4

Pärnu kandis saaks aidata.Kahjuks omal kompressor hetkel tuksis,aga tean kedagi kellel tööstuslik prits(hind kokkuleppel).pritsimisel vaja lihtsalt arvestada liiva struktuuriga--õhemad ja õrnemad asjad lasta peenema liivaga(mitmekordselt kasutatud ja sõelutud liiv),jämedamad uue liivaga,samuti arvestada rõhuga-õrnemad väiksema survega.Kui soovid omale soetada pritsi tasub rõhku panna düüsile-need kõige kuluvamad osad.Ja veel,riista ostmisel määrab asja kui palju ja milleks sa seda kasutad.(ühekordseks kasutamiseks sobivad ka hiina riistadWink)

Lugupidamisega Lune
Vasta
#5

tänan abi pakkumast aga Pärnu kant jääb siiski minust liiga kaugele ja sooviksin ikka tegelikult endale seda pritsi soetada ,sest selle abi läheb mul vaja veel ja veel..

Kuid kus neid siis ikkagi müügil võib leida?
Või on kellelgi pakkuda?
Vasta
#6

Liivapritsi soetamisel on otsik (kus õhk ja liiv ühinevad) kõige väiksem mure, olgugi et see peab olema kõvasulamist.

Suurim probleem on vajadus VÄGA SUURE jõudlusega kompressori järele, sest pisikesed \"priksid\" a la rehvide pumpamiseks, värvimiseks jms, seda välja ei vea. Välja arvatud juhtudel, kui paned sinna taha tõesti väga mahuka suruõhureservuaari, kuid siis saad töötada umbes tempoga pool tundi kompressori poolt õhu kogumist - minutikene pritsi. Ehk siis lühikeste tööaegade vahele tulevad ülipikad pausid.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#7

śuured tänud info eest ,
kuid kust neid siiski leida võib on minu suurim mure ? :S
Vasta
#8

mõningad variandid saadaval http://www.luna.ee/


Lugupidamisega Lune
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne