Milline teenus on meie automaailmas puudu?
#1

Küsimus siis selline: millest olete puudust tundnud või milline teenus v. võimalus tehnika (sh. veoautod, bussid, mootorrattad jm) suhtes kõige rohkem oma puudumisest annab tunda?

Siia hulka arvan siis ka uunikumide taastamisel või restaureerimisel puuduolevaid teenuseid ja võimalusi, mida ettevõtja pakkuda võiks?

Mul mõlkus siin meeles ka see Volga Gaz 21 heleda rooli probleem jms. Smile

Ehk panete kirja?
Vasta
#2

ZAZi rataste jaoks pole enamusel kummitöökodadel tööpinke(abiks rekkadele mõeldud variandid).
Ja siis muidugi Mossede, Volgade ZAZide ?orgaanilisest? plastist osade probleemid.
Vasta
#3

Embleemide graveerimine, endal aktuaalne teema. Klaasi tihendite valmistamine.
Vasta
#4

Tuuningjuppide müüjatest on suur puudus. Saatsin talvel umbes 10-le firmale hinnapäringu ühe konkreetse nukkvõlli kohta, ainult Propartsi vastus oli asjalik. Mingi reaktsioon tuli ka veel db-hp-lt kes lubasid asja uurida, aga siiamaani uurivad. Ma ei kujuta ette kui peaks mingit veidi haruldasemat mootorit ehitama, ilmselt saaks suurt osa vajaminevast ainult välismaalt otse tellides.

Võibolla ma muidugi pole neid kõige õigemaid firmasid üles leidnud.

Ei puuduta küll otseselt autosid, aga PayPal võiks ka ükskord Eesti maailmakaardilt üles leida.
Vasta
#5

Mina olen liiga tihti kokku põrganud ükskõikse suhtumise taha. Autot ehitan õhtusel ajal ja nädalavahetusel, samuti uurin poodide ja varuosa müüjate kohta infot enamasti öösiti kui helistamine ei anna tulemust ja mailiga ei saa vastust, tulemuse annab ainult kohale minek.
Kui netist saan näiteks teada et tegeletakse autorehvidega ja keegi isegi soovitab, kuid samas konkreetse soovi peale vastust ei tule. Näiteks Tartusse niisama uurima sõita ka iga päev ei tahaks.
Vasta
#6

nasa13 Kirjutas:Küsimus siis selline: millest olete puudust tundnud või milline teenus v. võimalus tehnika (sh. veoautod, bussid, mootorrattad jm) suhtes kõige rohkem oma puudumisest annab tunda?

Siia hulka arvan siis ka uunikumide taastamisel või restaureerimisel puuduolevaid teenuseid ja võimalusi, mida ettevõtja pakkuda võiks?

Mul mõlkus siin meeles ka see Volga Gaz 21 heleda rooli probleem jms. Smile

Ehk panete kirja?


sul pole raha kuskile panna ve? Big Grin
Vasta
#7

Mina tunnen puudust metallitöö-firmast, mis teeks hobi-meeste asju, nagu puurimine, treimine ja freesimine. Kõik kohanud firmad ei taha üksiktööde kohta midagi teada, küsivad meeletu hinna ja venitavad töö valmimisega lõputult.
Vasta
#8

Jalaga segada on selliseid firmasi .....aga hinnad on jah hullud.

vootele Kirjutas:Mina tunnen puudust metallitöö-firmast, mis teeks hobi-meeste asju, nagu puurimine, treimine ja freesimine. Kõik kohanud firmad ei taha üksiktööde kohta midagi teada, küsivad meeletu hinna ja venitavad töö valmimisega lõputult.
Vasta
#9

Kas võiks sellest järeldada et suhtelistelt on puudu igasugustest teenustest, kuna suurema konkurentsi puudumise tõttu on hinnad kõikidel eelpool nimetatud teenustel laes? (autoremont jne...)
Jesper Kirjutas:Ei puuduta küll otseselt autosid, aga PayPal võiks ka ükskord Eesti maailmakaardilt üles leida.

Tagamaadest arutatakse siin teemas
http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=179221
Vasta
#10

mu meelest võiks varuosakauplused investeerida leti taga olijate palgarahasse. Kui sul ikka \"inimkompuuter\" leti taga on, kes ainult varuosaraamatut sirvida ning raha kasseerida mõistab, ei tõmba see mind küll ligi. Madal kvalifikatsioon ning tahtmatus-suutmatus alternatiive otsida on mu meelest aina enam leviv tendents igasuguse müügi osas; isegi messidel ei suuda firmad kompetentset inimest väljapaneku veerde panna...

ise ostan oma varuosi küll tuntavalt suurema juurdehindlusega kui müümisele orienteeritud nn konveierkohad - kuid IMO on see raha õigesse kohta läinud. Tõmbaks paralleele automaattanklatega - ok, et asi on odav pidada - aga saad sa sealt samuti vaid piiratud teenust
Vasta
#11

Mul algul fekaal kees ka ,et miks krt ei ole eestit paypal systeemis.......aga pärast avastasin endale imetoreda panga ......nagu yhispank =)
EU ülekanne 30 kr =)

Hansapangas vinguti ja pyyti mulle pähe määrida täis ylekannet ehk siis 400kr :S teenustasu ....kuigi hinnakirjas on olemas teine võimalus mida mulle lihtsalt ei lubatud kasutada :S .....Minu rahvusvaheliseid panga andmeid ka ei öeldud .....põhjuseks toodi ,et ei ole sellist võimalust mulle lihtsalt antud ja ei oma visa kaarti.....ühispangas ei ole mul ka nyyd visa kaarti aga kõike saan teha ilusti ilma selleta .

Jesper Kirjutas:Ei puuduta küll otseselt autosid, aga PayPal võiks ka ükskord Eesti maailmakaardilt üles leida.
Vasta
#12

Paar päeva olen üritanud otsida kohta Tartus, kus pakutaks autode põhja survepesu teenust, ühesõnaga pesulat tõstukiga. Kõige lähemal lahendusele oli tarbuse pesula, kus öeldi et veneajal oli tõstuk, kuid nüüd enam pole. Aga ikkagi on mul soov auto põhjalt puhtaks saada enne remonti viimist/minemist.

Ja loomulikult, nägu me kõik, tunnen ka mina puudust korralikust varuosade poest, kust ma saaksin oma sõidukile osta ka mõõtude või mõne muu infi abil mitte ainult mark aasta jne, ühesõnaga alternatiivosade pakumist tahaks.
Vasta
#13

Ma ei soovi olla isiklik aga teede ääres võiks olla korralikud veoauto parklad ,nagu Saksamaal.
Vasta
#14

PETSS Kirjutas:Ma ei soovi olla isiklik aga teede ääres võiks olla korralikud veoauto parklad ,nagu Saksamaal.
Tallinn-Narva mnt-l on sellised parklad täitsa olemas, aga kõigest paar tükki. Praegu käib seal tee ehitus ja loodetavasti tehakse selliseid kohti juurde. Näiteks kui viimati oli Narva mnt remont siis Valgejõe kanti tekkis üks selline parkla.
Vasta
#15

Säänseid ikka siinmail haruarwa,kus ennast mõsta (pesta)saab ja korralikult kõhu täis süüa, autot tankida ja mis peamine.et auto hommikuks ikse ühes tükis oleks.Minu teada säänsed kohad vaid Pärnu tee ääres Walgel ja Engel.Kuigi tollel wiimati nimetatul pandi mul tagawararatas tuuri.
Vasta
#16

Ei ole just rekkamees,aga sõidan 7 tonnisega eesti sisest (ekspediitor vedu) ja kui ametlikult sõita ja kettast lugu pidada,siis tõesti --parkla probleem suur.Ei jäta ju autot seisma Türi-Rapla vahelisel teel suvalises kohas(seal ainult üks mõistlik koht ,kus pausi pidada).Tänapäeval uus mood teeperved teha poole meetriseks ja ka kõrvale ilusad pooleteist meetrised kraavid.Asfaldilt mahaminek suht mõeldamatu.Parklate probleem tegelikult üsna suur.

Lugupidamisega Lune
Vasta
#17

minul on puudus meistrimehest, kes võtaks kätte ja teeks ise (veermiku)PUKSE. just sellist mõõtu ja sellise kujuga nagu vaja on. allegro veermikus on kõik sellised asjad nagu puksid hävinud ning hädasti oleks asendusi vaja. pukside mõõte ega muud sarnast leidnud ei ole. ka ei paku pukse varuosamüüjad (sest neil on, nagu eelnevalt mainitud, mingid kataloogid, mida lapatakse ja puudulik viitsimine/mõistus).

kujutan ette seda teenust sellisena, et viin oma auto meistrimehele vaadata (või veelgi parem, tuleb mingi vend kohvri või minivaniga), too mõõdab-uurib ja siis teeb mingi šablooni (näidise noh) Smile mida nii kaua viimistleb kuni perfektselt sobib. siis selle järgi teeb ta vormi, kuhu sisse saab igasugu keemia (eelkõige siis hiljem kummiks-plastiks tahenevaid) segusid valada ning vajadusel ka metalle-traate sisse panna kui vaja. see tähendab seda, et kohe kui sellist puksi jälle vaja, on olemas vorm ja kogemusega mees ning ma saan selle tellida. ja samuti saaks sedasi ju ka uuematele-levinumatele masinatele pukse teha. sama venna käest saaks ka mootoripatju (!!!) jms ...

veel on puudu personaalne teenindus. tavaliselt on töökojad tiheda graafikuga ning ei viitsita probleemi sisusse süveneda. oma mondeo käigukastiga olen tartus kaua hädas olnud, juba 3 kuud ei saa nad kasti korda. enam ma sinna ei lähe ka, sest kuigi garantii on kastile antud nende poolt (tegid kapremondi 10 000 eek eest), pole nad lõplikult kotermannist ikkagi lahti saanud, kuigi olen 5 korda sama jamaga seal käinud. iga kord hoiavad autot 5 päeva hoovi peal (selle ajaga unustavad ära, mis jama on), siis sõidavad 70 km proovisõitu ja ütlevad , et nagu oleks ok, aga nad ei saa päris hästi aru. ühesõnaga, siiber on sellest. kirjutan selle üldise viletsa teeninduskultuuri arvele ... ehk siis puudu on teenindajatest, kes on huvitatud asja kordasaamisest. (jutt on transremi meestest tartus tehase tn) --> sry, et natuke personaalseks läks, aga tõsiselt on kopp ees sellistest lõuapoolikutest.

terv

u.

Facebook @accelerista
Instagram @accelerista
www.accelerista.com
Vasta
#18

usku Kirjutas:(jutt on transremi meestest tartus tehase tn)

Nad põlema ei ole veel proovinud Su autot panna?

p,
arvas, et sellele kohale on juba piisavalt reklaami tehtud neti peal, aga vist ikkagi ei ole...
Vasta
#19

Ma jätkaks ikka LKW teemat,bensukates haruarva saada 24W pirne ja muud atripuutikat veokatele.Samas Swennsonis Saksamaast rääkimatta saadaval igat sorti asju ,mis teel katki võivad minna(suunatuleklaasid,peeglid jne).Tean siinmail ainult 3kohta kus säänseid asju müügil on ,üks Rakwere ringtee ääres ,toine Kernu ligidal ja väga imelik koht Siimustis.jKui keegi teab veel säänseid kohti andke teada.
Vasta
#20

pppp Kirjutas:
usku Kirjutas:(jutt on transremi meestest tartus tehase tn)

Nad põlema ei ole veel proovinud Su autot panna?

p,
arvas, et sellele kohale on juba piisavalt reklaami tehtud neti peal, aga vist ikkagi ei ole...

isa pani aja, ma läksin ainult autole järgi (ja sellest ajast on mul see nuhtlus kaelas)
... ja põlema proovisid ka panna Big Grin sest lasid kollektorile VÄGA PALJU õli peale ja kui ma koju sõitsin siis see tossas nagu põleks ... hea et leeki üles ei võtnud. pesin poole tee peal mingi aknapesu vahendiga seda õli seal Smile - ei julgenud sõita, äkki süttib.

u.
/kuigi transrem andis garantii, ei lähe ma sinna enam tagasi/

Facebook @accelerista
Instagram @accelerista
www.accelerista.com
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne