VÕRR kiiremax
#1

tahax sis asjale kiirust juurde saada.......segu ja sade on paigas aga ikka venib aint 30 km/h
Vasta
#2

30 km/h on natsa vähe tipp-kiiruseks. Mis seisukorras (sõidukorras) silinder, kolb ja rõngad on? Äkki mootor lihtsalt tiba hõre....Rolleyes

Aeateivaski on sygiseks mädand, ku sital ajal raiud (Torma)
Vasta
#3

need peax korralikud olema....mittte perfektsed aga...
Vasta
#4

timmi segukruviga pöördeid! v muuda midagi ülekandes

Pakun liivapritsi teenust, madalsurve pritsimine. Hind kokkuleppel!
Info: 58454535 (Tartu/Tartumaa) ; email: agent.x.007@gmail.com
Vasta
#5

segukruvi sai tena pool paeva napitud.......ega paremax ikka midagi ei lainud...kohapeal nagu poordeid olex aga soites on poorded vega maas.........ja sellest kruvist ka kasu pole....
Vasta
#6

Mis mõttes pöörded maas? Lihtsalt rohkem ei lähe või tuleb selline imelik plärin sisse?
Vasta
#7

Kui segukruvi täiesti sisse keerad peab mootor välja surema ja kui sureb siis keera natuke tagasi, samas kui segukruvi on väga kõrgetele tuuridele timmitud peab külmalt käivitades harilikult teda lahti poole keerama.

Ja keera ikka seda alumist Wink
Vasta
#8

hääl muutub jh kui jouan teiskiirusele.....kruviga on kyll nii et kui teitsa sisse keeran sis sureb velja aga ta mul praegut seal veel mingi pool poordu tagasi keeratud...ja ikka ei lahe edasi.....
Vasta
#9

Siis võib olla viga õhupuhastajas kas ta on väga-väga umbes või lahti tehes jääb nö pooleldi kinni.

Kasu on ka kontaktivahe puhastamisel, mina puhastasin küüneviiliga aga saab ka 5-sendilisega ja muidugi ka spetsiaalse viiliga.
Vasta
#10

Kui düüs liiga suur siis võib see ka mõjutada, eriti kui seda puhastada vasktraadi asemel hoopis terastraadiga.
Vasta
#11

mina puhastasin kopikaga... sealt jääb sellist hõbedast puru sinna peale mis annab hea effekti asjale! Wink

Pakun liivapritsi teenust, madalsurve pritsimine. Hind kokkuleppel!
Info: 58454535 (Tartu/Tartumaa) ; email: agent.x.007@gmail.com
Vasta
#12

õhupuhastaja sai vahepeal taiesti maha voetud...ja lahti ja puhtax tehtud....ega see roostes olndki ja düüs ei tohix puuritud olla minumeelest ikka normaalne.....mis sa (Martti) motled et dyys on umbes we....ei nu sis ei peax niiiigipalju liikuma....kontaktid said just era vahetatud ja puhastatud....aga imelik on see et ennem kui oli teine leegikas mis korralikult silndrile ei istunud ja seetottu valjemat haalt tegi lax 35km/h aga siin alevis hakkas rafas molisema et nii ikka ei saa et liiga vali....vahetasin sis leekari era...(sealt sai tahm velja pexdud niipalju kui seda oli) ja rafas rahul aga mina mitte....veider on ka see et rohkem suitsu ajab velja leekari ja summari vahelt kui leekarist....ehk on hoopis summar umbne...olen kuulnud et leekarid jeevad umbsex aga kas summarid ka sis weSad
Vasta
#13

Sumbutaja võib ka jah umbe minna, eriti kui sul on veel sõel ka sees.

Aga kui palju sa üldse õli bensiini sisse segad???
Vasta
#14

söelade kohta ei tea.....ju omme vaatab ja kruvib selle alt era. oli panen 100ml 5l bena kohta.....
Vasta
#15

taavi95 Kirjutas:õhupuhastaja sai vahepeal taiesti maha voetud...ja lahti ja puhtax tehtud....ega see roostes olndki ja düüs ei tohix puuritud olla minumeelest ikka normaalne.....mis sa (Martti) motled et dyys on umbes we....ei nu sis ei peax niiiigipalju liikuma....kontaktid said just era vahetatud ja puhastatud....aga imelik on see et ennem kui oli teine leegikas mis korralikult silndrile ei istunud ja seetottu valjemat haalt tegi lax 35km/h aga siin alevis hakkas rafas molisema et nii ikka ei saa et liiga vali....vahetasin sis leekari era...(sealt sai tahm velja pexdud niipalju kui seda oli) ja rafas rahul aga mina mitte....veider on ka see et rohkem suitsu ajab velja leekari ja summari vahelt kui leekarist....ehk on hoopis summar umbne...olen kuulnud et leekarid jeevad umbsex aga kas summarid ka sis weSad
Mitte umbes vaid lihtsalt liiga suureks kulunud puhastamisega, seepärast saab liiga palju kätte ja hakkabki \"teist häält\" tegema.
Vasta
#16

\"kätte saamist\" saab ju reguleerida segukruviga, ma ei usu, et see düüs nüüd nii ära on kulutatud.
Vasta
#17

asi võib kah süüdes olla ja vaata ,kas sul gaasi siiber tuleb täitsa ülesse välja.

miks osta kalleid plassmass junne kui vana venetehnika ka kohale veab?
Vasta
#18

w2rk Kirjutas:\"kätte saamist\" saab ju reguleerida segukruviga, ma ei usu, et see düüs nüüd nii ära on kulutatud.
Mul oli düüs kulunud ja isegi kui segukruvi kruvikeerajaga kinni keerata siis välja ei surnud ka. Mida rohkem kinni keerata seda kiiremini sõitis, aga kui mootor juba ära oli jahtunud siis enam käima ei läinud.
Vasta
#19

ma kunagi lihvisi kaane madalamaks sai pandud üliõhuke tihend rõngaid juurde pandud ..hääl oli nagu zetil sõita sain ca 300meetert ja see oli kõik ,aga need meetrid

rahvusvahelist vedude kaugsõidu raskeveoki juht
Vasta
#20

aga kui ka düüse kruvi on liiga kinni siis ei ole joudu kiirust juurde panna ning ei liigu kah asti..
aga kas su võrril joudu on??? veab korralikult..?
keera düüse kruvi umbes tapselt 2 ringi välja ning proovi.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne