Vene värk ja selle ühilduvus euroga
#1

Sõiduvahendiks on \'69 aasta Voshod, mis muidu tore masin on, kuid kohe kutsub mõningaid detaile mugavamate vastu ümber vahetama... Pisiasjadega saan ilusti hakkama, aga tema rattaid vaadates on lugu paha... Ei ole mõtet väsinud kodaratest neid kõverakesi pingutama hakata, arvestades peale kõige muu ka nende kaalu... Kui leian ilusad ja kaasaegsed(omadusteltWink rattad, ei ole mul ka rahast kahju... küsimus aga tekib selles, et... kuskohast on üldse võimalik siklile velgi saada? kas ainult börsist/soovist tikutulega otsida või on kohe mõni vastav pood olemas? Kui keegi teab, siis soovitagu, oleksin väga tänulik! Teine küsimus tekib seoses transmissiooniga - kui ma nüüd panen uued rattad alla, kas Nõukogude süsteemiga kettülekannet jms annab kaasaegse ratta külge aretada ikka ilma, et peaks midagi kapitaalselt ümber ehitama? Elementaarsest viisakusest pole kunagi läinud teise mehe bike\'i v muu asja kallale nüüd vaatama ka, et kuidas tal ikka täpselt käib see asi... Need on minu mured.. tahaks oma sikli kevadeks rivvi saada - palun aidake.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne