Teema on suletud

KLEEPSUD JA LAUSED AUTODE PEAL
#41

Viljandis liigub õppeauto, millel kiri \" Õpi minuga\" ja M2140 südamliku kirjaga \" Ämma kingitus \".
#42

hmm...täna siis viljandist tulles mäo ristil nägin vana 3 seeria bmw`d millel oli kirri, SORRY, enam kiiremini ei saa
#43

OFFICIAL trouble maker,
Võta must kinni,
Here comes trouble,
Big Grin

...ne meshai mehhanizmu rabotat.
#44

1.6sel Sierral:\"2 fast 4 you\".
Kuid kuidagi ei saanud eest minema Toungue
#45

Kunagi sõitis Tallinnas ringi üks puksiirauto millel kiri \"Your Crash, My Cash!\".

Ühel natuke väsinud olemisega Opel Rekordil oli tagaaknal
Aga mulle sinu auto ka
EI MEELDI!

Vana Saab 99 pakiruumi luugi vasakul serval SAAB ja paremal EI SAA.

Oma väga uljas nooruseas Pühajärve Beachpartyl, üliheas korras ja väga hea väljanägemisega Sierra XR4X4, katuseluugi küljes kaks ehtsat kempsumusi (potipump), esiklaasi ülaservas valge teibiga \"PERSEVENNAD\" ning tagaklaasil \"HOMOKARI\". Vaatamata sellele, et Beachparty ajal seal piirkonnas alati väga tugev kontroll on piirdus meie politseiga suhtlemine sõbraliku lehvitamise ja naeratustega.

Connecting technologies
#46

Järva-Jaani Tuletõrjemuuseumi eksponaadil, A. Le. Coq reklaam-tuletõrjeautol Mercedes Benz (1973) hellitusnimi \"Janu Juku\", saunaautol Bedford (1968) hellitusnimi \"Sauna Leili\" ja kümblustünnile kinnitame õige pea kirje hellitusnimega \"Tünni Teele\".
#47

Vana Skoda küna tagaaknal oli

Fuck you
Škoda is black
#48


Päris hea topic. Loe ja itsita.

Vastan, sest just täna nägin Tallinnas Kesk-Ameerika tänavas mingi auto tagaaknal kirja

\"hoia pikivahet... RAISK\" vms.

ja siis Tartus VW Golfi tagumise numbrimärgi hoidjal, seal kus tavaliselt mõne teenindusfirma kontaktid

\"if you can read this, then you are too damn close!\"

www.platepie.com - autonumbritest meil ja mujal
#49

Eile nägin Sõpruse pst-l W124 kerega mersut. Tollel olid tagaaknapeal liiklusmärgilaadsed kleepsud. Üks oli hoiatusmärk nokamütsiga ja teine märk keelas tissi katsuda. Kah omaette huvitav.
#50

Minu OPEL OMEGAL on
OPELAAS
1888 Me aitame meelsasti
Radiolinja parkimiskleeps
Gemini
Ja see on kõik.
#51

muuseumipapa Kirjutas:Järva-Jaani Tuletõrjemuuseumi eksponaadil, A. Le. Coq reklaam-tuletõrjeautol Mercedes Benz (1973) hellitusnimi \"Janu Juku\", saunaautol Bedford (1968) hellitusnimi \"Sauna Leili\" ja kümblustünnile kinnitame õige pea kirje hellitusnimega \"Tünni Teele\".
Ja lisaks on ZIL-157 hellitusnimi "Esmeralda"
#52

IF YOU CAN READ THIS, TURN ME OVER

G20, BJ40, SMV14, 524td, 750il,
P1800S, C303
#53

Toyota LandCruiseri klubi kokkutulekul

G20, BJ40, SMV14, 524td, 750il,
P1800S, C303
#54

Eile nägin TTÜ parklas vana Kadetti, millel kiri "Inseneriks ei sünnita" või midagi taolist.
#55

Soomest toodud ВАЗ tüüpi autodel: Lujaa Laatua: Lada
Vabatõlge - Kõva Kvaliteet: Žiguli.
#56

Ühel kolmesel bemmil oli kiri ´sorry diisel´
#57

Minu esimese Žiguli tagaaknal oli kleeps "Kohtumispaik RockSummer".
Kleeps oli pandud kenasti akna alla serva ja ülevaatusel ikka noriti et
piirab taha vaadet.

1985 Lada 1300 SL
#58

ühel mossel peaks tallinnas olema tagaaknal nike kleeps ning juure +10 heppa

mingil väiksel autol on umbes selline tekst: Aga kui mina kunagi suureks saan, söidan teist köigist mööda
#59

Kiri ühe Sierra tagaotsal: Don´t drink water, fish fuck in it!
Ja paar venekeelset:
ühe Nissan Primera peal: Экипажу требуется стюардесса.
ühe logu valge Žiguli peal: Машину сторожит клоп-спидоносец!
(viimase tõlgin ära ka: Autot valvab aidsikandja lutikas)
Ja muidugi üsna levinud "Tanke ei pesta", sama ka vene keeles. Enamasti sõrmega tolmu- või porikihi sisse kraabitud, aga olen näinud ka kleepse.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
#60

Ühel peugeot partneril oli kirjas:pesukott,karuott,sitakott
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne