delta k2igu probleem
#1

Probleem on siis selline deltal ei ole 1 k2iku kas probleem voib olla selles et kas 1 k2igu hammaks on kulunud voi on kuidagi lahti 1 kaik laheb vahel sisse ja kui on sees siis loob kohe jalle valja.

olen tanulik iga abistava kommentaari eest
Vasta
#2

kas keegi saaks aidata heeeeeeelp plz some1
Vasta
#3

kas käsi v jalgkäigud?

Pakun liivapritsi teenust, madalsurve pritsimine. Hind kokkuleppel!
Info: 58454535 (Tartu/Tartumaa) ; email: agent.x.007@gmail.com
Vasta
#4

jalakaigud
Vasta
#5

see, kas on jala või käsikäigud ei oma mingit tähtsust. asi võib olla käigukahvlites või hammakates...
Vasta
#6

Tõenäoliselt on hammasratta hambad väga kulunud või käigukast valesti paika reguleeritud. võta lahti ja vaata.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#7

OK tanan abi eest
Vasta
#8

hammasrattad lasta kalasaba kujulisteks... Toungue , a kui see ka enam ei aita siis tleb välja vahetada! Smile

Pakun liivapritsi teenust, madalsurve pritsimine. Hind kokkuleppel!
Info: 58454535 (Tartu/Tartumaa) ; email: agent.x.007@gmail.com
Vasta
#9

agent007 Kirjutas:hammasrattad lasta kalasaba kujulisteks... Toungue , a kui see ka enam ei aita siis tleb välja vahetada! Smile

Kodustes tingimustes ilma spetsiaalsete tööpinkideta ei ole mõeldav hammasrattaid teha või paranada.

Hävinud hammasratas tuleb reeglina vahetada - Delta kui üli-masselvinud isendi korral ei ole mõttekas lasta uus hammasratas teha või vana taastada - tükke ja varuosadoonoreid liigub külluses. Nt selliste haruldaste isendite nagu AM-600, Krasnõi Oktjabr jt korral on mõeldav juba detaile taastada või asendada, kuna neid pole tõesti saada.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#10

ma arvan et ostan uued hammasrattad siis ma arvan et need ei tohiks palju maksta voi mis
Vasta
#11

arvan et, viga kahvlites.Või delta nn \"tüüpveas\" käigukasti vedrus!
Vasta
#12

Ma soovitaks sul ennem mootori laiali lammutada, ja veenduda, et hammakas ikka kulunud on, ennem kui uue ostad. Nagu eelmises postis mainitud, võib viga ka vedrus olla - mul omal oli alles hiljuti 2.käiguga sama jura...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne