Tulge sünnipäevale!
#1

Austatud kaasfoorumlased! Kuna Järva-Jaani Vanaautode Varjupaigal saabub 1. sünnipäev, siis tekkis mõte seda väikselt ja vaikselt veidi tähistada.
I plaan siis selline, et koguneme laupäeval, 18. juunil kell 12.00-ks Sämi´le (Tallinn-Peterburi maantee ääres Lääne-Virumaal), haagime sabasse TA-6 ja jätkame sõitu varjupaiga poole.
II plaan on selline: koguneme laupäeval, 18. juunil kell 12.00-ks Järva-Jaani, varjupaika ja sõidame kolonnis Pikeverre - ära tooma MPC-1-52. Järgnev on mõlema plaani puhul ühesugune : teeme varjupaigas veidi tööd. Näiteks valmistame ette pinna TA tüüpi sõidukite rivile ning paigutame nad. Üritame parendada ehk mõne isendi väljanägemist, pumpame kumme ja paigaldame detaile. (Seepärast haara kaasa oma tööriistakast!)
Edasi võiks ehk veidi mõne isendiga sõitu proovida : näiteks VPL 149, Zil 157, Gaz 67 jne.
Õhtu eeli võiks pugeda autosauna ja kümblustünni. Lootust on näha kinobussis nõukogudeaegset tsiviilkaitsefilmi, mille karbil märge \"salajane\" kui ka muid linateoseid, kus vanad sõidukid liiklevad.
NB! Lilli ja kingitusi pole vaja tuua, selle asemel haarake kaasa just niipalju söögi ja joogipoolist, kui ise ära tarbite.

I PS: See, kas rakendub I või II plaan, selgub homme.
II PS : Valmis igasuguseks täiendavaks infoks.
Vasta
#2

No mina olen 98% tulija ja koos kaameraga.Ainult viina ma seekord es (vist) ei võta..
Vasta
#3

Kui keegi hea tallinnlane mind kaa peale korjab oleksin kaa vbolla tulija...
tööriista...kui midagi vaja on andke teada vaatan kas on olemas ja arvestage et ma alles 14.
Vasta
#4

olen ka tulija, anna kindlasti teada milline plaan käiku läheb...üsna huvitav päev peaks tulema nagu ma aru saan...Toungue
Vasta
#5

No nii! Kasutaja TAR´i abiga on kokkulepe Sämi TA 6 omanikuga olemas ja seega rakendub varjupaiga sünnipäeva I variant, ehk siis :

Koguneme laupäeval, 18. juunil kell 12.00-ks Sämi´le (Tallinn-Peterburi maantee ääres Lääne-Virumaal), haagime sabasse TA-6 ja jätkame sõitu varjupaiga poole.
Seejärel teeme varjupaigas veidi tööd. Näiteks valmistame ette pinna TA tüüpi sõidukite rivile ning paigutame nad. Üritame parendada ehk mõne isendi väljanägemist, pumpame kumme ja paigaldame detaile. (Seepärast haara kaasa oma tööriistakast!)
Edasi võiks ehk veidi mõne isendiga sõitu proovida : näiteks VPL 149, Zil 157, Gaz 67 jne.
Õhtu eeli võiks pugeda autosauna ja kümblustünni. Lootust on näha kinobussis nõukogudeaegset tsiviilkaitsefilmi, mille karbil märge \"salajane\" kui ka muid linateoseid, kus vanad sõidukid liiklevad.
NB! Lilli ja kingitusi pole vaja tuua, selle asemel haarake kaasa just niipalju söögi ja joogipoolist, kui ise ära tarbite.
Kohtumiseni!
Vasta
#6

Ja Sämist tulekul on varuks väike üllatus, mida näete siis.
Vasta
#7

Tuleks kah hea meelega! Paraku pean vist seekordsest üritusest kahetsusega loobuma ,kuna mul toopäev juba tükk aega üks teine asi plaanis (Pole seotud minu huvialadega ,kuid sobimatu on sellest nüüd ka ära öelda.). Eks ta ole ,et suvisel ajal on graafik niigi tihe (11.06 oli Maanteemuuseumi avamine ,peale jaanipäeva aga vanasõidukite suursõit ja siis tahaksin küll Järva-Jaani välja sõita.).

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#8

Ega keegi Tartust autoga sinna ei lähe?
Vasta
#9

Loodan, et saab jälle TARi auto peale Smile
tööd ka ei karda, pigem ootan, et saaks tööd teha, kuna see on liiga postiivne töö Toungue


EDIT: kas ei oleks võimalik teha 2 päevane. Täiskasvanud rahvas hakkab ju vist napsitama ? Et siis hommikul saaks ka veel mingit tööd teha kui jääb poolikuks ?

Lihtsalt tagasihoidlik idee Rolleyes


Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#10

Kui keegi Pärnust sinna läeb ja autos vaba koht, oleks vb. kindlasti tulija. Kas üritus on ika 1 päevaline, niiet õhtul iga roju oma koju? Mudu mul järgmine pääv Harku regatt...
Vasta
#11

Kas varjupaiga heinamaal telkida saab?
Kui jah, siis oleksin samuti kinnaste, tööriistade ja kingitustega tulija. Ning mahutaks sinnasuunal (tagasi mitte) Mersu tagaistmele veel 2 tallinnast transporti vajavat vanatehnikahuvilist kodanikku Smile
Vasta
#12

Arvan, et märksa eksootilisem oleks ööbida mõnes vanas bussis, autos või haagissuvilas ... Aga need peab iga öömaja soovija ise päeva jooksul endale ette valmistama, kuna see teenuse liik alles mõtte tasandil ja käivitamata. Usun, et vanatehnikahuviline ei sea erilisi mugavustingimusi ette kui öömajaks pakutakse näiteks Ikarus-Lux, Zil 157, Kavz 685, Ta 6-1 või nõukaaegne haagissuvila.
Kahepäevase kokkutuleku teeb veidi keeruliseks asjaolu, et pühapäeval kell 12.00 on meil külas üks grupp. Aga mine tea võib-olla on külastajatel põnevgi jälgida, kuidas varjupaik elab?! Otsustame kohapeal. Kohtumiseni!
Vasta
#13

Mul tulid muud asjad vahele ja jätan kahjuks seekord tulematta. Ehk järgmine kord...

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#14

Nii kurpSad Sunnitud homme iseenda ja oma pere kolimisega tegelema. Oopis vahvam oleks old vaikselt õlut lasta ja kambas mutikaid kruttida.

loll on loll olla.
Vasta
#15

IIIFFFAR Kirjutas:Nii kurpSad Sunnitud homme iseenda ja oma pere kolimisega tegelema. Oopis vahvam oleks old vaikselt õlut lasta ja kambas mutikaid kruttida.

eks neid kogunemisi tuleb seal veel.
nüüd ise magama, et puhanud peaga mutreid-polte keerata Smile

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#16

Sai kohal käidud ja mulle asi meeldis.Tollest asjast ka lühidalt 26 juunil TV3 saates STOPP.
Vasta
#17

Väike ülevaade sellest, millest te ilma jäite, kes Te ei käinud Smile

piltide kvaliteet selline kuna coppermine on segane programm minujaoks Sad

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#18

Head foorumikaaslased! (Eriti need, kes varjupaiga sünnipäeval käisid. Ja eriliselt need, kes Sämi TA 6 finantseerimises osalesid) SUURED TÄNUD TEILE KÕIGILE! Oli meeldiv päev. (Ja kaunis öögi!) Sai kingitusi vastu võetud, sai tutvust tehtud, sai tööd tehtud, sai koos kurvastatudki kui tank omad veed ja õlid segamini lasi, sai targemakski - kas näiteks teadsite, et masuudiga hea roostes polte-murtreid lahti võtta?! Sai Suursõidu kohta mõtteid mõlgutatud ja edasisi plaane peetud. Aga mis vast kõige tähtsam - sai tunnetatud, et ühiselt ettevõetud teod annavad jõudu, seovad \"rauahaigust\" põdejaid ning meil on koos tore olla. Peatse kohtumiseni Suursõidul!
Vasta
#19

Tänud kutsumast ja tänud toreda päeva eest!
Laupäev läbi minu silmade: http://www.wax.pri.ee/sami_ta6/
Vasta
#20

Tore ja meeldejääv üritus oli! Kahju ,et endal ei olnud seekord võimalik algusest peale osaleda. Aga sellised kokkusaamised võiks tõesti traditsiooniliseks muuta!

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne