No Uhti RÄÄGI jätkub siin!!!!
#41

see on siis see kit C ??

palju ma oma ladat üldse utiliseerida saaks selle tarbeks...

kui mootor ja käigukas ära võtta siis pole nagu ülejäänuga absoluutselt mitte midagi teha?

ma just mõtlen et need teljed ja veljed..


emexisse ehk...
kahju teisest.. kunagi sai ju sellega alustatud sõitmist
Vasta
#42

keegi kuskil mainis veel alumiinium kere
palju see võitu annab, vist kaalu mõjutab..

ja palju rahakotti sööb

racetech.ee lehelt ei leia nagu üles
Vasta
#43

Ma ikka mõtlen mootorivaliku peale... Näiteks Fiat Uno turbol on stokina üle 100 hj (1.3 mootor, uskumatu!). See on ju juba loomult imeväike mootor ja pealegi on Fiat Sigulli Juppide Sõber.

Selliseid väikeseid tigedaid näiteid on ju veel.
Vasta
#44

Minu EF on ka ju Fiat 1,6 millele panin peale zigulli karpa ja minek on väga hea juba praegu, kui veel kõik ei toimi nagu peaksWink

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#45

Kuskil varemalt küsisin Uhtilt orienteeruvat Hj/kg suhet mõne V8 350 CID mootoriga EF kohta. Võrdluseks tõi Uhti ka LADA mootoriga versiooni oma Smile

Tsitaat:Milline Estfield 350cid kaalu ja HP suhe.

See suhe on 2kg/1HP, kui ikka mootor korralikult teha ja tasakaalustada.

Aga LADAl on see suhe 3/1. Igati OK.

Tegu on ilmselt teatud orienteeruva infoga, aga näitajad on tegelikult päris muljetavaldavad. 2 - 3 kg ja ühe hobujõu kohta (ilmselt on juttu meil ikka tühikaalust, nagu tavaliselt ka autoajakirjades artiklites) on auto kohta igati kiiduväärne, samas mille võib kokku sättida alates u. 100 K EEK eest ja street legal auto (!!!), tema võimekus on ikka üsna märkimisväärne.

Asja magusam pool on ka see, et ka LADA tehnika on kasutuskõlblik (väike tühikaal autol) saavutamaks üsnagi kiiret minekut ning Lada juppe ju laialt saaada ning olemuselt lihtne.

Tsitaat:Hind on nii: 73 tonniga saad omale raam+plastosad +teljed +muud vidinad

Hinna sees pole mootor + käigukast + kellad + elekter+ veel mõned pisikesed vidinad.

Presenti ei tohiks olla raske aretad, sest Ühispanga härra tegi ise ona EF-ile katuse.

Ja mingit konksu pole ka ARK-iga, kui sa ikka oled asjad meilt ostnud ja ülemuse heakskiidu saanudWink
Vasta
#46

Eelmine postitus läks üsna pikaks ning teen veel ühe Smile

Küsimus: vaatasin selle http://www.racetech.ee/a/kits.htm

lehelt KIT B ja KIT C komplektsuse vahet.
Esimese hind (Kit B) 3950 EURO ja teise hind (Kit C) 4930 EURO

Hinnavahe Ca. 1000 EUR ehk kui võtta ümmargune 15,7 EUR kursiks, siis u. 15 000 EEK hinnavahe.

Mis siis on antud versioonide komplektsuse vahe?

Mina lugesin oma nõrga inglise keelega, et --> Kit C on siis Kit B + pidurisüst koos peapumbaga, pedaalistik, istmed, alumiiniumist bensupaak, põrandaplaat, alum. kerepaneelid veel. Vist veel mõned vidinad.

Uhti, ole hea ja paranda mind Smile

Lõppu lisaksin veel, et kindlasti on tehtud igasugused tugevus- ja väändearvutused jne. Aga kui osta Kit B, kas osad paneelid (v.a. põrand) võib legaalselt ise valmistada klaasplastist vms., või on tehnilised normid juba üsna paigas ning isetegevus on lubatud siiski minimaalselt?

Muidugi ka see pidurite asi jne.

Loodan, et sa ei pahanda pideva pärimise üle, ehk soovivad peale minu ka teised foorumi lugejad kasulikku informatsiooni ammutada Smile
Vasta
#47


Tsitaat:keegi kuskil mainis veel alumiinium kere

Sellega on lugu nii, et raha läheb raamile poole rohkem, aga võitu küll ei saa. Tavaline raam kaalub 100 kg

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#48


Tsitaat:Mina lugesin oma nõrga inglise keelega, et --> Kit C on siis Kit B + pidurisüst koos peapumbaga, pedaalistik, istmed, alumiiniumist bensupaak, põrandaplaat, alum. kerepaneelid veel. Vist veel mõned vidinad

Nii ongi, aga kõige mõistlikum on võtta omale A või B ja siis ehitada ja nokitseda ise kõik muu külge. Kui ainult viitsimist on, sest aega läheb siis rohkem. Aga samas saad raha kokku hoida ja teha ehk ilusama ja meelepärasema auto omale.

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#49

Tekkis küsimus, et kaua Westfield sellist nime kannatab? Kas see kuidagi kaubamärgi kaitse alla ei lähe? Või on Estfield ainult selline nn. käibenimetus?

Cobra kloonidel kakeldakse juba kerekuju pärast kohtus.

Aspelund

Vasta
#50

Westfield on ju ka kloon Super 7 -ist. Ja pealegi ei puutu meie nende klientidesse, sest Super 7 ja Westfield on ikka ropult kallid - minu arvates. Ja seal on kadunud see iseehitamise mõnu:rull

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#51

Vat küsimus ongi selles, et millal Westfield leiab, et Racetechi kordi odavamad liikurid on otsene oht nende tuludele, pealekauba sarnase nimega...siis ei pruugi kohtuasi kaugel olla.

Aspelund
Vasta
#52

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Aspelund
Vat küsimus ongi selles, et millal Westfield leiab, et Racetechi kordi odavamad liikurid on otsene oht nende tuludele, pealekauba sarnase nimega...siis ei pruugi kohtuasi kaugel olla.

Aspelund

Autorikaitse on uue ajastu prohvetlus, aga oletan, et siin on tegemist sellega, millised on käibed. Nõude aluseks on kahju, ehk kahju peab olema reaalne.

Kujutan ette, et reaalset kahju saaks Westfield, kui Estfieldi ja Westfieldi müüakse kõrvuti ning mõnigi (hästi paljud kliendid) ostavad hulga -hulga odavama Estfieldi. Samuti ei tohi olla kaup eksitav - logod jm.

Autorikaitse ja kaubamärgid on omaette mahukas teema, ei ole kursis ka nii väga Smile
Vasta
#53

Ja muide - see, et meie autod ESTfieldid on, ei kajastu mujal, kui kodulehel ja rahva suus, sest peale regamist ARKis on need autod OMAVALMISTATUD :eureka

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#54

Siiski-siiski. Võidusõidutehnika AS on hoolsasti Estfieldi kaubamärgi registreerinud, selgub -> siit. Patendiameti kodulehel http://www.epa.ee/ on üsna kenasti kaubamärkide ja tööstusdisainilahendustega seonduv lahti seletatud.
Vasta
#55

No vot! Aga ilmselt on vaidluse aluseks see, kui hiljem regadki auto ESTfieldina, aga mul on ta ju omaehitatud ja nimetu sellineBig Grin

Samas ei tea ka, millepärast see vaidlus võiks tekkida Westfieldi ja ESTfieldi vahel:??? Ja ei tunne muret ka eriti - mina tegin oma jao tõesti iseToungue

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#56

selline ta siis on see V8:


[Pilt: aav.sized.jpg]

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#57

[quote]Niimoodi kirjutas: Uhti
selline ta siis on see V8:

Ikka õige kitsas kets sellisel elukal taga? Kas isegi ebamugav pole selles mõttes sõita?

100km/h lapatsi põhja vajutades vist ainult kärsatab?

Kuidas V8 sound on?
Vasta
#58

Kusjuures ei pea just suured rattad olema - sellised on just õiges mõõdus.

Hääl on autol küll täitsa vägev ja mootor on ikka väga ilus.

Loodetavasti hakkab peatselt ka hästi edasi astuma:duh

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#59

Kui odavalt raami saaks osta? Kas need jutud 20Keek-ist on tõsi?
Vasta
#60

Kit A


(Starter - chassis and GRP kit)

Price
1920 EURO
Requires a Lada donor vehicle for drive train and axles +
aluminium body panels + wiring, piping, ancillaries, trim, etc

includes

Complete steel chassis powder painted, including
suspension and engine brackets, front bulkhead and
footwell panels, rear steel bulkhead, steel transmission
tunnel sides, rear wing supports, rear suspension side
panels (c12).
Set of front wishbones (4) (c211, c212)
Set of rear trailing arms (4) + axle brackets (c221, c223).
Panhard rod (c222).
6 piece fibreglass body panel set ready for priming (b111-
b114).

No umbes nii see raami hind ju tuleb, kui sa midagi muud juurde ei soovi, aga soovitan siiski plastikosad ka ostaWink
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne