IZ JUPITER 2K<-->probleemid ja küsimused
#1
Question 

tegin selle teema, et oleks kõik iz jup 2 asjad siin koos(seda soovitas zten00Wink)
Vasta
#2

kus on Tallinnas sellist motopoodi, kust võib saada iz´i juppe?
nimelt on vaja seda vedru, mis hoiab käigukangi keskasendis.
selle vedru pildi leiate http://www.pilt.ee/photo/477532/10192634/ , aga naq teate on pilt.ee server rohkem maas kui ülevalToungue
Vasta
#3

karukoobaz Kirjutas:kus on Tallinnas sellist motopoodi, kust võib saada iz´i juppe?

Kloostrimetsa ja Tondi. Kontaktandmed on siit foorumist läbi käinud, otsing abiks.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#4

otsingust ei leidnud adresid, a kloostimetsa sain mujalt teada-kloostrimetsa tee 56a 11913.
a paluks tondi adret?
ja kas on veel?(uurisin, et mingid peaks olema veerenni tänaval ja paldiski maanteel) -paluks täpseid aadresse, kui keegi teab! aitähh

plaanis vist sellel nädalavahetusel tallinna minna ja veic oma iz´ile juppe osta.
a kas keegi teab kus poes on SELLIST vedru müüa?on keegi kuskil näinud?mul on see katkiSad(a mina ei lõhkundSmile, oli ostes juba katkiToungue)
Vasta
#5

karukoobaz Kirjutas:otsingust ei leidnud adresid, a kloostimetsa sain mujalt teada-kloostrimetsa tee 56a 11913.

Kuidas ei leidnud?

http://forum.automoto.ee/showthread.php?...9#pid93069

(pane foorumi otsingus sisusse \"tondi\" ja kasutajanimeks \"valdo\")

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#6

nüüd leidsin-tondi motopood on tondi 44
a kas on veel motopoode tallinas kus on iz´ile sobivaid juppe?
ja ikka tahaks teada, kas keegi teab kust SEDA käigukangi vedru saab?
Vasta
#7

karukoobaz Kirjutas:... kust SEDA käigukangi vedru saab?

Kui ükski poodidest ei oska aidata, siis sellise lihtsa asja keerab vedrutraadist ise ka. Rakiste tegemise vaev (veidike metalli- ja puutööd).

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#8

a poes keegi sda näint pole? mul paps mõtles kaa et saab ise teha, a praegult proovib keevitada, a see jääb siish liiga pehme vicToungue
oleks hea kui saaks poest uue(või ka kasut., peaasi et toimiks), a kui ei siish tleb vic jah väänata.
Vasta
#9

ma oln poesh igatsugu vedrusid näint
a mai tea kash need on jusht sellised naq shinuoma, ja
miksh sa arvad ldse et k6ik teavad mis vedrud poodids müügil on, v6ta oma vedru poodi kaasa siish näät ise kas on selline v6i mitte,
ja veerenni tänaval ple enam motopoodi
Vasta
#10

stretch Kirjutas:ma oln poesh igatsugu vedrusid näint
a mai tea kash need on jusht sellised naq shinuoma, ja
miksh sa arvad ldse et k6ik teavad mis vedrud poodids müügil on, v6ta oma vedru poodi kaasa siish näät ise kas on selline v6i mitte,
ja veerenni tänaval ple enam motopoodi

Stretch purjus oled vää??RolleyesRolleyesRolleyes

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#11

unimüts Kirjutas:Stretch purjus oled vää??RolleyesRolleyesRolleyes
Sama purjus kui karukoobazWink
Vasta
#12

a paldiski maanteel on mingi pood w?
paluks veel poodide adresid!?Smiletallinnas
Vasta
#13

ma kaineToungue
Vasta
#14

ja kas autoturult võib kaa tsiklite juppe saada? SEALT JUPI POOLT?
Vasta
#15

käisin pealinnas ja sain igast head kraami-süütepooli, selle käigukangi vedru, staatori harjad!

a nüüd selline küs., et kui palju peab uuel kolvirõngal paisumismaad olema silindris? (1mm???) rohkem/vähem?
Vasta
#16

A. Palu raamatust : Kui kolvil on näiteks kolm rõngast, siis peab ülemisel rõngal lukupilu olema 0,4 . ... 0,45 mm, keskmisel 0,3 ja alumisel 0,2 mm.
Vasta
#17

mul 2 rõngast, järelikuli siish peaks ülemisel olema 0,4...0,45 ja alumisel 0,3!?
ega seal mingit muutust ple, naq et alumine 0,2 mitte 0,3?
Vasta
#18

PALUN kiiret abi!
kust on pärit izi mootoris NEED 2 kummirõngast?
Vasta
#19

to karukoobas Palun tee kahte asja
1. Kirjuta korralikult ei ole vaja üleliigseid tähti, sama kehtib kirjamärkide kohta!!!

2. Muretse kiiremas korras endale jupiter 2 raamat. Mis kummirõngaid sa taga ajad. Joonistelt kohe oleks see väljaloetav.
Jupiteri kohta on palju raamatuid ka internetis üleval. Seega peaksid kerge vaevaga leidma.


Kõige suurem abi on http://www.google.com See on lihtsalt väike soovitus.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta
#20

ok siis, ma sain 1 hea lingi, kus on igast vene rataste joonised(mootor, elektrisüsteem, raam)!

kas keegi oskab veel soovitada mingeid lehti, kus vene tsikleid?(joonised)!

a miks mõned räägivad et üksi pole võimalik mootori remonti teha(mootor maha/peale, sidur lahti jne)?-ma sain küll täiesti üksi väga edukalt hakkama!Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne