mure k750m- iga
#1

tere kõik foorumlased!

küsimus k750mi kohta!

Kuidas pidi käib kolb kepsu otsa, kas on mingit märki vaja järgida või kuidas?tal mingit noolt peal ei ole, mis näitaks suunda. Ning tahaks teada kuidas rõngad kolvi peal ära jagada, ma mõtlen et kuidas lukupilud paigutuvad.
Kel ise kogemust sellega oleks tore kui saaksite aidata!

Ette tänades!
Vasta
#2

vahet ei ole mis pidi...jaga pildud paika pane peale..kolb mõlemalt poolt ühesugune samuti silinder --sai ise ka eelmine suvi selle üle arutletud aga leidsin minagi et vahet pole ja rääkisid kogend emmivennad ise ka.. edu siis.
Vasta
#3

Geenius Kirjutas:...jaga  pildud paika pane peale..kolb mõlemalt poolt ühesugune 

Mina küll ei saanud kahjuks aru, mida Sa öelda tahtsid. Äkki muudad oma väljenduse arusaadavamaks.

Kui nüüd kolvist rääkida, kas K750 kolvil rõngaõnarustes tihvte pole, mis rõngaluku asukoha üheselt fikseeriksid? Minu arvates ei saa tihvtide olemasolul pilude jagamise probleemi ju tekkida?

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#4

mingeid tihvte k ega m kolvil küll nüüd pole, need rohkem nigu kahetaktiliste teema aga sa pane rõngad nii, et pilud jääksid üksteisest võimalikult kaugele.

militaarmootorrattur
Vasta
#5

Emmi kolvil rõngaste fikseerimise difte pole rõngad paigaldatakse kolvi vähemkoormatud küljele-lukupilud malelaua asetusega.

2 Gaz 67, 2Gaz 69A, Bobeda M20, Moskvits 401, Gaz 51,K-750,Dnepr Mt9,K-650
Vasta
#6

ma mõtlesin sellega seda ..et pilud paika>pilud kohakuti ei jääks ...vastas pooltele ..ja sellega-kolb mõlemalt poolt ühesugune>mõtlesin seda et kolvil rõnga fikseerimis thte pole -et nagu põhimõtteliselt vahet pole....vabandust-ega minust ei saagi erti aru-püüan järgmine kord detailsemalt
Vasta
#7

jälgi ka seda, et kolvil ja sõrmel peab olema ühesugune värvikombinatsioon. Kolvi sees nt punane või must täpp ja samamoodi on ka kolvi sõrmel seespool väike värvilaik. Kui paned nt musta kolvi ja punase kolvisõrme siis pole ühest remondimõõdust.

Otsin eboniidist Iž-350 signaali ja M72 signaali cm-01 cm-02, militaar M72 kuuluvaid kanistreid, kanistri raame, kohvreid ja nende raame. dektarjovi relvakinnitus jalgasid ...
Vasta
#8

Ma uurisin ka korra 750-se kolbe ja kahtlustan, et peaksid need paigaldama nii, et põhjal olevad mõõdu numbrid jääksid mootori esiotsa poole kepsust. Kahtlus tekib sellepärast, et numbrid paiknevad sõrme avaga risti, tavaliselt on need sama suunalised ja siis lisaks ka veel nool mis märgib suunda.
Vasta
#9

minuarust M ja K750 oli ükspuha mispidi kolvid sisse läksid. Aga dnepril on suund oluline !

Võin ka eksida !

Otsin eboniidist Iž-350 signaali ja M72 signaali cm-01 cm-02, militaar M72 kuuluvaid kanistreid, kanistri raame, kohvreid ja nende raame. dektarjovi relvakinnitus jalgasid ...
Vasta
#10

Nelja taktilisel ei ole vahet aga parem on äramärkida kumba pidi, sest kui paned teist pidi siis ei ole see eriti hea sest kasutatud silindris on kolb omale tee siise kulutanud ja kulub vähem, kui teistpidi siis hakkab ta endale teed kulutama ja mootor kulub kiiremini alguses- ma ei oska seda nii hästi seletada.
Vasta
#11

jaga ring kolmeks
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne