Teema on suletud

võlglane ja autolõhkuja Kuldar Pihu
#1

see mees kauples mult yhe opeli järelmaksu peale ja maksis yhe viiendiku sisse ära.siis kui oli järgmise kuu makse vaja maksta kadus mees ära,pika otsimise ja kodupostkasti kirjade jätmisre peale võttis ühendust tema ema,tuli kohale ja ütles et võtmed on siin ja et vii auto minema,küsimuse peale et mis siis nyyd viga :öeldi et ma olla neile peees mootriga auto müünud.ja nemad selle eest ei kavatse maksta.damed auto käis just myygi eel ülevaatusel kust järeldub et asi oli korras.vihje peale et äkki olete ise mootori kotti ajanud hakkas see alkohooliku larfiga tädi prõõkama....kole.nyyd ei jää muud üle kui tõdeda et tegu on selliste inimestega kellele ei tohi ilmselt võlga anda ja ka järemaksu myya.
isiklikult tellin nyyd mootorile ekspertiisi ja asi läheb kohtusse,lepingus oli mul kirjas auto seisukord ja minu võit on suht kindel.aint et mõru on see et nii palju aega läheb enne kui neilt petturitelt raha kätte saab
#2

Sellega võiks teema ka ammendatuks lugeda. Kui pealkirjas mainitud isikul on soov vastulauseks, siis saatku mulle privaatsõnum ja avaldame selle siinsamas, muude diskussioonide jaoks on teema suletud.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne