Invakäru

(11-05-2013, 09:56 AM)hillar2 Kirjutas:  
(11-05-2013, 08:08 AM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Tere!
Kui kedagi huvitab siis on mul ka üks invaauto kang üle. Võibolla istub mõne ZAZ-i külge. Samuti on mul kasutuses kandilise invakäru kapotid. Üks siis lausa "käiamaja" katuseks..... Kui kellegil asju hädasti vaja olen nõus väikese tasu eest loovutama.

T.
Kuidas siis vihmaga hakkad väljakäiku kasutama?

Naljamees....Big Grin
Tegelt aga tõesti on asi kasutatud käia ja mootori kaitseks:

http://static2.nagi.ee/i/p/891/53/22288298dc698b_l.jpg

http://static2.nagi.ee/i/p/891/53/22288300702162_l.jpg
Vasta

sorry Sad lugesin, et käimamaja...
Aga ühel tuttaval on kandiline invaauto, vist oli presentkatusega, mis on säilinud. Tahtis panna ATV veermiku alla, et siis hea poes käia ja mine tea, äkki ka linna parema õlle järgi. Kas keegi on sellise ratsi ära teinud?
Vasta

Kohatud sellist.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Ma ostsin endale maja millega sain kaasa kolmerattalise invaauto jäänused millest oli 2 umbes 25 aastast haava puud läbi kasvanud. Kahjuks oli ainult tühi paljas kere ühes tükis, aga olen mõnigaid juppe juba igasugustest nurgatagustest leidnud. Plaan nüüd alesolevat säilitada ja võimalikult palju komplekteerida. Sai juba kere puu seest välja lõigatud. Kaks pilti kui kere veel puu ümber oli.
[Pilt: attachment.php?aid=43134]
[Pilt: attachment.php?aid=43135]
Vasta

Ütleme austalt, ei ole just kõige keerukama "kerega" automobiil, seega selle taastamine ei tohiks erilisi probleeme valmistada. Puudu tuleb just nips asjakestest, mida nüüdseks on äärmiselt keerukas omastada.
Minu poolt palju edu ja jaksu!

Siim
Vasta

Raudteekeele valdajatele üks (vähemalt minu jaoks) huvitav video NL limusiinide ja sandikärude ajaloost.
http://www.youtube.com/watch?v=ejZ2c82KB...28D0F04A85
Muu hulgas tehakse katse invakäru käsitsi pöörata nagu filmis "Operatsioon "Õ"". "Ja invalid! Ne šumi!" Smile
Huvipakkuv oli minu jaoks väide(kui ma ikka õigesti aru sain) et "muhk" sapikas loodigi algselt invakäruks, mitte laiatarbesõidukiks. Oli vaja IŽ-i mootoriga "sandi-zimmile" kobedam asendus ehitada, mis ei lärmaks ega laguneks nii hullusti.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

Jäi silma:

http://www.okidoki.ee/item/3037332/
Vasta

Tuleb seda vaadates lapsepõlv meelde.Ma olin 12aastat vana kui isa mulle
10 ne vene rubla eest sellise ostis.Esimene päris oma auto.Rändas hiljem
kuhugi Viru Nigula kanti.Smile
Vasta

Tere
Olen Kaspar ja olen taastamas üht ümara kerega 4 rattalist invakäru.
Mure, siis selline, et puudu on 3 ilukilpi ja katuseraam. Tent on mul olemas. Kas keegi saab mind aidata??
Samas võib pakkuda kõiki juppe. Mul on tegelikult 4 kere, millest ühe tahan võimalikult originaaliks taastada. Teised ootavad mu pensionipõlve.

Samas on mul üle 4 velge ja 4 ilukilpi kandilisele invakale. Mõlemad on täitsa uued.

Kas kellelgil on aimu mitut erinevat ilukilpi kasutati ümara kerega invakal? Mul on olemas 3 erinevat. Ühed, siis sellised nagu maanteemuhul ,lihtsalt rummud kaetud, ja teised 2 on peaaegu ühesugused, aga see kõrgem osa on erinev.(raske seletada üritan pildid teha).
Vasta

Tere invaliidid! Sattusin ka üle pika aja vaatama-uurima, mis invamaailmas vahepeal juhtunud on ja ennnäe...uusi ehitajaid jälle juurde pritsinud Toungue Minulgi valmib neljarattaline ´´Shurik`` ja järjekorda ootavad paar hullus seisundis kolmerattalist. Kui kellelgi on juppide puudus, siis andke julgesti teada, sest mul ka mõningad asjad jäävad lihtsalt üle ja seega kasutuseta. Ja nii siis EDASI seltsimehed invaliidid Big Grin

Tuult ja Päikest...  Cool
Vasta

Kui on soovi täiendada või alustada oma invakollektsiooni, on mul pakkuda pooleliolev projekt, mis vaid ootab ärategijat. Ise tegin juba asjaga algust, kuid aja- ja ruumipuudus said saatuslikuks ning targem oleks projekt edasi anda kui roostetama jätta. Kui tärkas huvi, võta ühendust, saame kaubale.(huvi korral saan saata ka pilte)

(mootor töötab, varujuppe hulgaliselt kaasa. Kahjuks ei ole autol dokumente)
Vasta

(09-11-2014, 21:21 PM)Indrekreskov Kirjutas:  Kui on soovi täiendada või alustada oma invakollektsiooni, on mul pakkuda pooleliolev projekt, mis vaid ootab ärategijat. Ise tegin juba asjaga algust, kuid aja- ja ruumipuudus said saatuslikuks ning targem oleks projekt edasi anda kui roostetama jätta. Kui tärkas huvi, võta ühendust, saame kaubale.(huvi korral saan  saata ka pilte)

(mootor töötab, varujuppe hulgaliselt kaasa. Kahjuks ei ole autol dokumente)
Tere!


Oleks huvi masina vastu.


Urmet
Vasta

Tere!
Kui auto alles, siis postita või saada mulle pilte.
Terv, Jaanus

Tuult ja Päikest...  Cool
Vasta

       

Tuult ja Päikest...  Cool
Vasta

(09-11-2014, 21:21 PM)Indrekreskov Kirjutas:  Kui on soovi täiendada või alustada oma invakollektsiooni, on mul pakkuda pooleliolev projekt, mis vaid ootab ärategijat. Ise tegin juba asjaga algust, kuid aja- ja ruumipuudus said saatuslikuks ning targem oleks projekt edasi anda kui roostetama jätta. Kui tärkas huvi, võta ühendust, saame kaubale.(huvi korral saan  saata ka pilte)

(mootor töötab, varujuppe hulgaliselt kaasa. Kahjuks ei ole autol dokumente)

Tere kas masin alles? ja mis aasta mudel? Tänud
Vasta

Üks räbal ümar invaliidikas müügis...

https://www.ss.lv/msg/ru/transport/cars/...aogfc.html
Vasta

See Sul ju mingi Zigulli müügikuulutus Big Grin

Tuult ja Päikest...  Cool
Vasta

Jah ma mingiaeg märkasin et selle Läti lehega on selline naliSmile Kui kuulutus maha võetakse siis pannakse teine kuulutus sama lingi alla.
Vasta

(20-09-2017, 20:25 PM)Taaviw126 Kirjutas:  Jah ma mingiaeg märkasin et selle Läti lehega on selline naliSmile Kui kuulutus maha võetakse siis pannakse teine kuulutus sama lingi alla.

Big Grin Big Grin Big Grin

Tuult ja Päikest...  Cool
Vasta

Näe - http://www.auto24.ee/used/2377058 , leedu sepad tahavad ka juba enne lõunat rikkaks saada!
Loodetavasti see kuulutus ei hakka moonduma...

   

Igaks juhuks panin sealt pildi pihta. Cool
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne