Speyer´i tehnikamuuseum
#1

Viibisin ennem Jaanipäeva tööasjus kaks nädalat Saksamaal Frankfurt´ist ca 100km lõuna pool ning külastasin ka lähistel asunud Speyer´i tehnikamuuseumi.
Kola oli loomulikult rohkem kui ma pildistada jõudsin ja ilm oli nii palav, et ühe koha peal pikalt seista ei kannatanud (ca 35 kraadi).

http://www.album.ee/?o=316872762

Nagu näha, siis on omapoolse panuse muuseumi sisutusse teinud ka Ford, mis on iseenesest väga tore, sest Fordi vanemad mudelid on päris vahvad.
Paaril pildil on näha ka üks roheline kupee Consul/Granada, milline oli 90-ndate päris algul ka meie perekonnas (´77 vms), kuid kuna minus polnud noore ea tõttu tehnikahuvi veel tärganud, siis müüdi see auto kahjuks maha.

Väga lahe väljapanek oli loomulikult kunagi Lufthansa kasutuses olnud ja miljoneid kilomeetreid lennanud suur Boeing, mis oli paarikümne meetri kõrgusele postide otsa tõstetud ja kuhu sai sisse minna ja ka tiiva peal kõndida. Vähe kõvemini trampides hakkas kogu lennuk päris tugevalt õõtsuma, nii palju kui näha oli, toetub see lennuk vaid oma rattapüstmikele.

Connecting technologies
Vasta
#2

Tahtsin just tekitada uue teema, koos piltidega Sinsheimi tehnikamuuseumist. (D, maantee A6, Hockenheimi! ja Heilbronni vahel)
Üritus iseenesest suhteliselt noor, 90 te algusest, kuid väljapanek oli võimsam, minu füüsilisest vastupidavusest. Klõpsutasin ka mõne pildi, kahjuks siiani väiksemaks konvertimata ja sorteerimata.

Aga soovitaks kõigile tehnikahuvilistele, vormelitest, ja väga korralikest mersu/RR/ferrari kollektsioonidest, Concordi ja TY-144ni...
Pilet 11 €rubla ja vaatamist rohkem kui päevaks.

aga ma luban, et...


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne