Kokkutulek 2005???
#1

Kas olen mina midagi väga maha maganud voi ei ole selleks aastaks mingit kokkusaamist planeeritud?
Ise küll kiire suve tottu organiseerimispoolega kaasa ei saa aidata aga kui vähegi voimalik siis kohale tuleks küll. Äkki teeks midagi lihtsat?

valts@tahaks taaskord nägusid näha

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#2

Teeks äkki sügise poole, näiteks septembri teisel nädalavahetusel, kuupäevad 10 ja 11? Suvel on kõikvõimalikke üritusi niigi jalaga segada.
Vasta
#3

kodanik oldmoped korraldab sel nädalavahetusel nostalgiapäevi... äkki ühendaks need kaks?

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#4

Põhimõtteliselt hea idee, aga kuidas seal kokkusaamiskohaga lood on? Sellel ajal üldse mitte haruldase lausvihma korral ei ole eriti lõbus kuskil muruplatsil ümber lõkke istuda Smile

Telgis ööbimine on ka selline nii-ja-naa asi, olenevalt ilmataadi tujudest võib seal ikka päris külm olla. Kas see sisemajutus on piisava mahutavusega, et kehva ilma korral kõiki soovijaid teenindada?

Nostalgiapäevade info on muidu siin: http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=12701 .
Vasta
#5

Ma arvan, et eelmise aasta sügisese kokkutuleku koht (Järva-Jaani) ja majutus (klubi) olid ideaalne. Kui õnnestuks see aasta ka asja samamoodi korraldada. Selline sügisene aeg (septemberi lõpp) oleks vast sobivam ka kuna suvel igalühel tegemist kuhjaga.

MB 260E W124
G3 GTI
Nissan Qash Ai-Ai
Vasta
#6

Eelneva kasutajaga 100% nõus.Suvega on kindlasti sääl varjupaigas ka muutusi toimund. Loodan ,et Tuvel ja Ivaril pole säänse mõtte wastu midagi.Eelmine kord jäi ju palju asju ka weel vaatamatta.Ehk õnnestub siis seekord olla üritusel lõpuni ja teeks väikse lõigu ka STOPP saatele.
Vasta
#7

Jesper Kirjutas:Teeks äkki sügise poole, näiteks septembri teisel nädalavahetusel, kuupäevad 10 ja 11?

Ise ka Unicmaniga sama meelt, et kas ei ole mõtekas see aasta automoto foorumi kokkutulek ühendada Haapsalu Nostalgiapäevadel toimuva Vana Tehnika kokkutulekuga sest tegu on väga paljus kattuva tehnika ja osalejatega.

Kõigile kokkutulekul osalejatele oma magamiskottidega on võimalik sisemajutus, olemas peo- ja privaatsed jutlemisruumid (kokku 600m2), temaatiline filmiprogramm, toitlustus jne jne
Vasta
#8

Siis saaks ka ju raudteejaamas ronge käija waatamas. Samas on aga JJ keset Eestit kõigil oleks enamwähem ühepalju tulla. Haapsalu üritus kindlasti kena aga arwestades kütuse hindasid jääks vist paljud lõuna poolt tulijad tulemata. See muidugi minu arwamus.Mina oleks küll osaleja 98 %.Palju osalustasu on?
Vasta
#9

Vana Tehnika kokkutuleku osalustasu saab olema umbes 150.-, mis sisaldab telkimisplatsi või magamiskohta sees reede õhtust pühapäeva lõunani, pakihoidu, reede õhtust pidu \"Tere tulemast seltsimehed\", koos nostalgiahõnguliste reedeõhtuste söökide ja jookidega ning laupäevase hommiukusöögiga ja laupäeval vaba pääsu kogu linnas toimuvatele Nostalgiapäevade üritustele, kontsertidele, näitustele ja muuseumitesse, soovi korral müügikoha vanakraamilaadal.
Vasta
#10

Kas osalustasu saab ka kohapeal maksta?Või enne.Mina paneks sel juhul 2 kohta kinni.
Vasta
#11

Osalustasu saab maksta kohapeal, hea oleks, kui kõik kindlad reedeõhtuks tulijad ennast võimaluse korral lihtsalt ennem ära registreeriksid, et saaks söögi ja joogi kogustega arvestada. Registreerimislehe avame internetis hiljemalt 1 september. Lisaks veel ka selline märkus, et mõelge läbi, kes oleks huvitatuid ürituse särkidest, vimplitest, klepsudest, embleemidest. Registreerimislehele tuleb ka nende tellimisvõimalus.

Oma ettepanekuid ja soove saab saata ka e-mailile hnp@hot.ee
Vasta
#12

Mulle küll meeldib see sümboolika idee.Aga kuidas siis jääb ?Kas nostalgiapäewad ja kokkutulek sõbralikult ühendatakse?Mina palun küll oma nimele 2 kohta koos ööbimisega kinni panna.
Vasta
#13

Osalustasu tuleb maksta ka siis kui meie ekipaaž ööbib näiteks hotellis?
Vasta
#14

Majutus ei maksa midagi, see raha läheb enamus peo, söökide, jookide esinejate jne kuludeks... Ja ausõna, keegi ei taha sellega rikkaks saada, kõik on ainult otseste kulude katmine
Vasta
#15

kuidas näeb majutus täpsemalt välja,kas on tegemist saaliga,kus kõik koos magavad või tubadega.kui tegemist ühis ruumiga,kas siis telgi panemine ruumis ka lubatud.mul nimelt üks liige alles 3-e kuune ja vajab väheke privaatsust,ööd aga juba külmad,nii et väljas ei mängi välja.
Vasta
#16

Sisemajutus on mõeldud samas hoones, kus toimub pidu, näitused jne. See on mõeldud alternatiivmajutusena neile kes ei taha või ei saa telke kasutada. Majutuseks eraldatakse vajadusel inimesele triibuline vatimadrats ja näidatakse ruumid, mida magamiseks kasutada võib ja siis igaüks vastavalt oma vajadusele teeb endale siis pesa, peale peo ametliku osa lõppu kasvõi näiteks lavale või laua alla . Kui telgi paigaldamine on võimalik siis võib tuppa ka telgi panna. Väga väikeste külaliste korral püüame leida neile võimalikult privaatse majutuskoha või ruumi. Hoonest ja ürituste paikadest järgmisel nädalal ka fotod ja kaart
Vasta
#17

Kuidas siis jääb ?Kas foorumi kokkutulek toimub ka siis Haapsalus koos nostalgiapäewadega?Või tuleb weel eraldi üritus?
Vasta
#18

Jääbki nüüd asi vist ära, sest otsustusvõime puudumine on Toungue
Äkki järgmine aasta paksu lumega "muuseumipapa" juures. Et soe saun keset külma talve ? Mis arvavad kodanikud?
Vasta
#19

Arvatavasti ka edaspidi ei hakka ametlikult automoto foorumi nime all toimuma mitte ühtegi kokkutulekut ega sündmust. AMF on lihtsalt sõltumatu foorum tehnikahuvilistele. Kõiksugused kokkusaamised on kasutajate enda asi ajada ja organiseerida.


See info on lihtsalt teadmiseks.
Vasta
#20

Regardman Kirjutas:Jääbki nüüd asi vist ära, sest otsustusvõime puudumine on Toungue
Äkki järgmine aasta paksu lumega "muuseumipapa" juures. Et soe saun keset külma talve ? Mis arvavad kodanikud?

Kui arvestatav seltskond teeb midagi (kas Järva-Jaanis või mujal) ning minu tihe päevakava ei ole sisustet parajasti muude juba äralubatud üritustega, siis olen alati käsi Smile

Aasta tagasi ma Järva-Jaani jõudsin, esimesele kokkutulekule Jänedal ja selle aasta septembris nostalgiapäevadele eeltoodud põhjusil kahjuks mitte. C'est la vie ehk elu on kompromisside ja äraütlemiste jada...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne