Mis auto see on?
#1

Täna koju kõndides keeras ühest tänavast välja selline auto . Mulle hakkas juba kaugelt silma et hakkab välja keerama ja haarasin kohe fotoka, vihma sadas ja see segas natuke pildistamist. Kere \"joon\" on ameerikalik aga auto tundub olevat siiski eurooplane. Väga kena auto igatahes.
Millega tegu?
Vasta
#2

Ford Taunus...
Vasta
#3

Opel Rekord
täpsustan: Opel Rekord C Coupe 1966-71

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#4

recordis ei ole ma kindel,commodore on kindlasti sellise kerega.
Vasta
#5

smolin Kirjutas:Opel Rekord
täpsustan: Opel Rekord C Coupe 1966-71

Jah, ja võib ka Commodore olla.Commodorel oli disaini erinevusi ja see paistab Rekordina. Mul endal oli samasugune Rekord 90nendate alul.

Just a man!
Vasta
#6

Ma eeldan, et tegu võibolla Ford Consul-iga
Kunagi jätsin ühe sellise ostmata ja nüüd otsin taga, et kust sellise saaks !
Vasta
#7

mul on kaks commodoret , üks on täpselt samasuguse kerega uksed on klaasi raamidega(ei välista,et paberites on viga) teise kere jooned on samad aga katus on nahaga kaetud ,uksed ilma klaasiraamita ja tagumised aknad avanevad keresse ka koos raamiga,nii et aknad avatult on autos lihtsalt üks suur auk.
Vasta
#8

Näita pilte ?!

janek555 Kirjutas:mul on kaks commodoret , üks on täpselt samasuguse kerega uksed on klaasi raamidega(ei välista,et paberites on viga) teise kere jooned on samad aga katus on nahaga kaetud ,uksed ilma klaasiraamita ja tagumised aknad avanevad keresse ka koos raamiga,nii et aknad avatult on autos lihtsalt üks suur auk.
Vasta
#9

Opel Rekord 1973
Vasta
#10

mis disaini erinevus neil siis on?pilte ei saa näidata,kuna arvutil pole mul usb-d ja ma ei tea kas oskaksingi neid üles panna.sorry pole arvuti inimene!(kuid küll ma arenen ja siis ka pildid kui kellelgi huvi on)
Vasta
#11

Pisut juttu sellest autost...

http://www.streetrace.org/foorum/viewtop...pel+rekord

ja siin pikemalt...

http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=1606

M 411 60.a.,M410 60.a.,M401 56.a.,M403 64.a.,
M 424 64.a.,M423 62.a.,GAZ M20 48.a.,Opel Kadett B 71.a.,
Vasta
#12

Ca. kuu aega tagasi nägi antud teema peategelane kapoti alt välja sedamoodi. Ehk kolmkomanull näikse ajalugu olevat.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne