Haapsalu Nostalgiapäevad 9-11 september
#21

mina seda faili lugeda ei oska,äkki keegi aitaks.avades avaneb mingi mõttetu märkide jada.
tänud ette.
Vasta
#22

janek555 Kirjutas:mina seda faili lugeda ei oska,äkki keegi aitaks.avades avaneb mingi mõttetu märkide jada.
tänud ette.

Installi tasuta Acrobat Reader, aadressilt www.adobe.com
Vasta
#23

kõigepealt suured tänud Waxile abi eest.nüüd siis küsimus selle varem mainitud regristreerimise ja sümboolika tellimise kohta,et kus ja kuidas see toimub?
Vasta
#24

Kas on keegi minemas laupäeva hommiku Tallinnast?
Koos oleks lõbusam 80-90km/h kruisida.
Lepiks sobiliku kella-aja ja kohtumispaigaks Laagri-Maxi.
Hetkel on minemas GAZ 21 (või GAZ 14, pole veel otsustanud)
Volvo P1800S (veel garaazis ja palju asju molekulideks)

G20, BJ40, SMV14, 524td, 750il,
P1800S, C303
Vasta
#25

Neile, kes ei tule reede õhtul on võimalik loomulikult ju osaleda kõikidel laupäevastel üritustel ja paraadil ja pühapäevasel täikal... aga seljuhul v astavalt vajadusele konkreetsetele üritustele tavalise publikupileti lunastamisega, samuti ei saa seljuhul osa organiseeritud toitlustusest ja samuti ei saa me garanteerida sisemajutuskohti, sest kes ees see ees. Aga loomulikult on ikkagi kõik oodatud ja teeme kõik meist sõltuva, et kõik külalised, sõltumata saabumisajast ennast hästi tunneksid.
Vasta
#26

Registreerimisega nüüd niimoodi, et palun kõigil reedestel saabujatel hiljemalt reede lõunaks endast teada anda nostalgiapäevade mailiaadressile hnp@hot.ee, või helistada reedel 10-15 telefonile 4733203 et teaks toidukogustega arvestada.

Toitlustamise puhul on tegu endise vaksali puhveti menüüga - makaronid vorstiga, muna majoneesiga, supp, juustusaiad, kiluleivad, viin jne. Osavõtutasus sisalduv Vana Tehnika Kokkutuleku delegaatide toitlustamine toimub reede õhtu, lauba hommik/lõuna/õhtu ja pühapäeva hommik.
Vasta
#27

Üks kadett b caravan tuleks samuti laupäeval. Kiirus 80..90 on ainult veidi kiire Big Grin.

suuga teen suure linna
Vasta
#28

oldmoped Kirjutas:Osalustasu saab maksta kohapeal, hea oleks, kui kõik kindlad reedeõhtuks tulijad ennast võimaluse korral lihtsalt ennem ära registreeriksid, et saaks söögi ja joogi kogustega arvestada. Registreerimislehe avame internetis hiljemalt 1 september. Lisaks veel ka selline märkus, et mõelge läbi, kes oleks huvitatuid ürituse särkidest, vimplitest, klepsudest, embleemidest. Registreerimislehele tuleb ka nende tellimisvõimalus.

Kuidas nende särkide, klepsude, vimplite ja embleemidega lood on? Tahaks äkki enne üritust nendega ennast/autot kaunistada Rolleyes
Vasta
#29

auto-fänn Kirjutas:Kas on keegi minemas laupäeva hommiku Tallinnast?
Koos oleks lõbusam 80-90km/h kruisida.
Lepiks sobiliku kella-aja ja kohtumispaigaks Laagri-Maxi.
Hetkel on minemas GAZ 21 (või GAZ 14, pole veel otsustanud)
Volvo P1800S (veel garaazis ja palju asju molekulideks)
Mõned muhuklubi muhud stardivad laupäeval kell 10.00 Laagri maksist. Aga jah 80-90km/h on kiire meie jaoks. 70-80 oleks ok.
Vasta
#30

Kui laupäeva hommikul kell 10 elu sees juba on, siis olen muhkudega mestis!

suuga teen suure linna
Vasta
#31

Kui ilm lubab ja ülevaatusel käidud, olen Viljandist IZ-49ga tulija. Laupäeval peaks ikka kohal olema, kui reedel ei peaks mingil põhjusel jõudma.


Vasta
#32

Mina ka reedel üksinda koos autoga tulija Tallinnast aga kuhu täpsemalt seal Haapsalus peaks siis kõigepealt maabuma?Ehk kus see VIKERO asub?Ööbimisvõimalust endale sooviks siseruumidesse.
Vasta
#33

Vikero on praegune SEE teater. Vaba ja Metsa tänava ristis,Krahviaia kõrval. Endal ka plaan reede õhtul 7 paiku Tallinnast minema hakata.
Vasta
#34

Nii masendav ja kurb kui see ka pole, ei suutnud ma eile otsad andnud roolikarpi uue vastu vahetada ning minu mosse jääb Haapsallu tulemata Sad Ise üritan ikka fotokaga kohal olla kui keegi mu homme õhtul peale võtaks Smile
Vasta
#35

kas keegi reede õhtul 19-20 vahel Tallinnast liikumas on? Kui nii hilja rohkem minejaid on, siis võiks kolonni teha.

M408-65, GAZ24-77, UAZ, RAF
http://www.garaaz.eu/
Vasta
#36

on plaanis ka minna
Vasta
#37

muidu oli üritus vägev ainult natuke laiali lagunenud.
Vasta
#38

Teatavatel iskilikel põhjustel (varem plaanit muu üritus) olin kohal vaid täna üpris vara hommikul.See,mida nägin,andis lootuse ja arvamuse,et edasi läks veel vingemaks.Ja tänu ühe kaasfoorumlase eelhoiatusele oli ka saabumine üritusele selle nime vääriline (kes teab,see aimab...Wink )
Vasta
#39

Mina ootasin enamat. Kell 11.30 tatsusime mööda Krahvi aeda ringi ja otsisime vanatehnikat taga aga mida polnud oli vanatehnika. SEE teatri juures mõni oli ja piletineiu rõõmsalt vastas, et õik läksid muuseumitesse. Sai siis oma 4 muhku sinna jäetud ja võrride poole seatud ning lõunatama mindud. Autosid hakkas vaikselt kogunema kella 14 paiku alles Sad
Rongkäigu kiirus oli liiga aeglane, see oli rohkem siduri lõhkumine (kepiga vanuridki läksid meist mööda)
Oli plaan ka homme minna Laadale aga tänane muutis seda ning homme jääb sõit Haapsalu minu poolt ära.
Vasta
#40

Mina käisin Haapsalus tagasihoidlikul moel lihtsalt vaatlemas ja tuleb tunnistada, et täitsa meeldis. Selline heas mõttes jopakas meeleolu valitses terves linnas.
Osalejaid oli raske ära tunda, sest enamus kohalikkegi nägid oma varustusega üsna nostalgilised välja. Ses mõttes oli valitud õige paik ja aastaaeg kui pole liigselt turiste.
Näitus oli imposante ja avaldas muljet. Raamatukogu oli pisut väikesemahuline, kui huvi on võin aidata omaltpoolt ridu täiendada.
Paraadide kiirustega on alati jama, küll on ühele kiire ja teisele aeglane, seekord olin õnneks liiklusvahendiga, millele selline paraadkiirus just kõige paremini sobis.

Tervitame korraldajaid ja soovime tarmukust tulevikuks, samuti sitkust ja jõudu!

Tõnu Piibur
5116265
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne