pilt.ee kummalised administreerimistavad
#1

unicman Kirjutas:http://www.pilt.ee/view/525036/

\"Teenus ajutiselt suletud serveri hooldustööde tõttu. Vabandame.\"

St ikka ja jälle Sad

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#2

valdo Kirjutas:
unicman Kirjutas:http://www.pilt.ee/view/525036/

\"Teenus ajutiselt suletud serveri hooldustööde tõttu. Vabandame.\"

St ikka ja jälle Sad
Hooldus pilt.ee-s on lihtsalt selline,et käiakse kasutajate kontodes ja kustutatakse oma suva järgi 1-6 kuud üleval olnud pilte! Mingi pilt.ee \"kokkuhoiupoliitika\"!? Väga häbematu nende poolt!
Minu arvamus asjast on lihtsalt selline.


Ma tegin pilt.ee-sse kasutaja eelmise aasta Novembris ja tänaseks ei avane 20% piltidest.

Oli natuke OT.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#3

EdR Kirjutas:Hooldus pilt.ee-s on lihtsalt selline,et käiakse kasutajate kontodes ja kustutatakse oma suva järgi 1-6 kuud üleval olnud pilte! Mingi pilt.ee \"kokkuhoiupoliitika\"!? Väga häbematu nende poolt!
Minu arvamus asjast on lihtsalt selline.

Ma tegin pilt.ee-sse kasutaja eelmise aasta Novembris ja tänaseks ei avane 20% piltidest.

Oli natuke OT.
Mul täpselt sama jama, kustuti lausa üks kasutaja ära mille all olid sellised pildid mida mul arvutis enam ei olnud(tehnilistel põhjustel kadunud), kui pärsin et miks nii tehti või miks ette ei teatatud pikemalt et oleks saanud pildid arvutisse tõmmata. Vastust pole tänaseni tulnud...
Vasta
#4

mina boikotin pilt.ee\'d juba pikemalt ja lisaks veel SONY tooteid kuna SONY piirab tarbijate oigusi liigselt, niioelda \"piraatluse valtimise\" all.

Just a man!
Vasta
#5

Kui tahate kvaliteetset teenust, makske! Tasuta teenuse kvaliteedi üle vingumine on mõttetu. Ma usun, et nad väga tahaks pakkuda kvaliteetset teenust, aga kui raha pole, siis palja tahtmisega ei tee midagi ära.

http://flickr.com/
Vasta
#6

Jesper Kirjutas:Kui tahate kvaliteetset teenust, makske!

Konkurents on suur ka tasuta teenustel ja mis puutub maksmisse siis SONY tooted on kallid ja tarbija õigused jubedalt piiratud.
Kui maksta, siis on vaja ka midagi vastu saada, kui niisama pakutakse, pole vaja jampsi pakkuda.

Tänapäeval muidugi viriseda pole vaja kuna saab alati oma raha ja tegemised mujale suunata, kus on parem.

Just a man!
Vasta
#7

parem pange oma pilte näiteks zone.ee- sse... lihtsamat asja ma ei tea..... kes kõvem tegija on, tehku omale ka pildikalerii... (tegelt seda pole raske teha).....
ja kes ise ei oska zone pilte panna, võin seda teenust tasuta pakkuda hea meelega..... saada mulle lihtsalt pildid ja oma zone.ee konto andmed... panen kiiresti kohe nad üles sinna.....
pilte võid saata mailile: matu.mega.001@mail.ee

Ma olen Amatöör [suure tähega] tsiklite alal, 90% minu postitustest on suht lapsikud...Toungue
Inimene õpib oma vigadest....
Vasta
#8

kalevpoeg Kirjutas:
Jesper Kirjutas:Kui tahate kvaliteetset teenust, makske!

Konkurents on suur ka tasuta teenustel ja mis puutub maksmisse siis SONY tooted on kallid ja tarbija õigused jubedalt piiratud.
Kui maksta, siis on vaja ka midagi vastu saada, kui niisama pakutakse, pole vaja jampsi pakkuda.

Tänapäeval muidugi viriseda pole vaja kuna saab alati oma raha ja tegemised mujale suunata, kus on parem.

Asi on selles, et pilt.ee puhul on sissetulekute ja väljaminekute suhe paigast ära - kuna kõik oma uduseid kassi-, koera-, ja kukepilte sinna sadade kaupa üles topivad, siis on vaja üsna palju ressursse nende kõigi hoidmiseks. Samas neil reklaamimüük vist eriti ei suju, igatahes mina pole seal reklaami märganud. Sellises olukorras võib mõnda aega mõne muu sissetuleku arvelt tegutseda, aga lõpmatuseni selline heategevus kesta ei saa.

Samas kui teha ülikiire ja igati kvaliteetne teenus ning küsida näiteks 30kr kuus, kui paljud teist oma pildid sinna viiks? Ma pakun, et võibolla 10-20 inimest tuleks kokku. Kõik armastavad ainult vinguda ja viriseda, ilmutades hämmastavat lühinägelikkust, mis puudutab kõige lihtsamat majanduslikku matemaatikat.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne