Mõista, mõista, mis see on ?!
#1

Selline asi asub siis Järva-Jaanis, \"muuseumipapa\" käes:
http://img101.imageshack.us/img101/6415/jaani0668xd.jpg

Asjamehed, selgitage, mind ja Tuvetki huvitab, millega tegu.
EOI numbreid ju ei olnud ?!

Vabandan pildi kvaliteedi pärast !
Vasta
#2

Kellegi \"nali\" 99,9%. Slaavi S © on O-ks tehtud. ESI oli täiesti olemas.

\"Samast ooperist\" asju on ennegi siin-seal nähtud Smile

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

Aga siis see on ikka väga korralikult tehtud, kuna isetegemise jälgi seal pole.
Vasta
#4

Regardman Kirjutas:Aga siis see on ikka väga korralikult tehtud, kuna isetegemise jälgi seal pole.

Kas Sa tagakülge oled vaadanud? Midagi peab reeglina siiski näha olema, eriti just nendes kohtades, kus \"C\" otsad vanasti olid ja kus nüüd O need kokku ringikujuliselt viib...

Esiküljel võidi keevitamiste, lihvimiste, pahtlitega vms asjadega jäljed küll kaotada...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#5

Tagakülge ma just mõtlesingi.
Vasta
#6

Kui kunagi tulen varjupaika, vaatan ise. Olen endiselt veendunud, et see on siiski \"ringimuditud\" ES-seeria numbrimärk.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#7

C -> O pinnimise võib igaüks, kel vasar vähegi käes seisab, läbi viia, oletan, et kogenud lukussepal on see 5 minuti töö kvaliteetselt ära teha, siis natuke liivapaberit ja vajaduse korral pahtlit ning tulemus praktiliselt vabrikukvaliteet.

Mul vedeles kunagi numbrimärk, mil meistri vasar märksa keerulisemaid muutusi läbi oli viinud ja sellest sai aru alles väga hoolikal ja tähelepanelikul vaatlemisel.
Vasta
#8

Olen eelpool kirjutajatega nõus. Kuid kas keegi oskab arvata, milleks seda oli vaja teha?
Vasta
#9

Nõukogude miilitsa mälu oli võrreldav haugi omaga- nii kolme sekundi lähedale. Ehk loodeti sel moel karistamatult sigatseda ja loodeti, et miilitsa-onu niikuinii ei mäleta välja antud numbrite tähekombinatsioone? Mäletan, et klassivennad muutsid oma tsiklite numbrimärkidel tähekombinatsioone hambapasta abil...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne