K: Mille uks?
#1

Leidsin lakapealt sellise ukse

[Pilt: im0005460cm.th.jpg]
[Pilt: im0005471fn.th.jpg]
[Pilt: im0005489yr.th.jpg]

Veel oli sellistüüpi Gaz 69 uks

[Pilt: im0005490gb.th.jpg]
Vasta
#2

tegu peaks olema gaz 69 parempoolse esi uksega mida on kohalikud guliibinid moderniseerinud.võimalik on see,et uks pärineb mõnest meie endise koduvabariigi arvukatest katseremondi tehastest kus paljudes, 69-tele, kõvakatuseid peale ehitati.kuid akende absurdsele paigutusele viidates arvan,et tegus siiski isetehtuga.
Vasta
#3

Gaz 69 uks on kõige alumisel pildil juu. Seepärast järeldangi et ülemistel piltidel pole 69 uks kuna kuju ja suurus on hoopis teine.
Vasta
#4

GAZ 69 parempoolne uks ongi hoopis teise kujuga ja märksa suurem kui vasakpoolne, rihol on tõenäoliselt õigus.
Vasta
#5

Alumisel pildil on 69 vasak uks, ülemistel parem. Nimelt olid Gazikul ju erinevad uksed, vasakul see väike trapetsikujuline ja selle kõrval oli tagavararatas. Parempoolne oli suurem ja ristkülikukujuline. Need on mõlemad 69 uksed aga keegi on neid väga roppude meetoditega \"praktilisemaks\" muutnud. Üleüldse olen näinud vaid üht kinniseks ehitatud 69-t, mis ei näinud väga rõve välja. Enamik \"kuute\" muudab muidu robustselt ilusa villise rõvedaks peletiseks.

GAZ69 on lapsest saati suur lemmik olnud mul. Nüüd on neil hinnad kahjuks laes, muidu soetaks ehk endalegiToungue
Vasta
#6

Ok. Aga ikkagi on jubeda kujuga need uksed, uks on sellise kujuga nagu oleks ta mõne veoauto oma.
Vasta
#7

zazik Kirjutas:Üleüldse olen näinud vaid üht kinniseks ehitatud 69-t, mis ei näinud väga rõve välja.
Aga GAZ-19?

[Pilt: GAZ19.jpg]
Vasta
#8

Jah, see 19 näeb täitsa hea välja tegelikult. Ja miilitsa kongid ka. Aga igasugused kohalikud aretised on ikka suht rõvedad.
Vasta
#9

GAZ 69 paremalt:
[Pilt: 69m12.gif]
GAZ 69 vasakult:
[Pilt: gaz69%202.jpg]
Üks levinumaid kõvakatusega GAZ 69-id oli \"loomaarsti villis\", mis kaunistatud siniste ristidega, tuuleklaasi kohal oli ka sinise ristiga lambike. Nägi päris hea välja. Ei mäleta, kas miilitsa sõidukid olid sama kerega. Kahjuks ei leidnud pilti.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne