M72 streigib
#1

Ladusin ise mootori kokku uutest juppidest.On ennegi mootoreid kokku pandud aga nüüd on mõistus m...dega triiki.Nimelt M72 parempoolne silinder ei taha töötada,võtab järgi ainult pööretel.Olen vahetanud karpad,küünlad, juhtmed,uus süütejagaja.Säde jookseb ja kütus peaks ka tulema aga ei tööta. Klapid peavad ideaalselt on kontrollitud.Mõtlesin nukkvõlli vahetuse peale.See on ka uus.Rohkem ei oska midagi ette võtta.Suvi on läbi ja sõita polegi saanud.Kui keegi oskab siis aidake palun.Ette tänud.

ZAZ965A 1968
Vasta
#2

\"Klapid peavad\" tähendab, et mõõtsid survet või kontrollisid klappe? Kui ei ole mõõtnud, siis mõõda (mõlemis silindris). Ma arvan, et asi siiski kuskilt lekib, kuna siis madalatel pööretel ei ole piisavalt survet. Kui surved samad, siis töötab katse-eksituse meetod. Tõsta ümber karpa, küünal jne.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#3

Kompressiooni sai mõõdetud autode mõõtjaga.Kui vändast lõid siisnäitas 6,on seda palju või vähe.Mõlemad ühtmoodi.Karpasid olen omavahel vahetanud,samuti küünlaid .Ikka ei käi.

ZAZ965A 1968
Vasta
#4

Mina kahtlustaks bensiini pealevoolu. Paremasse silindrisse läheb pikem voolik, kui bensiini paagis vähevõitu (st paak ei ole silmini) ja kraani filter ka veidi umbes, siis ta kipub mõnikord nii tegema, et surve jääb lahjaks. Ei tundu loogiline, aga on juhtunud. Ja kindlasti peab sellisel katsetamisel aku ja laadimine viimase peal olema, minu K tegi viletsa genekaga lausa imetempe, ka sinu poolt kirjeldatud sümptomid ei olnud võõrad.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne