Vanatehnika lustisõit teisipäeval, 20.09 kell 1900
#1

Viies Vanatehnika Lustisõit toimub teisipäeval, 20. septembril. Marsruudiks Nõmme turg - Saue mõis.

Algus, nagu ikka 1900 Nõmme turu parklas. Sealt sõidame 1930 paiku parempöördega välja, mööda Ehitajate teed kuni \"tipi ringini\", kust teeme vasakpöörde Akadeemia teele. Seda mööda jõuame Kadaka tee ristmikuni, millelt keerame vasakule, Kadaka teele. Mööda Kadaka teed jõuame Kadaka puiesteeni, seda mööda omakorda Pärnu maanteele, sooritame pärast raudteeülesõitu parempöörde ning sõidame mööda maanteed Saueni.

Liikumine Saue sees nõuab veel täpsustamist, aga loodetavasti saame hakkama põhimõtte \"järgne eessõitjale\" järgi Smile

Kohapeal toimub ekskursioon mõisas ning muud huvitavat.

Kuna talv pole enam mägede taga, on tegemist selle aasta viimase Lustisõiduga.
Vasta
#2

Jesper Kirjutas:Liikumine Saue sees nõuab veel täpsustamist, aga loodetavasti saame hakkama põhimõtte \"järgne eessõitjale\" järgi Smile
Pakuks välja, et kõige mõttekam oleks Sauele sisse keerata mitte esimesest, teisest ega kolmandast pöördest, vaid minna edasi mööda ringteed ja keerata Sauele sisse Tõkke tänavalt enne Saue viadukti. Sealt sõita uhkelt läbi Saue uusrajoonide trassil Tõkke-VanaKeila mnt-Pärnasalu-Ladva-Kuuseheki otse Saue keskusesse(jaama juurde) välja, sealt parempööre Tule tänavale ja sealt siis Pärnasalu tänava ristist vasakule Saue mõisa juurde. Nii saaks ka sauekatele uhket vanaauto kolonni näidata.
Saue kaart mõisa kodukalt:
[Pilt: saue_kaart_s.jpg]
Vasta
#3

Nooh, kumb variant siis jääb? Saue uusrajoonid \"in or out\" ?? Smile

Ja paljud siis üldse \"hooaja pidulikule lõpetamisele\" tulemas on?
Minu vanake on igal juhul juba selle sündmuse puhuks ehitud...Smile
Vasta
#4

Otsustasime, et sõidame Sauelt läbi nii nagu P. Veski seda soovitas. Marsruudikaardid antakse loomulikult kaasa.

Korralduslikust poolest veel niipalju, et pimeduse varasemat saabumist arvestades stardime seekord veidi enne 19.30.

Üleeilseid kurbi sündmusi arvestades teen ettepaneku kinnitada sõidukitele ka mustad lindid ning mitte kasutada tähelepanu tõmbamiseks helisignaali.

Loodan rohket osavõttu.
Vasta
#5

Püüame raadiokuulajate tähelepanu ka võita: peale 16.00 peaks KUKU raadiost tulema pisike lugu vanatehnikast ja mede muredest. Eks teeme seal ka tänasele kruiisile pisut promo.
Vasta
#6

Mis mured meil siis on? Smile ?
Vasta
#7

Näiteks üks pisimure on see, et Toompealt vaadates ei ole mingit vanatehnikat olemas. Puudub peamine, s.t. seadus, mis sätestaks ja reglementeeriks jne. kogu uunikumide problemaatikaga seonduva. Et nii lihtne ongi.



Vasta
#8

Kas see siia ka ilmub ? http://audioarhiiv.kolhoos.ee/
Vasta
#9

Ei ilmu, saadet \"Saade\" ei salvestata arhiivi. Samuti nagu ka \"Raadioentsoklüpeedia\", mõlemast igatahes kahju.
Vasta
#10

To mr. Tasku: Mis siin ikka niiväga reglementeerida..?

Põhimure, mis mind häirib, on see, et auto eest, millega ma aastas sõidan alla 10 tuhande kilomeetri; mida ma hoian kinnises garaazhis ja ise olen rullnoka east väljas, maksan ma kindlustust pea sama palju kui mõni tunduvalt noorem oma igapäevaselt kasutuses oleva BMW eest....
Vasta
#11

Ekspromt värk ja aega olematud minutit. KUKU plaanis äkki veelkord asi ette võtta ja pikem saade teha.
Õhtul igastahes kohtume.
Vasta
#12

Päris kosutav oli näha korralikult hooldatud vanatehnikat. Eriti meeldisid mosse 408 ja vana Volga. Läksin ise natuke valel ajal poodi, mõtlesin, et
tulen veidi enne poolt kaheksat tagasi, siis, kui kõik korraga Nõmme turu parklasse kogunenud, magasin stardi maha. Jõudu vanaautohuvilistele!
Vasta
#13

Rõõm oli näha, et hoolimata sombusest ilmast oli palju osavõtjaid. Suur tänu kõigile!

Järgmine Lustisõit toimub kevadel. Kohtumiseni!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne