Mis mootorattale kuulub see tagadiffer ning ratas
#1

Ostsin üleeile emmi ja sellel taga selline imeliku korpuse kujuga differ, olen oma 8 emmi omanud ja sellist pole varem kohand. Võrdluseks panin ka tavalise difri pildi. Ratas samuti algul arvasin et tegu IZ 49 rattaga kuid võrdlemisel selgus et pole.
Pildid www.pilt.ee/Gaz-67

2 Gaz 67, 2Gaz 69A, Bobeda M20, Moskvits 401, Gaz 51,K-750,Dnepr Mt9,K-650
Vasta
#2

Kuus polti, mis paiknevad ringjoonel 60 kraadi tagant, viivad mõtte BMW- (EMW)-R-35 peale. Keskosa on küll veidi imelik, seega ma veidi kahtlen R-35-le kuulumist.

Äkki on midagi muud BMWst? R-12 ei ole ta kindlalt, aga R-2 ja muud haruldased margid ei ole esimese pauguga välistet...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

arvan et see ratas on planeta spordi oma
Vasta
#4


Olen ka kohanud ühel vanemal Dnepril sellist reduktorit. Ilmselt mingitel vanematel mudelitel oli selline.
Vasta
#5

valdo Kirjutas:Kuus polti, mis paiknevad ringjoonel 60 kraadi tagant, viivad mõtte BMW- (EMW)-R-35 peale...

R35-le ei kuulu kohe kindlasti, BMW reduktor kinnitub raamile nendesamuste poltidega perimeetril, mitte aga keskelt, nagu antud pildil. Aga ei välista teisi mudeleid?


Vasta
#6

Kui juba arvamiseks on läinud siis selge see, et reduktor on tagavedrustusega kiigega riista oma, seega vaevalt mingi vana lääne masinaga tegu pole, BMW-d jäigad ja R71,51 jne küünalvedrustus taga, kui esiratast kusitakse siis arvan vana ISH, miks Luther selle kohta ei komment. , teised rattad K või Dnepr, reduktor ka ilmselt vene oma, kirjad ka kusagil ehk sees.
Vasta
#7

ma pakuks pilt 001 reduktoriks M72.

Otsin eboniidist Iž-350 signaali ja M72 signaali cm-01 cm-02, militaar M72 kuuluvaid kanistreid, kanistri raame, kohvreid ja nende raame. dektarjovi relvakinnitus jalgasid ...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne