Põdra siluett ehisdetailil.
#1

http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthrea...5#pid73361
Mis masinale see kuulub? Pilti ei oska siia panna. Peab vaatama teisest foorumist.
Vasta
#2

Zavot Imeni Molotova.

Dad.
Vasta
#3

Gaz 12 Zim kapotil paiknenud silumiinsulamist ehisdetail 1950-1960. Sisse käis ka valgustus.

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#4

eberhard Kirjutas:Gaz 12 Zim kapotil paiknenud silumiinsulamist ehisdetail 1950-1960. Sisse käis ka valgustus.

Mil moel? Kas on ka illustreerivat materjali?
Vasta
#5

taruvaras Kirjutas:
eberhard Kirjutas:Gaz 12 Zim kapotil paiknenud silumiinsulamist ehisdetail 1950-1960. Sisse käis ka valgustus.

Mil moel? Kas on ka illustreerivat materjali?

Väga lihtsalt: kahe plastreljeefi vahele jääb just paras tühemik kuhu mahub lambisokkel ja nõrguke pirn. Kindluse mõttes oli elektritoide tehtud kahejuhtmeline-vähemalt minu masinal oli nii.

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#6

taruvaras Kirjutas:Mil moel? Kas on ka illustreerivat materjali?
Pilt detailist autol välja pandud esimeses postituses antud aadressil.
Vasta
#7

eberhard Kirjutas:
taruvaras Kirjutas:
eberhard Kirjutas:Gaz 12 Zim kapotil paiknenud silumiinsulamist ehisdetail 1950-1960. Sisse käis ka valgustus.

Mil moel? Kas on ka illustreerivat materjali?

Väga lihtsalt: kahe plastreljeefi vahele jääb just paras tühemik kuhu mahub lambisokkel ja nõrguke pirn. Kindluse mõttes oli elektritoide tehtud kahejuhtmeline-vähemalt minu masinal oli nii.
Mind huvitab, kas valgustus on omalooming või tehasevärk. Ise olen näinud analoogset aretust vana Volga hirve toetavat pleksist alust alt valgustamas, mille tarvis tehtud kapotti pleksilaiune-pikkune ava, valgustus muidugi isetehtu. Sellepärast säärane huvi.
Vasta
#8

Valgustus peaks olema juba tehasest. Olen kõigil eksemplaridel seda näinud.

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne