Fiat Iveco madelauto
#1

kuna omandasin fiat iveco 60 f 8 (diisel), siis olen huvitatud igasugusest informatsioonist taolise keretüübi (pika kastiga) fiatide või ivecote detailide ühildatavuse kohta.
minu isend on suht kehvas seisus nii välimuselt kui tehniliselt. hetkel vahetan kabiini. vahetust vajavad ka kindlasti esimesed vedrud ja amordid. tööd on metsikult, nikerdan vaikselt teha.
Vasta
#2

Millise kabiini (kas kallutatav või Daily) ja mis mootoriga masinaga tegu (silindreid,töömaht,võimsus)?
Vasta
#3

kabiin on ninata ja statsionaarne. kast on 5.10 x 2.25. mootor peaks kirjade kohaselt olema 3,66 l ja neljane rida, 50 kw ringis kui mu mälu mind ei peta. aastaks 84.
töökorras kasutatud esivedrud oleks hetkel abiks väga.
ei tea mootori-, k.kasti- ja tagasillaõlide koguseid.
el. skeemi oleks hädasti vaja... muidu läheb kaevamisega aega...
kabiin (87a), mida peale aretan, oli fiat iveco 65.9 oma. välimuselt sama aga uuem ja juhtmestik veidi erinev - releesid terve trobikond rohkem.
kus asub kere/raami number?
Vasta
#4

Raami number asub paremas esimeses rattakoopas, raami peal ,esisilla kohal ja on seitsme kohaline( mitte 17 kohta nagu uuematel autodel). Tehase silt on kabiinis parema istme aluse küljes. Seda mudelit toodeti 09.1983- 12.1986.
Mootor on tal Fiat 8040.04 3,66 l 58 kw ,kolvi läbimõõt 103 mm ja kolvikäik 110 mm.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne